Archive | NAGRADNE IGRE

Tags: , ,

SRIJEDOM OSVOJI – WELLNESS ZA DVOJE!


Dobitnica ovotjedne nagrade je – Snježana Katarina Dolašak


Svake srijede Hypo World Class centar i She.hr poklanjaju jedan wellness tretman za dvoje. Ne propustite super priliku jer možda baš Vi osvojite wellness tretman za dvoje.
Sve što trebate napraviti je poslati mail na e-mail adresu koju možete pronaći na stranici She.hr u rubrici zdravlje.

Svaki tjedan nagrađuju jednog čitatelja ili čitateljicu. Sretno!

Organizator: Hypo World Class centar i She.hr

Posted in Dobitnici, Kratki opis, NAGRADNE IGREComments (0)

Tags:

Tri vikenda za dvoje u Clubu Pakoštane!


Dobitnici:

3. kolo: Vlatka Lesjak iz Štrigove

2. kolo: Sanja Rašo iz Banove Jaruge

1. kolo: Marija Kuhar iz Čepina

Evo još jedne morske nagradne igre. Pruža Vam se prilika da osvojite vikend za dvoje u Clubu pakoštane!

Sve što morate učiniti je odgovoriti na pitanje i možda baš Vi osvojite jedan od tri vikenda!

Nagradno pitanje: nalazi se na web stranici ljeto.net.hr tj kliknite ovdje!

Nagrade:
3x vikend za dvoje u Clubu Pakoštane.

Trajanje nagradne igre: od 12. srpnja 2010. do 30. srpnja 2010.

Organizator: net.hr

Posted in Dobitnici, Internet prijava, Kratki opisComments (0)

Tags: , ,

Kako zamišljam najluđi vikend!


Vikend na Visu je osvojio Davor Lovrinić iz Pazina!

Svi Vi koji volite sunce, more i lješkarenje na plaži imate priliku osvojiti vikend za dvije osobe u Hotelu Issa na otoku Visu!
Trebate se prijaviti na mail [email protected] i poslati tekst na temu “Kako zamišljam najluđi vikend?”.

Prijava se vrši na mail [email protected], prijavom email adrese te osobnih podataka (ime i prezime, adresa i broj mobitela) zajedno s tesktom. Svaki korisnik ima pravo sudjelovati s maksimalno jednim tekstom, a maksimalna dužina teksta ne smije prelaziti 1000 znakova (zajedno s razmacima).

Nagrada:
Vikend za dvije osobe u Hotelu Issa na otoku Visu (vikend u devetom mjesecu po izboru) te jednim izletom po vlastitom izboru (u nagradu uključen prijevoz, smještaj i jedan izlet po odabiru dobitnika).

Trajanje natječaja: od 14. srpnja do 10. kolovoza

Objava dobitnika 12. kolovoza 2010.

Organizator: tportal.hr

Pravila Nagradnog Natječaja:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=100720162242-52468cdd14954febb43156176f5cd2b6 docname=pravilnik_kako_zami_ljam_najlu_i_vikend username=hocuvise loadinginfotext=Pravilnik_kako%20zamisljam%20najludi%20vikend showhtmllink=true tag=zamisljam width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Internet prijava, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Schneekoppe i Konzum brinu o vašem zdravlju i vitalnosti


Dobitnici Nagrada su:

20 komada x Konzum poklon bon u vrijednosti 1000 Kn

Iris Pisacic DUBOVECKI BREG 90, KOPRIVNICA
Marija Felak BRACE RADICA 27A, DRNJE
Dario Trefilj RUDARSKA 10, IVANIC GRAD
Darka Hamel GOLJAK 47A, ZAGREB
Vesna Alovanjić-majdak ŽERAVINEC 2,  IVANIĆ GRAD 10310
Rene Kajp DERENČINOVA 20 ZAGREB 10000
Dijana Dajnović PALINOVEČKA 19J, ZAGREB, 10000
Draga Hrgarek CALINEC 70, MARUSEVEC
Lidija Britvic DEMETROVA 22B,BJELOVAR
Dubravka Prvonozac MLINOVAC 47G, 43000 BJELOVAR
Dubravka Gembarovski E.VIDOVICA 7, MALESNICA, ZAGREB 10090
Djurdja Kolenic BRACE RADICA 84 DONJI VIDOVEC
Jasna Hladnic SIGNJAROVA 7,48326 VIRJE
Antun Stipčević DRAGANJINA 10, SPLIT, 21000
Maja Vladisavljevic VINOGRADSKA C.7,35000 SLAV.BROD
Ivana Drmic BUKOVAC 101, ZAGREB
Mladen Trnski M. GUPCA 6, 48323 HLEBINE
Rudika Vidaković VOĆARSKA 1C, OSIJEK, 31000
Kristina Znidarec RAVNO BREZJE 16, 49295 KUMROVEC.
Dubravko Gacina A. HEBRANGA 16 SISAK
Rudika Vidaković VOĆARSKA 1C,  OSIJEK, 31000

10 komada x Konzum poklon bon u vrijednosti 500 Kn

Gordana Grgic B.VUKASA 16,ZAGREB

Donata Barisic JABLANSKA 36, 10 110 ZAGREB
Melita Knezović FRANJE FUJSA 4, ZAGREB, 10000
Adriana Stanivuk V.R. BOSKOVICA 2/16, 32010 VUKOVAR
Stipo Matkovic SVETOG LOVRE 62 SLAVONSKI BROD
Antun Vincelj RAVNINSKO 95, 49225 DURMANEC
Mirjana Roso ZAGREBAČKA 39, VIŠNJEVAC, 31220
Renata Škrinjar BUŠIN 30, PREGRADA, 49218
Jasminka Klacmer S.RADICA 114 PREKOPAKRA,PAKRAC,34550
Katarina Lazo DUBROVACKOG ODREDA 1, 20000 DUBROVNIK

5 komada x bicikl

Sandra Vještica PAPANDOPULOVA 17, SPLIT, 21000
Ruzica Corluka MESNICKA 32, 10000 ZAGREB
Katarina Krnčević KRNČEVIĆ VRULJE 5.ULICA 29 23452 KARIN
Gordana Surac STADIONSKA 44, ZADAR
Vlasta Jurkovic CIRE TRUHELKE 39 10000 ZAGREB

5 komada x sprave za vježbanje

Mladen Krupljanin RUGVICKA 12, DUGO SELO
Josip Buric B. MAGOVCA 151, ZAGREB
Zaklina Polak SAVSKI GAJ, 1. PUT 13, ZAGREB
Renata Meler ZITNJAK BOGDANI 24 ZAGREB
Zlata Radic 1 KOZINCEV ODVOJAK 5 ZAGREB

5 komada x sobni bicikl

Helena Vidovic KUCAN DONJI, ZELENGAJ 22, VARAZDIN
Marija Bonačić MAŽURANIĆEVO ŠETALIŠTE 35 SPLIT, 21000
Rajka Capar GRABROVEC 43,ZABOK
Borislav Hrgarek CALINEC 70,42243 MARUSEVEC
Mirjana Mrazovic POLONJE 43,10380 SV.I. ZELINA

21 komada x knjiga: hrana za vječnu mladost;
Marija Bučković DRAGE GERVAISA 17, ZAGREB, 10090
Vlatka Biruski BRACE DOMANY 4, ZAGREB
Renata Vizec RIJEZNICA 16/1, ZAGREB
Zeljka Curic TRG E. KUMICICA 8 KOPRIVNICA
Silvana Vranic PLASTOVO 68,22222 SKRADIN
Brankica Koprivnjak SAJMISNA 2DUGO SELO
Mirjana Jagacic SPORTSKA 2, DONJA GRACENICA, 44318 VOLODER
Vesna Opacak VELIKI DOL 26 SLAVONSKI BROD 35000
Ana Bulicic PUT MULINE 42, TROGIR
Ana Mikulic ANA MIKULIC, D. CESARICA 55, ZAGREB
Drazen Triplat DRAZEN TRIPLAT, MLINSKA 9, 48312 RASINJA
Sandra Baci BASARICEKOVA 40,KOPRIVNICA
Ines Pece INES PECE,VLADE GROZDANICA 5,RIJEKA
Mladen Škaro HRUSTA 11B, CRIKVENICA 51260
Jadranka Miletic JADRANKA MILETIC LINDARSKA 22 POREČ
Rozana Vukovic ULICA RUDERA BOSKOVICA 67, VELIKA GORICA
Milica Biskup KARANE 2, 48260 KRIZEVCI
Marina Vojvoda SUPILOVA 62,SPLIT
Marina Subasic VUKOVARSKA 78,OSIJEK
Silvana Grbcic OMLADINSKA 4A JADRANOVO 51264
Josip Žuna GREDA 170, MARUŠEVEC, 42243

Od 01.05. – 30.6.2010. u KONZUMU imate veliku šansu osvojiti sljedeće nagrade:

1. nagrada: 20 komada x Konzum poklon bon u vrijednosti 1000 Kn;

2. nagrada: 10 komada x Konzum poklon bon u vrijednosti 500 Kn

3. nagrada: 5 komada x bicikl

4. nagrada: 5 komada x sprave za vježbanje,

5. nagrada: 5 komada x sobni bicikl

6. nagrada: 21 komada x knjiga: hrana za vječnu mladost;

Za sudjelovanje u nagradnoj igri morate kupiti bilo koji SCHNEEKOPPE proizvod u bilo kojem Konzumu i poslati

SMS na 60630 sadržaja: ZDRAVLJE,br. računa, ime i prezime, adresa i grad, datum rođenja

ili

na AWT poštaski pretinac 6, 10002 Zagreb

Obavezno u kuverti mora biti priložen i upisani list s podacima sudionika sa sljedećim sadržajem:

ime i prezime, adresa i grad, telefon

Pravila Nagradne Igre

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100502121920-5294d5c901594d15b82d7bf83de98b9b docname=schneekoppe_i_konzum_brinu_o_va_em_zdravlju_i_vita username=hocuvise loadinginfotext=SCHNEEKOPPE%20i%20Konzum%20brinu%20o%20va%C5%A1em%20zdravlju%20i%20vitalnosti width=420 height=272 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

KTC I STUDENAC VAS NAGRAĐUJU!


Osvježite se uz Studenac i osvojite vrijedne nagrade! Potrebno je kupiti 6 komada vode Studenac od 1,5l i na poleđinu kopije računa treba upisati sljedeće podatke (kopiju računa dobiti ćete na blagajni):
ime i prezime, adresu, broj telefona.

Ispunjenu kopiju računa potrebno je ubaciti u za to predviđenu kutiju.

Nagrade:

18 x KTC poklon bon u vijednosti od 5.000,00 kn

18 x KTC poklon bon u vrijednosti od 2.000,00 kn

18 x KTC poklon bon u vrijednosti od 1.000,00 kn

Izvlačenje nagrada održat će se u robnom centru KTC KRIŽEVCI 26.08 UU 12 SATI.

Trajanje nagradne igre: od 01.06. 2010. do 31.07.2010.

Organizator: KTC

Pravila Nagradne Igre:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=100716090331-1b4b1056338b4eaf89afd3fd57005b49 docname=pravilnik_ktc_i_studenac_vas_nagra_uju username=hocuvise loadinginfotext=pravilnik_ktc%20i%20studenac%20vas%20nagra%C4%91uju showhtmllink=true tag=vas width=420 height=297 unit=px]

Posted in Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

Colgate Nevidljive Zlice nagrađuju!


Idete na more i baš bi Vam dobro došao još jedan ručnik? Onda pravac u dm po četkice za zube i na poklon dobijete ručnik, ali požurite jer broj nagrada je ograničen i ponuda traje do isteka zaliha.
Trebate kupiti 2 četkice za zube iz linija: 360°, Total ili Max u periodu od 15.07. do 15.09.2010. u jednoj od dm-ovih prodavaonica, pobijedit ćete “Nevidljive Zlice” i u isto vrijeme osvojiti privlačnu nagradu – Colgate ručnik!

Colgate ručnici dijelit će se na blagajnama u svim dm prodavaonicama uz predočenje dm računa kao dokaza o kupnji 2 Colgate Total, 360° ili Max četkice.


Posted in Kratki opisComments (0)

Tags: , ,

„Osjećaj se posebno lijepo onih dana u mjesecu!“


Drage dame evo još jedne nagradne igre koja će Vas odjenuti u modne krpice. Zato trk u Billu po bilo koja dva dupla Always pakiranja ili dva dupla Naturella pakirnja. Potom poslati SMS poruku sljedećeg sadržaja na broj 60630 (2,40 kn, pdv uključen):
igra, broj računa, ime i prezime, adresa i grad, datum rođenja.

Nagrade:

10 x poklon bon IRIS MODE d.o.o. u iznosu 1.500,00 kn
(Iris moda obuhvaća: Wolford, Palmers, Marella, Mango, Marina Rinaldi, Accessorize i Okaidi).

Izvlačenje nagrada: 10.08.2010.

Trajanje nagradne igre:  05.07.-05.08.2010.

Organizator: Procter & Gamble d.o.o.

Pravila Nagradne Igre:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=100716192521-8bcd82f871444331beb98f19f2271d60 docname=osjecaj_se_posebno_lijepo_onih_dana_u_mjesecu username=hocuvise loadinginfotext=Osjecaj%20se%20posebno%20lijepo%20onih%20dana%20u%20mjesecu showhtmllink=true tag=u width=420 height=297 unit=px]

Posted in Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

Kupnjom jednog Rio mare proizvoda do Meblo kuhinje!


Uz slasne Rio mare proizvode do prekrasne kuhinje! Zato trk u Konzum po RIO MARE jer trebate kupiti 1 proizvod iz asortimana RIO MARE te poslati SMS poruku s ključnom riječi i osobnim podacima ( Kuhinja, broj računa, ime i prezime, adresa – npr. Kuhinja , 333-5565353, Ivo Babic, Gajeva 5, Zagreb, ) na broj 60050. Cijena SMS poruke je 2,40 kn (PDV uključen).

A također će Vas obradovati sljedeće:
ako potrošite 100 ili više kuna na proizvode Rio mare, dobit ćete i promotivnu krpu i pregaču, a ako kupite Rio mare proizvoda u vrijednosti od 250 kuna dobit ćete Braunov štapni mikser.

Račune naravno čuvajte jer ćete ih morati predočiti ako osvojite nagradu.

Nagrada:

1. 1x Kuhinja Meblo

Trajanje nagradne igre: od 23.07. do 30.09.2010.

Izvlačenje nagrade: 04.10.2010

Organizator: Bolton Croatia d.o.o.

Pravila Nagradne Igre:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100708164853-ae51d67f92bf47eaa07962f3f2fc6f24 docname=rio_mare_pravilnik username=hocuvise loadinginfotext=rio%20mare%20pravilnik showhtmllink=true tag=rio width=420 height=297 unit=px]

Posted in Kratki opis, Pravilnik IgreComments (1)

Tags:

Lopta je okrugla!


DOBITNICI:

1.nagradu LCD TV osvojila je Antonija Kuti,

2.nagradu Nintendo Wii osvojio je Ivan Bagarić,

3.nagradu Toshiba digitalnu kameru osvojila je Irena Jantolek.

Evo još jedne nogometne! Nagrade su primamljive, a Vi trebate odgovoriti na pitanje iz nogometne povijesti, ali ne trebate biti nogometni znalac dovoljno je da ste dobri u geografiji!

www.nogomet.topshop.com.hr


Klikni za nagrade SADA!

Svatko tko sudjeluje odmah će primiti na dar e-vodič:
“Tijelo – vaš najmoćniji saveznik”

Nagrade:

1.TV LCD LG 32LH2000

2.Nintendo Wii

3.full hd digitalna SD kamera Toshiba Camileo S10

Trajanje:od 5. srpnja 2010. do 5. kolovoza 2010.

Izvlačenje: 06.08. 2010. Dobitnici nagrada bit će obaviješteni od strane organizatora.

Organizator: STUDIO MODERNA – TV PRODAJA d.o.o.

Pravila Nagradne Igre:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=100722085841-be68bc05e9184df2b1fc0dff0518ff8e docname=lopta_je_okrugla username=hocuvise loadinginfotext=Lopta%20je%20okrugla showhtmllink=true tag=okrugla width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Internet prijava, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

Dom&Dizajn i Electrolux vam ovaj mjesec daruju…


DOBITNICI:

Elecrolux hladnjak osvojila je Ana Firšt iz Zagreba.


Electrolux usisavač osvojio je Alen Matijević iz Moščenica pokraj Petrinje.

Pruža vam se šansa da osvojite Electrolux hladnjak i usisavač Ultra- Silencer Green. Trebate napisati zašto biste baš vi trebali osvojiti hladnjak? Poslati SMS sa ključnom rijeć DOM i odgovor na zadano pitanje na broj 60141 (DOM Meni treba ovaj hladnjak jer u obitelji najviše jedem). Cijena poruke je 2,40 kn (PDV uključen).

Za usisavač treba poslati zašto baš vi trebate osvojiti usisavač? Poslati SMS sa ključnom riječi DOM i odgovor na zadano pitanje na broj 60141.Cijena poruke je 2,40 kn (PDV uključen).

Odgovore šaljite do 11. srpnja.

Objava dobitnika 14. srpnja.

Posted in Dobitnici, Kratki opisComments (0)

Tags:

OSVOJI SLIMMING SENSATION PAKET!


Dobitnica Slimming Sensation poklon paketa je BLAŽENKA HERCEG!

Osjećate se umorno i bezvoljno? She.hr i City Wellness centar Vas nagrađuju sa SLIMMING SENSATION PAKETOM. Vi samo trebate odgovoriti na nagradno pitanje i točan odgovor, svoje ime i prezime, korisničko ime i broj mobitela poslati na mail adresu [email protected] s naslovom CITY_SLIMMING SENSATIO i učinkoviti tretman možda postane Vaš!

Nagradno pitanje:

Koje sve tretmane uključuje Slimming Sensation poklon paket?


Vaše prijave primaju se do 12. srpnja, nakon čega će biti objavljeni sretni dobitnici!

Posted in Dobitnici, Kratki opisComments (0)

Tags:

Živite kao da nema režija!


Ukoliko nemate Diners karticu sad je prava prilika da ju zatražite jer možete osvojiti Skuter ili neku drugu vrijednu nagradu!
Trebate aktivirati uslugu plaćanja svojih računa trajnim nalogom do 31.8.2010. i automatski sudjelujete u nagradnoj igri.

Svaki aktivirani trajni nalog na Vašoj privatnoj Diners Club kartici donosi Vam dodatnu šansu za osvajanje nagradnog dobitka. Možda baš Vi osvojite Aprilia SR 50 R Skuter, Pakete Natural Wealth® proizvoda ili 1.000 kn na Diners Club potrošačkoj kartici.

Nagrade:

1.– 3. NAGRADA
Aprilia SR 50 R Skuter
4.- 34. NAGRADA
Diners Club potrošačka kartica vrijednosti 1.000 kn
35. – 54. NAGRADA
Paketi Natural Wealth® proizvoda u vrijednosti 500 kn

Trajanje: od 1. srpnja 2010. do 31. kolovoza 2010.

Rezultati izvlačenja bit će objavljeni 10.10.2010. na www.diners.com.hr.

Nagradna igra traje od 1. srpnja do 31. kolovoza 2010.

Organizator: Erste Card Club d.d.

Pravila Nagradne Igre:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100706024128-2778dfb9d9e1456b9469b8bcce221e07 docname=_ivite_kao_da_nema_re_ija_pravilnik username=hocuvise loadinginfotext=zivite%20kao%20da%20nema%20rezija_pravilnik showhtmllink=true tag=zivite width=420 height=297 unit=px]

Posted in Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

S Bisonom do Dubaia!


DOBITNICI:

Putovanje za dvoje u Dubai (1 nagrada):

  • BISON, 322, MARIJA FELAK, BRACE RADICA 27A, DRNJE

Bison sportska torba (50 komada):

  • 1.BISON,02021258,Ana Gojo,Don Filipa i don Ante 3, 21000 Split
  • 2.BISON NATALIJA SVECAK A.MIHANOVICA 5 PREGRADA rn:1-03-1-24559
  • 3.BISON Ana Lucic ,Z.Kucica 7 Rijeka rn.72
  • 4.BISON,2483 1113/007/359, Irena Dobrinic Barilovic 65 47252 Barilovic
  • 5.BISON, 659, NENAD SMILJANIC, TARASCICE 7, KOPRIVNICA
  • 6.BISON, 0333 PC02 P , PAVAO HRASEK, R.BOSKOVICA 43, 10410 VELIKA GORICA
  • 7.BISON, 19 9182 0838/005/207, Nevena Jakovcevic Stor, Mihanoviceva 6, Split
  • 8.BISON Boris Antunovic, Vatrogasna 124, Osijek 2625
  • 9.BISON Ljiljana Flego, Hreljin 264a, 51226 HRELJIN rn:05-1-0727-31
  • 10.BISON MARIJAN GASPAROVIC, MALA HRASTILNICA 39, 10314 KRIZ, rn:0/0(011)0019/020565
  • 11.BISON Racun br.00103 Ana Blazevic Gornje Bazje 62 33407 Gornje Bazje
  • 12.BISON Ivica Dumančid, Vijenac Augusta Cesarca 22, Osijek rn 3822
  • 13.BISON Goran Lovric Argentinska 2 10090 Zagreb Br.racuna: 21-519105191
  • 14.BISON Ivica Skrut,Makedonskih brigada 12,Mirkovci rn:039-4-0518-107
  • 15.BISON Mijo Babic, 1 Kozari put 15, Zagreb rn: 0/0(011)0008/024650
  • 16.BISON, 321, MILORAD KOSUTIC, M.KRLEZE 13 KOPRIVNICA
  • 17.BISON Anita Zekic, Primorski Dolac bb, Primorski Dolac rn: 02018369
  • 18.BISON Zdeslav Tadic, Zagreb, Livadiceva 38, rn: 29490
  • 19.BISON, 3/0020315317, Petra Škarid, Ilica 438c, Zagreb
  • 20.BISON mario holen prisavlje 12 zagreb rn: (010)0021/001409-2
  • 21.Bison Ljiljana Forko, Stubička 106, Zagreb, rn: 023-004948
  • 22.BISON Filip Matutinovic, Drašnice 21328, rn:926384
  • 23.BISON, 11288, JOSIP CINDRIC, MALI VUKOVIC 60/A, 47240 SLUNJ
  • 24.BISON, 140-0022214387, VILIM TKALCIC ZVONIMIROVA 119, 10000 ZAGREB
  • 25.BISON Dubravko Darapi, Bolnicka cesta 34/e, Zagreb-Susedgrad rn: 21-608103086
  • 26.BISON JELA RAVNJAK, PAVRSNICA 15,10410 VELIKA GORICA rn: 001-103831/10
  • 27.BISON Josip Šepčid, Bjanižov 12, 51513 Omišalj rn: 23-7851
  • 28.BISON Mladen Cvetan,PETROVINA 102,Jastrebarsko rn:9/0167
  • 29.BISON Lidija Sasek, I.B.Mazuranic74, 10090 Zagreb, Rn:5727
  • 30.BISON Željko Mandid,Prilaz baruna Filipovida 13,Zagreb, rn:00038036
  • 31.BISON,Dubravko Grdan,Hruscica savska 90, Zagreb,rn:3027
  • 32.BISON Danijela Haluzan Glumbic, I.GoranaKovacica11, Virovitica rn:707102032
  • 33.Bison,Dominik Udiljak,Ljubuska4, Split,24 612101174
  • 34.BISON, 3507, Anita Ivankovic, Cvjetkova 10b, 31000 Osijek
  • 35.BISON, 171/0027703400, Antonio Bujan, Strigina 5, Zagreb
  • 36.BISON Lidija Kovacevic, Suncana 33, Nasice rn: 40-0108-114
  • 37.BISON MARTINA,MAJDEK,MRKSINA 13,SV.KLARA,ZAGREB rn:009570
  • 38.Bison Dino brajec gornji sroki 139 viskovo rn 321-003368
  • 39.BISON 030381 Mira Puljiz Stepinceva 37 Split
  • 40.BISON IVAN ZULJ,NOVA 5A CEMINAC 31325,rn:5239
  • 41.BISON Kristina Zugaj,Perjavica 21c,Zagreb rn:446/0021613251
  • 42.BISON,BR 26 005 300 72202 NEVENKA VARGA, BANA JOSIPA JELACICA 27 a, CAKOVEC
  • 43.BISON,Ivica Šipura,ul.Franje Malnara 4.odvojak br.1,Zagreb rn:21-701107040
  • 44.BISON Kristijan Simunkovic, Karaznik 15, Zagreb rn:6232
  • 45.BISON Gordana Grgid, B. Vukasa 16, Zagreb, rn.7988
  • 46.BISON, 242-0020312390, Goran Simic, Bernarda Vukasa 9, Zagreb
  • 47.BISON,br.racuna 277, Irena Pongrac Trg mladosti 16,48000 Koprivnica
  • 48.BISON Marica Brad, Vukovarska 99, 31000 Osijek rn: 5374
  • 49.BISON, 4507, Alen Ivankovic, Martina Divalta 92, 31000 Osijek
  • 50.BISON,8825,LJILJANA LADISIC,BANOVA 10,OSIJEK 31000

LCD televizor (3 komada):

  • 1.BISON Neven Matutinovic., Izbitac 92. Drašnice rn.3626636
  • 2.BISON Maja Lusina Kregar, Bolnicka cesta 34a, Zagreb rn:7463
  • 3.BISON Djurdjica Holek Miklinovec 58, KOPRIVNICA, rn: 248

Uz BISON priljepite si putovanje u Dubai!!! Treba kupiti bilo koji proizvod iz asortimana Bisona i poslati SMS s ključnom riječi BISON i osobnim podacima (npr. BISON, 333-5565353, Ivo Babic, Zvonimirova 1, Zagreb) na broj 60385 (2,40 kn).

Nagrade:
1. 1x putovanje za dvoje u Dubai
2. 3x LCD TV
3. 50x Bison sportska torba

Čuvajte račun, jer ćete ga trebati ukoliko osvojite neku od nagrada.

Izvlačenje nagrada: 2. kolovoza 2010

Trajanje nagradne igre: od 1. svibnja do 30. srpnja 2010.

Organizator: Bolton Croatia d.o.o. Šarengradska 9 , 10 000 Zagreb

Pravilnik nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100703200406-df37254a736a448296b9e635fd551893 docname=s_bisonom_do_dubai_pravilnik username=hocuvise loadinginfotext=S%20Bisonom%20do%20Dubaia showhtmllink=true tag=dubaia width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

DOSTA NOGOMETA- OSVOJI TJEDAN DANA KRALJEVSKOG TRETMANA U LAGUNI NOVIGRAD!


Sretna dobitnica je:


MIRJANA TURALIJA, SV. PETKA 19, 31000 OSIJEK


Zvuči primamljivo…ako želite sudjelovati u nagradnoj igri i osvojiti kraljevski tretman trebate kupiti DVD u Plodinama koji se prodaje u sklopu akcije Dosta nogometa!, i poslati kopiju računa zajedno s osobnim podacima (ime, prezime, adresa, telefon).

Nagrada:
- 7-dnevni boravak u Hotelu Maestral za dvije osobe, dvokrevetna soba morska strana
- Besplatno korištenje SPA usluga te fitnesa-a tijekom boravka
- Jednokratno korištenje VIP SPA “Lalande”
- Besplatno korištenje bicikla za vrijeme boravka
- Romantična večera uz svijeće za dvoje u restoranu na samoj obali mora (Aquarius)

Javno izvlačenje nagrada održati će se 23.7.2010. u prostorijama priređivača.

Organizator: Continental film d.o.o. iz Zagreba, Zavrtnica 17

Pravila Nagradne Igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100702101137-488cf2423a334ca288e77bbe9a238414 docname=pravilnik_dosta_nogometa username=hocuvise loadinginfotext=pravilnik%20dosta%20nogometa showhtmllink=true tag=pravilnik width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: , , ,

Kraljevska njega kose u Billi!


DOBITNICI:

1 x kraljevski wellness vikend u toplicama Sv. Martin:

  • Petra Pužar, Sv. Mateja 118, Zagreb


10 x uređaj za ravnanje kose:

  • 1. Gordana Grgić, Zagreb,
  • 2. Marica Gašparić, Koprivnica,
  • 3. Helena Vidović, Varaždin,
  • 4. Blaženka Mihalić Perman, Pula,
  • 5. Miroslav Martinčević, Varaždin,
  • 6. Jasminka Novosel, Zagreb,
  • 7. Ilija Savorić, Kućan Donji,
  • 8. Dubravko Sever, Vukovina,
  • 9. Kristina Cvetković, Tenja,
  • 10. Sanja Ptičar, Osijek.


10 x uređaj za uvijanje kose:

  • 1. Ivana Zadro, Koprivnica,
  • 2. Katarina Holek, Koprivnica,
  • 3. Ivana Čizmar, Đakovo,
  • 4. Mirta Matešić, Osijek,
  • 5. Slavko Holek, Koprivnica,
  • 6. Ines Komić, Osijek,
  • 7. Nenad Smiljanić, Koprivnica,
  • 8. Đurđica Udovičić, Višnjevac,
  • 9. Nada Anić, Slavonski Brod,
  • 10.Jasna Bjedov Ravlić, Osijek.


10 x sušilo za kosu:

  • 1. Ana Blažević, Zagreb,
  • 2. Hajrudin Bečirević, Crikvenica,
  • 3. Vladimir Gundelj, Aljmaš,
  • 4. Danijela Kocijan, Osijek,
  • 5. Slavica Smiljanić, Rijeka,
  • 6. Slavica Luburić, Zagreb,
  • 7. Dragica Lazar Marčan, Vinica,
  • 8. Nelica Jakišić Živaljić, Split,
  • 9. Sanja Vrdoljak, Osijek,
  • 10. Gordana Kovačić, Zagreb.

Obavijest za pripadnice nježnijeg spola pruža vam se prilika da osvojite Kraljevski wellness vikend u toplicama Sv.Martin. Trebate kupiti bilo koja 2 Herbal Essence, Head&Shoulders ili Pantene proizvoda u Billinim prodavaonicama i kupnju prijaviti SMS porukom slijedećeg sadržaja na broj 60 630 (cijena poruke 2,40 kn s PDVom):
kosa, broj računa, ime i prezime, adresa i grad, datum rođenja.

Nagrade:
1x Kraljevski wellness vikend za 3 prijateljice u toplicama Sv. Martin;
10x Braun uređaj za ravnanje kose;
10x Braun sušilo za kosu;
10x Braun uređaj za uvijanje kose

Imena dobitnika biti će objavljena u dnevnim novinama Večernji list u roku od 15 dana.

Izvlačenje: 4. kolovoz 2010.

Trajanje: od 1. srpnja 2010. do 31. srpnja 2010.

Organizator: P&G d.o.o., Zagreb

Pravila Nagradne Igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100702001328-deae23e9ed6e42518498d9b52505dcc7 docname=pravila_kraljevska_njega_kose_u_billi username=hocuvise loadinginfotext=Pravila%20Kraljevska%20njega%20kose%20u%20Billi showhtmllink=true tag=pravila width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

POLI PATÉ


6.8.2010. – Šesto tjedno izvlačenje

1x prijenosno računalo

  1. Đurđica Udovičić (Višnjevac)

2x digitalni fotoaparat

  1. Boris Grgić (Zagreb)
  2. Sandra Gagić (Vrsi Zadar)

5x PC kamera *

  1. Bruno Halabarec (Čakovec)
  2. Slavica Djedović (Zagreb)
  3. Ivana Djurić (Borovo)
  4. Marija Hadaš (Konjščina)

5x MP3 player

  1. Teo Radalj (Krasica)
  2. Sasa Sose (Zagreb)
  3. Danka Marinković (Vukovar)
  4. Mirjana Narančić (Vukovar)
  5. Ivanka Beljac (Osijek)

15x Ulaznica za 8. Poli maraton *

  1. Andrija Grgić (Tenja)
  2. Marko Ivce (Lopar)
  3. Borna Devčić (Pleternica)
  4. Igor L,pmoček (Osijek)
  5. Leonard Laptošević (Rijeka)
  6. Mia Ćosić (Zagreb)

10x Poli majica *

  1. Anđelko Vrbanić (Velika Gorica)
  2. Krunoslav Lukić (Solin)
  3. Romina Habada (Đakovo)
  4. Marija Sopta (Đakovo)
  5. Nenad Kolac (Lopatinec)
  6. Robert Santin (Rovinj)
  7. Jakov Zvonarić (Valpovo)
  8. Sanja Buđa (Konjščina)
  9. Mirjana Klarić (Čakovec)

10.  Daniel Tušek (Sesvete)

30.7.2010. – Peto tjedno izvlačenje

1x prijenosno računalo

  1. Vladislav Ris (Zagreb)

2x digitalni fotoaparat

  1. Jasmina Labrović (Zaprešić)
  2. Predrag Djurić (Borovo)

5x PC kamera

  1. Mardi Surina (Krasica)
  2. Boris Ladišić (Osijek)
  3. Valentina Maganić (Osijek)
  4. Ante Dragušica (Trilj)
  5. Tihana Safran (Novi Marof)

5x MP3 player

  1. Siniša Kovačević (Zagreb)
  2. Ivica Šmalc (Zagreb)
  3. Branka Čizik (Virovitica)
  4. Tatjana Ožanić (Koška)
  5. Danica Janjanin (Zabok)

15x Ulaznica za 8. Poli maraton *

  1. Dubravko Cindrić (Nova Gradiška)
  2. Ilija Barbarić (Osijek)
  3. Brigita Hengl (Osijek)
  4. Ivo Škerjanec (Rijeka)
  5. Branko Mravak (Sinj)
  6. Senad Karavdić (Velika Mlaka)
  7. Ksenija Škorić (Daruvar)
  8. Milivoj Petković (Prelog)
  9. Andrea Čretni (Velika Gorica)

10x Poli majica *

  1. Dino Zamečnik (Sarvaš)
  2. Maja Župan (Virovitica)
  3. Sanel Krako (Pula)
  4. Tomislav Dominic (Zagreb)
  5. Vedran Nikolić Petrović (Đakovo)
  6. Kristina Branković (Zagreb)
  7. Andrea Bogović (Velika Gorica)
  8. Ana Kelava (Dugo Selo)
  9. Anja Zorko (Vinica)


23.7.2010. – Četvrto tjedno izvlačenje

1x prijenosno računalo

  1. Ivana Grbavac (Velika Gorica)

2x digitalni fotoaparat

  1. Zvonko Mamula (Orahovica)
  2. Iva Bradarić (Pula)

5x PC kamera

  1. Sabrina Novak (Velika Gorica)
  2. Tamara Valković (Zagreb)
  3. Agneza Oršić (Bestovje)
  4. Natalija Cimera (Zadar)
  5. Anita Bikić (Dubrovnik)

5x MP3 player *

  1. Melita Sandrin (Čakovec)
  2. Jurica Balaško (Koprivnica)
  3. Branimir Damjanović (Osijek)
  4. Marina Došen (Vinkovci)

15x Ulaznica za 8. Poli maraton *

  1. Boris Ladičič (Osijek)
  2. Mladen Strahija (Prelog)
  3. Branka Košutić (Koprivnica)
  4. Saša Matejič (Split)
  5. Matija Božič (Čakovec)
  6. Nataša Mužek (Sv. Križ Začretje)
  7. Marija Huđek (Zagreb)

10x Poli majica

  1. Ines Damjani (Imotski)
  2. Marija Besten (K. Ivanec /Koprivnica)
  3. Katarina Brekalo (Zagreb)
  4. Ruža Žulj (Zaprešić)
  5. Ivanka Sabadin Ferenčak (Petrinja)
  6. Lorenso Yakub (Osijek)
  7. Željko Mičuga (Konjščina)
  8. Lidija Šašek (Zagreb)
  9. Đurđa Novak (Lopatinec)

10.  Tomislav Turčinov (Murter)

16.7.2010. – Treće tjedno izvlačenje

1x prijenosno računalo

  1. Jasna Paklar (Šibenik)

2x digitalni fotoaparat

  1. Adriana Radić (Bizovac)
  2. Rozmeri Mikšić (Gata)

5x PC kamera

  1. Željka Crnčić (Varaždin)
  2. Kristina Sabljak (Zaprešić)
  3. Dragica Krivić (Bjelovar)
  4. Tomislav Cvitanović (Zagreb)
  5. Biljana Janjanin (Zabok)

5x MP3 player

  1. Lidija Škoda (Antunovac)
  2. Anita Ivanković (Osijek)
  3. Renata Božić Lukić (Solin)
  4. Patricija Burazin (Osijek)
  5. Deni Jordan Marković (Varaždin)

15x Ulaznica za 8. Poli maraton *

  1. Vesna Saplaić (Osijek)
  2. Damir Dubrava (Drnje)
  3. Jakov Raič (Karlovac)
  4. Siniša Mužek (Sv. Križ Začretje)
  5. Srebrenka Hunjić (Zaprešić)
  6. Almida Krnić (Šibenik)
  7. Marija Badanjak (Oštarije)
  8. Srećko Bulajić (Split)
  9. Danijela Ćosić (Zagreb)

10.  Marko Petričević (Vinkovci)

11.  Mario Divić (Makarska)

10x Poli majica *

  1. Nada Ivanković (Osijek)
  2. Domagoj Santo (Kutina)
  3. Ani Surina (Rijeka)
  4. Marija Dragušica (Trilj)
  5. Mirjana Petrović (Zagreb)
  6. Ljubica Lazo (Dubrovnik)
  7. Dražen Periša Jurković (Šibenik)

9.7.2010. – Drugo tjedno izvlačenje

1x prijenosno računalo

  1. Katarina Lazo (Dubrovnik)

2x digitalni fotoaparat *

  1. Dijana Čizik (Virovitica)

5x PC kamera

  1. Andreas Mađerić (Sokolovac)
  2. Narcisa Košutić Smiljanić (Koprivnica)
  3. Anita Ramić (Metkovic)
  4. Dominik Kalajdžić (Antin)
  5. Irena Jantolek (Bjelovar)

5x MP3 player

  1. Ivan Mikec (Kneževi Vinogradi)
  2. Tina Ivanišević (Split)
  3. Antun Stipčević (Split)
  4. Bruno Cinotti (Split)
  5. Danijela Barlović (Osijek)

15x Ulaznica za 8. Poli maraton *

  1. Ivana Biluš (Vinkovci)
  2. Barbara Džeba (Zagreb)
  3. Petra Strnišćak (Čakovec)
  4. Vjeran Novak (Velika Gorica)
  5. Elvis Brandolin (Čavle)
  6. Boris Očić (Osijek)
  7. Erika Kling (Jagodnjak)
  8. Gabrijela Pekarik (Osijek)
  9. Andrea Seretin (Zagreb)

10.  Marina Burić (Sv. Martin pod Okićem)

10x Poli majica *

  1. Tina Živić (Batina)
  2. Marko Pollak (Zagreb)
  3. Renata Radišić (Osijek)
  4. David Slavik (Varaždin)
  5. Hrvoje Pilko (Osijek)

2.7.2010. – Prvo tjedno izvlačenje

1x prijenosno računalo

  1. Ivan Suć (Novi Zagreb)

2x digitalni fotoaparat

  1. Senel Krako (Pula)
  2. Ivan Simić (Sesvete)

5x PC kamera *

  1. Djurdjica Crnogorac Pazman (Zagreb)
  2. Jadranka Lezaić (Zagreb)
  3. Goran Trupković (Varaždin)
  4. Sandra Budimir (Zagreb)

5x MP3 player *

  1. Ivan Tuškan (Duga Resa)
  2. Valentina Turza (Našice)
  3. Matija Mihalković (Čakovec)

15x Ulaznica za 8. Poli maraton *

  1. Željko Mičuga (Konjščina)
  2. Ivan Shikara (Zadar)
  3. Marijan Šuplika (Varaždin)
  4. Iva Palajsa (Karlovac)
  5. Mario Turza (Našice)
  6. Ivica Zadravec (Petrijanec)
  7. Mile Midenjak (Siverić)
  8. Vedran Karšaj (Zagreb)
  9. Monika Turza (Jelisavac)

10x Poli majica *

  1. Lara Violić (Kuna Pelješka)
  2. Domenico Jureša (Mali Lošinj)
  3. Sabina Beniković (Osijek)
  4. Dubravko Prpić (Sisak)
  5. Ivan Kranjčec (Čakovec)
  6. Daniel Blažak (Zagreb)
  7. Maida Kustura (Metković)
  8. Ines Mamula (Orahovica)

* Podatke ostalih dobitnika nagrada još čekamo.

POLI PATÉ Vas nagrađuje super nagradama. Zato požurite i kupite POLI PATÉ, pošaljite SMS sa jedinstvenim kodom s ambalaže Poli Paté i svoje osobne podatke na broj 60357 (cijena SMS iznosi 2,40 kn PDV uključen) ili na Internet stranici www.polipate.com.hr slijedeći upute prijavite jedinstveni kod s ambalaže Poli Paté i svoje osobne podatke.

Nagrade:

6x Prijenosno računalo
12x Digitalni fotoaparat
30x PC kamera
30x MP3 player
90x Ulaznica za 8. Poli maraton
60x Poli majica

Nagradna igra traje od 25. 06. 2010. godine do 05. 08. 2010. godine (uključujući oba datuma) i odvija se u 6 tjednih kola:

1. kolo – 25. 06. 2010. – 01. 07. 2010.
2. kolo – 02. 07. 2010. – 08. 07. 2010.
3. kolo – 09. 07. 2010. – 15. 07. 2010.
4. kolo – 16. 07. 2010. – 22. 07. 2010.
5. kolo – 23. 07. 2010. – 29. 07. 2010.
6. kolo – 30. 07. 2010. – 05. 08. 2010.

Izvlačenje nagrada:

1. kolo – 02. 07. 2010. u 12.00
2. kolo – 09. 07. 2010. u 12.00
3. kolo – 16. 07. 2010. u 12.00
4. kolo – 23. 07. 2010. u 12.00
5. kolo – 30. 07. 2010. u 12.00
6. kolo – 06. 08. 2010. u 12.00

Organizator: PERUTNINA PTUJ – PIPO d.o.o., Rudolfa Steinera 7, 40000 Čakovec

Pravilnik Nagradne Igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100701235805-451bdbb8fed54da096cfd5ab864f770a docname=pravila_nagradne_igre_poli_pate1 username=hocuvise loadinginfotext=Pravila%20nagradne%20igre%20POLI%20PATE showhtmllink=true tag=pravila width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (1)

Tags:

Pogodi koja će momčad izvesti početni udarac u finalu SP-a i osvoji BLACKBERRY!


Izvučen dobitnik u nagradnoj igri “Pogodi koja će momčad izvesti početni udarac u finalu SP-a?”

BlackBerry Storm 2 osvojio je Nenad Leskur iz Solina (Stjepana Radića 14, Solin).

Čestitke sretnom dobitniku!

Svi Vi koji pratite Svjetsko nogometno prvenstvo  Slobodna Dalmacija i portal slobodnadalmacija.hr ponovno Vas nagrađuju.

Treba pogoditi koja će momčad izvesti početni udarac u finalu 11. srpnja?

Svoje odgovore pošaljite na adresu [email protected].

Odgovor možete poslati  do 5. srpnja, s tim da će, u slučaju više točnih odgovora, nagradu dobiti onaj koji je prvi poslao točan odgovor.

Nagrada: BlackBerry Storm 2.

Ime dobitnika biti će objavljeno u srijedu 13. srpnja.

Posted in Dobitnici, Kratki opisComments (0)

Tags:

Zašto baš ja zaslužujem wellness odmor?


Na Braču će uživati Petra Petrović iz Velike Gorice!

Čestitke sretnoj dobitnici!

Voljeli biste se razmaziti i uživati u čarima wellnessa? Budite orginalni i napišite zašto baš Vi zaslužujete wellness odmor i pruža Vam se šansa da ga i osvojite.  Maksimalna dužina teksta je 500 znakova zajedno s razmacima.

Prijava se vrši na mail [email protected], prijavom email adrese te osobnih podataka (ime i prezime, adresa i broj mobitela) zajedno s tekstom na temu ‘Zašto baš ja zaslužujem wellnes odmor’.

Nagrade:

Nagrada po osobi sadrži:

• 5 noćenja u dvokrevetnoj sobi
• doručak i večeru
• neograničeno korištenje fitnesa i Wellness & Spa Oaze (unutrašnji bazen i whirpool s grijanom morskom vodom, vanjski bazen i whirpool s morskom vodom, finska sauna, infracrvena sauna, turska sauna, relax soba s grijanim vodenim i keramičkim ležajevima, tuš iznenađenja, rimske saune: Laconium i Caldarium) za vrijeme boravka u hotelu
• konzultacije s terapeutom
• ogrtač i papuče u sobi
• 1 x masažu tijela po odabiru iz programa klasičnih i aromasaža (60 minuta)
• 1 x kupku s morskim algama (20 minuta)
• 1 x spa manikuru ili pedikuru (60 minuta)
• neograničena konzumacija čaja
• 1 sat korištenja indoor golf sadržaja
• 1 sat korištenja tenis igrališta po sobi (za sve osobe u sobi)
• nordijsko hodanje, aerobik, aqua-aerobik, kineziterapija

Trajanje natječaja:  od 21. lipnja do 14. srpnja 2010.

Organizator:  tportal

Pravila Nagradnog natječaja:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100628142843-d8b32859d2f746c59dcf196e598b8ddb docname=_za_to_ba__ja_zaslu_ujem_wellnes_odmor username=hocuvise loadinginfotext='Za%C5%A1to%20ba%C5%A1%20ja%20zaslu%C5%BEujem%20wellnes%20odmor showhtmllink=true tag=zasto width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: , , ,

S Loctite super ljepilom do super Corse!


Popis dobitnika nagradne igre S LOCTITE SUPER LJEPILOM DO SUPER CORSE:

Dobitnik automobila Opel Corsa Colour Edition:

  • 1. Predrag Čuček, Svetojurski Vrhi 36, 49218 Pregrada

Dobitnici kućnog kina LG:

  • 1. Jadranka Tomić, Vinogradska 7, 32281 Ivankovo
  • 2. Nedjeljko Međed, Frane Cote 7, 10040 Zagreb
  • 3. Damir Gibanica, F.F.Pintarića 30, 33000 Virovitica
  • 4. Vlatka Beketić, Žuti breg 132, 10040 Zagreb
  • 5. Josip Turk, B.Jelačića 27, 33520 Slatina
  • 6. Ivica Šipura, ulica Franje Malnara 4.odvojak br.1, Sv. Klara, 10000 Zagreb
  • 7. Zdenka Kasun, Pribanjci 36, 47251 Bosiljevo
  • 8. Ružica Raff, Krstova 21A, 31000 Osijek
  • 9. Matea Bruketa, Drivenik 8b, 51242 Drivenik

Dobitnici poklon paketa Henkel proizvoda:

  • 1. Maja Nikić, Dražanac 16, 21000 Split
  • 2. Davorin Veir, Tekija 11, 34000 Požega
  • 3. Ivica Pilić, Frankopanska 15, 23211 Pakoštane
  • 4. Ivana Kalaica, Cvijetkova 4, 3100 Osijek
  • 5. Mirta Nadj, Žumberačka 8, 31431 Čepin
  • 6. Dubravka Jarčević, K. Zvonimira 15A, 31216 Antunovac
  • 7. Boris Maretić, Hercegovačka 78, 21000 Split
  • 8. Petar Vajdić, Tomaševec 70, 49290 Klanjec
  • 9. Pero Vianelli, Prijevor 68, 20000 Dubrovnik
  • 10. Hrvoje Horvat, Mala Hrastilnica 22, 10314 Križ
  • 11. Igor Novaković, Drage Gervaisa 27, 10000 Zagreb
  • 12. Ida Kran, Braće Cvijića 22, 10000 Zagreb
  • 13. Lidija Guić, Marulićev trg 4, 10000 Zagreb
  • 14. Neda Mlinarić, Djalskoga 7, 49244 Stubičke Toplice
  • 15. Katica Kmoniček, Hrvatske Republike 22, 31216 Antunovac
  • 16. Tomislav Kulić, Grada Chicaga 31, 10000 Zagreb
  • 17. Mladen Grguras, Svibanjska 14, 47000 Karlovac
  • 18. Wolfgang Peter Roevenich, Između Dolaca 5, 20236 Mokošica
  • 19. Nikolina Basta, Klanac 139, 53212 Klanac
  • 20. Nada Gvozdenović, Kamila Tompe 25, 10450 Jastrebarsko
  • 21. Miroslava Karnik, Končanica 386, 43505 Končanica
  • 22. Tomislav Luburić, Sisačka cesta 2. odv. 45, 10000 Zagreb
  • 23. Mladen Cvetan, Petrovina 102, 10450 Jastrebarsko
  • 24. Ana Bajčić Buić, Zibelska 17, 44000 Sisak
  • 25. Tomislav Androšević, Voćarica 37, 44330 Novska
  • 26. Stjepan Bingula, Zrinščina 30, 10383 Komin
  • 27. Novad Isaković, Kneza Domagoja 13, 44010 Sisak Caprag
  • 28. Dana Živolić, Galizanska 33, 52212 Fažana
  • 29. Željko Živanović, Vincenta iz Kastva 8, 10000 Zagreb
  • 30. Gabrijela Matić, Vilima Korajca 2, 34000 Požega
  • 31. Elvir Kučković, Al. B. Jurišića 37, 10000 Zagreb
  • 32. Darija Gorički, A.B.Šimića 3, 44000 Sisak
  • 33. Josip Gajski, Miholec 16, 48267 Orehovec
  • 34. Danijel Mlinarević, W.Wilsona 63, 31000 Osijek
  • 35. Andrija Gerber, H.C.Hotzendorfa 2, 31000 Osijek
  • 36. Slavica Smiljanić, Laginjina 29, 51000 Rijeka
  • 37. Helga Bartolić, Krapanjska 12, 10000 Zagreb
  • 38. Milan Andrić, Dubrovača 33, 52210 Rovinj
  • 39. Frano Markowic, Otok 210, 21238 Otok dalmatinski
  • 40. Renata Škrinjar, Busin 30, 49218 Pregrada
  • 41. Petra Marković, A.Stepinca 15, 21238 Otok dalmatinski
  • 42. Natalija Mikulec, Krušljevo selo 3, 49243 Oroslavje
  • 43. Duško Dejanović, Kamila Horvatina 5, 23000 Zadar
  • 44. Jadranka Duvančić, Obala kneza Branimira 4A, 23000 Zadar
  • 45. Ivan Svornik, Komin 59, 10383 Komin
  • 46. Tomislav Mikanović, Svetog Josipa 17, 34000 Požega
  • 47. Dorijana Beletić, Marici 2, 52220 Labin
  • 48. Dragutin Petanjek, Šestinski Vrh 1, 10000 Zagreb
  • 49. Željka Zagorec, Dravska 18, 42208 Cestica
  • 50. Branka Schauperl, Trnac 51, 10000 Zagreb
  • 51. Branko Jakelić, Senjska 5, 31000 Osijek
  • 52. Boris Ivičević, Studenačka 9, 10090 Zagreb
  • 53. Marijan Gašparović, Mala Hrastilnica 39, 10314 Križ
  • 54. Stefanija Jurakić, Dječja 20, 10310 Ivanić Grad
  • 55. Ljiljana Vokić, I. Kršnjavog 13 b, 47000 Karlovac
  • 56. Andrea Bogović, Slavka Kolara 13e, 10410 Velika Gorica
  • 57. Žarko Skračić, Kolarova 4, 10000 Zagreb
  • 58. Sanja Varga, Pribislavec, J.B.Jelačića 33, 40000 Čakovec
  • 59. Marko Surac, Stadionska 44, 23000 Zadar
  • 60. Nikolina Udiljak, Ljubuška 4, 21000 Split
  • 61. Silvio Trečić, Peščićići 20 e, Viškovo
  • 62. Dražen Ivančević, Ivana Zajca 6, 33000 Virovitica
  • 63. Klara Trost, Brostolade 15, 52450 Vrsar
  • 64. Snježana Perojević, Sperun 1, 21000 Split
  • 65. Božena Omrčen-Loko, Ovrlja 24, 21238 Otok
  • 66. Tea Kovačić, Markov put 7, 21000 Split
  • 67. Renata Matić, Čazmanska 4, 10000 Zagreb
  • 68. Darko Keča, Donadinijeva 17, Špansko, 10000 Zagreb
  • 69. Rina Vučić, Lukšićki odvojak 12, 10000 Zagreb
  • 70. Milan Harašić, Dom don Frane Bulica 14, 21211 Vranjic
  • 71. Suzana Figl, Trg Antuna Mihanovića 4, Dubrava, 10040 Zagreb
  • 72. Antun Sabljak, Velebitska 10, 44000 Sisak
  • 73. Kristina Cvetković, Vjekoslava Hengla 25, 31207 Tenja
  • 74. Dubravka Rezić, Moše Albaharija 8a, 51000 Rijeka
  • 75. Ivan Strbad, Trate 16, 40000 Čakovec
  • 76. Marko Kišić, B. Radića 50, Strmec Podravski, 42206 Petrijanec
  • 77. Predrag Kuvac, Ziskovec 36, 40000 Čakovec
  • 78. Ana Poth, Dinka Šimunovića 20, 21000 Split
  • 79. Romana Capan, Hinka Wurtha 6, 10000 Zagreb
  • 80. Zdenka Pavičić, Otona Kučere 121, 44250 Petrinja
  • 81. Nelica Jakišić Živaljić, Templarska 19, 21000 Split
  • 82. Ksenija Jeromela Zibert, Rovinjsko Selo 118, 52210 Rovinj
  • 83. Aleksandra Sodomach, Bože Milanovića 5, 52470 Umag
  • 84. Nadia Visković, Piesika 1, 52220 Labin
  • 85. Ervin Jokić, Jože Gabrovseka 15, 51000 Rijeka
  • 86. Silva Iskra, Kalužića 4, 51217 Klana
  • 87. Nada Sego, Dalskog 38, 10000 Zagreb
  • 88. Slavica Luburić, Sisačka cesta 2. odvojak 45, 10000 Zagreb
  • 89. Ivana Uršić, Gornja Brela 48, 21255 Zadvarje
  • 90. Dražen Periša Jurković, Svete Luce 8, 22000 Šibenik
  • 91. Galina Galović, Ostravska 7, 21000 Split
  • 92. Irena Jakuš, Narodnih heroja 5, 49222 Poznanovec
  • 93. Sandra Kišić, 14.Trokut 2L, 10020 Zagreb
  • 94. Valerija Abramić Nard, Valpovačka 42, 31550 Valpovo
  • 95. Đurđica Duić, H.D.Genschera 63, 32100 Vinkovci
  • 96. Mladen Škara, Hrusta 11b, 51260 Crikvenica
  • 97. Željko Biocić, Sprečanska 36, 31000 Osijek
  • 98. Zdravko Sašek, I.B.Mažuranić 74, 10000 Zagreb
  • 99. Kristina Talan, Vrtljarska 8, 10298 Poljanica Bistranska
  • 100. Mladen Kolenic, Braće Radića 84, 40327 Donji Vidovec
  • 101. Martina Laco, Strana II 42, 21238 Otok
  • 102. Morena Vuletić, Antuna Mihića 30, 51000 Rijeka
  • 103. Dijana Keretić, G. Kneginec Knegingradska 22, 42204 Turčin
  • 104. Zlatko Hoić, I.B.Mažuranić 58, 10090 Zagreb
  • 105. Paško Ceović, Bartola Kašića, 20236 Mokošica
  • 106. Maja Libl, B. Radića 33, Ladimirevci, 31550 Valpovo
  • 107. Irena Živanović, Jasmina 2a, 10040 Zagreb
  • 108. Josip Ratković, Lipovec Lonjski 92, 10312 Kloštar Ivanić
  • 109. Gordana Boršić, G.Jankesa 18, 43240 Čazma
  • 110. Lidija Sašek, I.B.Mažuranić 74, 10090 Zagreb
  • 111. Renato Zagorac, Zagorci 54, 10413 Kravarsko
  • 112. Brajec Andreas, Gornji Sroki 139, 51216 Viškovo
  • 113. Anita Starčević, Puntarska 18
  • 114. Ivana Zadro, Trg slobode 6, 48000 Koprivnica
  • 115. Armando Lučić, K.Zvonimira 28, 35400 Nova Gradiška
  • 116. Nedjeljka Bezmalinović, Doverska 33, 21000 Split
  • 117. Ivana Slavinić, T. Smičiklasa 21, 48260 Križevci
  • 118. Branka Havelka, Donja Svarca 19a, 47000 Karlovac
  • 119. Dragica Balaško, Gandijeva 4, 10090 Zagreb
  • 120. Jelena Magdalenić, N.Tesle 61, 40000 Pribislavec
  • 121. Dina Lisjak, Ivana pl. Zajca 15, 40000 Čakovec
  • 122. Došen Darija, Jozefinska c. 57a, 47250 Duga Resa
  • 123. Ivanka Pavlović, Goilska 17, 44320 Kutina
  • 124. Ines Draginić, Labinska 14, 42000 Varaždin
  • 125. Romina Janečić, Papučka 2, 33520 Slatina
  • 126. Ivan Udovičić, E.Kvaternika A 41a, 31220 Višnjevac
  • 127. Lara Violić, 20243 Kuna Pelješka
  • 128. Lidija Biocić, Zmijavci bb, 21266 Imotski
  • 129. Magdica Topić, Vinogradska 12, 32281 Ivankovo
  • 130. Nikola Rašin, Jankolovica 3, 23210 Biograd n/m
  • 131. Zvonimir Sabljak, Velebitska 10, 44000 Sisak
  • 132. Petra Udiljak, Ljubuška 4, 21000 Split
  • 133. Josip Grbavec, Calovečka 14, 40317 Podturen
  • 134. Daniel Simek, Buzdohanj NN 55, 51219 Čavle
  • 135. Ulrich Agneza, F. La. Guardia 10, 51000 Rijeka
  • 136. Caterina Skitarelić, Ljudevita Gaja 13, 23250 Pag
  • 137. Mira Orbanić, E. Kumičića 19, 52210 Rovinj
  • 138. Marina Ugrin, Vida Došena 40, 10000 Zagreb
  • 139. Zlata Barcan, Željeznička c. 1, 10293 Dubravica
  • 140. Alen Lavrinc, S. Radića 40a, 47000 Karlovac
  • 141. Damir Jarčević, K. Zvonimira 15a, 31216 Antunovac
  • 142. Josip Lazić, Kraljeva Velika 54, 44322 Lipovljani
  • 143. Renato Vidaković, Josipa Kozarca 8, 31327 Bilje
  • 144. Branko Ersetić, Dore Pejačević 6, 48000 Koprivnica
  • 145. Danica Trulec, Komuševac 48, 43245 Gornji Draganac
  • 146. Zdravko Živković, Međimurska 16, 35000 Slavonski Brod
  • 147. Katica Krupovčin Jelisavac, Jana Ziska 92, 31500 Našice
  • 148. Dominko Blažević, Donje dvorišće, Navrtekova 2, 0370 Dugo Selo
  • 149. Milica Bunić, M.Krmpotića 1, 48000 Koprivnica
  • 150. Dražen Maričević, Točak 7, 34000 Požega
  • 151. Krunoslav Lukić, Don L. Katica 51, 21210 Solin
  • 152. Kristina Biocić, Zmijavci bb, 21266 Imotski
  • 153. Ivona Agelić, Matije Gupca 35, 32254 Vrbanja
  • 154. Silvija Žeželj, Breznica 23, 42225 Breznički Hum
  • 155. Ivana Podčedenšek, Krsinićeva 26, 51000 Rijeka
  • 156. Karlo Kovalisko, Hrvatskih Kraljeva 11a, 32100 Vinkovci
  • 157. Miroslava Zec, M. Lanosovića 45, 31000 Osijek
  • 158. Tihana Draščić, Sveti Martin 16/2, 52420 Buzet
  • 159. Marica Gašparić, I. Meštrovića 26, 48000 Koprivnica
  • 160. Dragan Braus, Sergijevaca 21, 52100 Pula
  • 161. Srećko Čegelj, Ulica 22.rujna 1991. br.6, 42000 Varaždin
  • 162. Maja Strąbić, M. Pavelića 3, 10000 Zagreb
  • 163. Antonia Bebek, Čaval 7, 21212 Kaštel Sućurac
  • 164. Danijela Kolić, Primorska 2, 51512 Njivice
  • 165. Tomislav Hasanec, Deklesanec 79, 48268 Gornja Rijeka
  • 166. Gordana Radica Stevanović, Velebitska 11, 21000 Split
  • 167. Papp Antal, Primorska 32, Ičići, 51414 Ika
  • 168. Tatjana Vadljek, Paška 1, 48260 Križevci
  • 169. Tonči Rašpar, Braće Levak 10, 52100 Pula
  • 170. Katarina Šiec, Marije Jurić Zagorke 5, 49210 Zabok
  • 171. Branimira Jakušić, Oboj IV. odvojak br. 5, 10000 Zagreb
  • 172. Mladen Krupljanin, Rugvička 12, 10370 Dugo Selo
  • 173. Vladimira Krmpotić, P. Zrinskog 6, 53270 Senj
  • 174. Irena Gašparović, V. Finderlea 8, 51260 Crikvenica
  • 175. Zeljka Fiket, Odakova 1, 10000 Zagreb
  • 176. Davorin Tisaj, Svibovečka 3, 42000 Varaždin
  • 177. Ana Ilić Galić, 12 Podbrežje 23, 10000 Zagreb
  • 178. Maja Paić, D. Mandića 21, 10000 Zagreb
  • 179. Mislav Klobučić, A. Hebranga 40b, 43000 Bjelovar
  • 180. Boris Venier, Tina Ujevića 43, 52440 Poreč
  • 181. Aleksandar Toševski, Zvonimirova 117a, 21210 Solin
  • 182. Novela Gagro, Lovre Matačića 40, 23000 Zadar
  • 183. Renata Trstenjak, Veliki Raven 30, 48265 Raven
  • 184. Milka Glišić, Banovćeva 7, 52100 Pula
  • 185. Maja Petak, Ivana Draškovića 22, 10340 Vrbovec
  • 186. Ivan Markotić, Tina Ujevića 41, 21276 Vrgorac
  • 187. Ozana Brkić, Laginjina 23, 51000 Rijeka
  • 188. Nataša Marušić, Babonićeva 66, 10000 Zagreb
  • 189. Tanja Malčić, M. Gupca 118, 35222 Gundinci
  • 190. Čavka Draga, Ramska 6, 21000 Split
  • 191. Branko Blažinčić, Slavka Kolara 43A, 10410 Velika Gorica
  • 192. Tihomir Rogan, Hrastelnica 28, 44000 Sisak
  • 193. Ivan Vučević, Dalskog 38, 10000 Zagreb
  • 194. Ines Kovačić, V.Lovrečan Matije Gupca 18, 42208 Cestica
  • 195. Silvio Ivanović, Petra Preradovića 69, 48362 Kloštar Podravski
  • 196. Mirjana Narančić, Slavonska 87, 32010 Vukovar
  • 197. Jurica Kozina, Matije Gupca 9, Pojatno, 10294 Pušča
  • 198. Nikolina Novak, Donji Koncovčak 57, 40314 Selnica
  • 199. Zoran Kovačić, Petra pl. Škrleca 14a, 10410 Velika Gorica
  • 200. Darija Jurišković, Frankopanska, 35000 Nova Gradiška

Dobitnici Loctite majice:

  • 1. Sandra Miočević, Vukovarska 21, 21300 Makarska
  • 2. Ana Prvčić, Miklinovec 58,Koprivnica 48000
  • 3. Jurica Jakuš, Milišići 38, 21210 Solin
  • 4. Christian Andrić,Dubrovačka 33,52210 Rovinj
  • 5. Ana Medaković, I. Kršnjavi 13, 32100 Vinkovci
  • 6. Igor Tudina ,Jagodno 37, 10415 Novo Čiće,Velika Gorica
  • 7. Denis Rujer, Gruška 14, 10000 Zagreb
  • 8. Katarina Stamoran, Vinogradarska 40, 20236 Mokošica
  • 9. Valerija Sever, Rakitovec 202, 10419 Vukovina
  • 10. Neda Acinger, I.G.Kovačića 218, 51314 Ravna Gora
  • 11. Natalija Cimera, Bedemizadarskih Pobuna 15, 23000 Zadar
  • 12. Željka Martinović, M. Gupca 13 A, 31227 Harkanovci
  • 13. Anita Batić, Anice Bošković 16 ,20000 Dubrovnik
  • 14. Anđelka Saik, I.Gundulića 5, 35000 Slavonski Brod
  • 15. Adam Sućur, Koprivnička 25, 10000 Zagreb
  • 16. Admir Mukić, Luka 23, 21230 Sinj
  • 17. Adriana Radić, V.Nazora 30, 31222 Bizovac
  • 18. Alan Arbanas,Slavka Kolara 11C, 10410 Velika Gorica
  • 19. Alan Sućur, Koprivnička 25, 10000 Zagreb
  • 20. Albin Pojer, Trnsko 14A, 10020 Zagreb
  • 21. Albina Konjevod, Vlaška 106, 10000 Zagreb
  • 22. Albina Kovaci, Plepelićeva 12, 10410 Velika Gorica
  • 23. Aleksandar Ugrinoski, Bilogorska 6, 10000 Zagreb
  • 24. Aleksandra Majdek, Mrkšina 19, 10020 Zagreb
  • 25. Aleksandra Nikolić,Trnsko 33A, 10020 Novi Zagreb
  • 26. Alen Vasiljević, Hrvatskih Branitelja 64, 44320 Kutina
  • 27. Alen Ivanković, Cvjetkova 10B, 31000 Osijek
  • 28. Alen Bošnjak, Plitvička 18, Mece, 31326 Darda
  • 29. Alen Gabor,Vinogradska 5,10000 Zagreb
  • 30. Alen Matić, Ante Mike Tripala 10, 10090 Zagreb
  • 31. Alen Salopek, A.Šenoe 13, 47300 Ogulin
  • 32. Alen Došen, Kralja Tomislava Prvi odvojak 10, 44253 Moščenica
  • 33. Alen Gulam, Put Sv. Ante 32 A, 22213 Pirovac
  • 34. Alen Purtić, Vinkovačka 13, 21000 Split
  • 35. Alenka Gačić Pojatina, IV. Malešnica 22, 10090 Zagreb
  • 36. Alenka Skubić, Stjepana Radića 56 A, 22000 Šibenik
  • 37. Almida Krnić, Danilo Biranj, Ulica 16, 22000 Šibenik
  • 38. Alojz Kovačić, Plepelićeva 12, 10410 Velika Gorica
  • 39. Amalija Habeković Kučinić, Trg 22. Lipnja 4E, 44000 Sisak
  • 40. Ana Aksamija, Kopernikova 12, 10000 Zagreb
  • 41. Ana Batur, Sajmišna 1, 10370 Dugo Selo
  • 42. Ana Benković, Saševo 17, 33523 Čađavica
  • 43. Ana Blažević, Gornje Bazje 62, 33407 Gornje Bazje
  • 44. Ana Borić, Bartolići 45, 10000 Zagreb
  • 45. Ana Božić, J.J. Strossmayera 276 A, 32 283 Vođinci
  • 46. Ana Crljen Galović, Vrbani 22, 10000 Zagreb
  • 47. Ana Cvitanović, P. Heruca 4, 10000 Zagreb
  • 48. Ana Canaki, Trumbićeva 16, 10020 Zagreb
  • 49. Ana Goleš, Jablanovac 27, 10000 Zagreb
  • 50. Ana Imbrišić, Fra.Fortunata Pintarica 10, 33000 Virovitica
  • 51. Ana Komornik, Tijardovića 64, 43000 Bjelovar
  • 52. Ana Leva, Novakova 20, 21000 Split
  • 53. Ana Marin Toševski, Zvonimirova 117A, 21210 Solin
  • 54. Ana Petričko, Klanjec 36, 10437 Rakitje
  • 55. Ana Plic Cazin, S. Ladisa 5, 10000 Zagreb
  • 56. Ana Prvčić, Miklinovec 58, 48000 Koprivnica
  • 57. Ana Siler, Svetokriška 18 ,48260 Križevci
  • 58. Ana Šestak, I.Andrica 4, 40000 Čakovec
  • 59. Ana Tkalčić, Štefanje 212, 43246 Štefanje
  • 60. Ana Tomić, Savski Gaj 2. Put 23, 10020 Zagreb
  • 61. Ana Valek, J.J.Strossmayera 118, 31000 Osijek
  • 62. Ana Zekanović, Krneza 21, 23 248 Razanac
  • 63. Ana Zrnetić, Vrapčanska 53/1, 10000 Zagreb
  • 64. Ana Zupčić, Jakova Mikalje 24, 23000 Zadar
  • 65. Anabela Kunert, Sisačka, 4. Desni odvojak 2, 44250 Petrinja
  • 66. Ana- Maria Petrak, Cernička 19A, 10000 Zagreb
  • 67. Anamarija Jelenazza, Uskočka 26, 52100 Pula
  • 68. Ana-Marija Barkić, M.P.Miškine 15B, 48363 Podravske Sesvete
  • 69. Anamarija Koludrović, Hercegovačka 36A, 21312 Podstrana
  • 70. Andrea Trbuljak, Vrbik 33, 10000 Zagreb
  • 71. Andrea Cretni, Slavka Kolara 43A, 10410 Velika Gorica
  • 72. Andrea Knajter Srbljanin, Miroslava Milića 6, 10090 Zagreb
  • 73. Andrea Rončević-Jardas, Rastočine 3, 51000 Rijeka
  • 74. Andreas Maderić, Bilogorska 9, 48306 Sokolovac
  • 75. Andrej Rendić, Put Pudarice 13J, 23000 Zadar
  • 76. Andreja Katalinić, Drage Stipca 10, 10090 Zagreb
  • 77. Andreja Matak, Stančići 7, 43252 Prgomelje
  • 78. Andreja Rozmarić Marković, Voćarsko naselje 32, 10000 Zagreb
  • 79. Andreja Detić, Franjevački Trg 3, 42000 Varaždin
  • 80. Anđelka Prelec, Josipa Anića 2, 10291 Brdovec
  • 81. Anđelka Gašparić,Trg E.Kumičića 15, 48000 Koprivnica
  • 82. Anđelko Konjic, Korčulanska 12, 10000 Zagreb
  • 83. Anđelko Vrbanić Mičevec, Velikogorička 37, 10410 Velika Gorica
  • 84. Anđelko Lončarić, T.M. Gospe 20, Hemuševec Međimurje
  • 85. Anđelo Vrdoljak ,Celijska 9, 31000 Osijek
  • 86. Ane Svilokos, Put Dr. A. Starčevića 63A, 20207 Mlini
  • 87. Anela Galić, A.B.Šimića 17, 21000 Split
  • 88. Anela Valčić, Ožegovićeva 12A, 10000 Zagreb
  • 89. Anica Gundelj. Vlaška 15, 31205 Aljmaš
  • 90. Anica Skelin, Hercegovačka 55, 21000 Split
  • 91. Anica Šimić,Mađarski Kraj 28, Drenje 31418
  • 92. Anica Štrkalj, Jurišićeva 51, 32272 Cerna
  • 93. Anita Belčić, Josipa Kozarca 47, 44322 Lipovljani
  • 94. Anita Ivanković, Martina Divalta 92, 31000 Osijek
  • 95. Anita Marinelić, Gornji Humac, 21414 Brač
  • 96. Anita Mihić, Migalovića 9, 22211 Vodice
  • 97. Anita Radan,Svete Mare 5, 21224 Slatine
  • 98. Anita Pijak, Babići 11, 52470 Umag
  • 99. Anita Zekić, Primorski Dolac BB, 21227 Primorski Dolac
  • 100. Anka Bakota, Velebitska 8, 21000 Split
  • 101. Anka Bobinac, V.Korajca 14, 10090 Zagreb
  • 102. Anka Solaja, Hrastova 50B,10040 Dubrava Zagreb
  • 103. Ankica Talan, Maretićeva 10, 10010 Zagreb
  • 104. Ankica Jelavić, Daruvarska 16, 43000 Bjelovar
  • 105. Ankica Manestar, J.J.Strossmayera 16, 51500 Krk
  • 106. Ankica Marušić,Kneje 4, Kuce, 10419 Vukovina
  • 107. Ankica Plenkovic, Svirce, 21462 Vrbanj, 0.Hvar
  • 108. Anna Jurković, Kalnička 39, 31000 Osijek
  • 109. Ante Katić, Put Ovrlje 8, 21238 Otok Dalmatinski
  • 110. Ante Stošić, Stjepana Radića 75, 22000 Šibenik
  • 111. Ante Bumbak, Mandalinskih žrtava 16F, 22000 Šibenik
  • 112. Anthony Pavlović, Trg Kralja Zvonimira 2, 48000 Koprivnica
  • 113. Anton Vuković, Goljak 60, 47201 Draganić
  • 114. Anton Bajus, M.Gupca 73 ,31303 Popovac
  • 115. Antonia Poklepović, Pojišanska 17, 21000 Split
  • 116. Antonija Caleta, Put Gradine 128, 21220 Trogir
  • 117. Antonija Kolarić, Dedići 30, 10000 Zagreb
  • 118. Antonija Trulec, Komuševac 48, 43245 Gornji Draganac
  • 119. Antonio Marin, Kijevska 1, 21000 Split
  • 120. Antonio Petrak, Vrbovečki pavlovec 18, 10340 Vrbovec
  • 121. Antonio Bujan, Strigina 5, 10000 Zagreb
  • 122. Antonio Sanković, Stancija Vergotini 3, 51440 Poreč
  • 123. Antonio Vincelj, Plemenšćina Donja 21/20, 49218 Pregrada
  • 124. Antun Vidović, Poljanička 6C, 10298 Donja Bistra
  • 125. Antun Stipčević, Draganjina 10, 21000 Split
  • 126. Anja Wertag, D. Zbiljskog 26, 10000 Zagreb
  • 127. Armin Mikolavčić, Sv.Ivan 16/3, 52420 Buzet
  • 128. Attila Havasi, Gospička 9, 32000 Vukovar
  • 129. Barbara Lavrnja, D.Gervaisa 64, 51000 Rijeka
  • 130. Barbara Bitunjac Rubinić, J.B.Jelačića 63,10430 Samobor
  • 131. Barbara Rihtarec,Kamenica 1O, 4O314 Selnica
  • 132. Tudja Barbara, Dolac B.B., 51554 Nerezine
  • 133. Barica Matković, Vl.Nazora 43, 31215 Ernestinovo
  • 134. Benjamin Čorković, A.B. Šimića 7, 35400 Nova Gradiška
  • 135. Berislav Benčetić, Meštrovića 16, 31500 Našice
  • 136. Berislav Sipički, Krasička 1, 10000 Zagreb
  • 137. Berislav Maljar, Lička 20, 44000 Sisak
  • 138. Bernadica Gašparović ,J.J.Strosmayera 15 ,32100 Vinkovci
  • 139. Biljana Mikulić, Mladena Požaića 8, 10360 Sesvete
  • 140. Biljana Biljus, Osječka 13, 31403 Vuka
  • 141. Biserka Klokočki, Gornji Zvečaj 117, 47261 Zvecaj
  • 142. Biserka Vedernjak Longin, Lašćinske ledine 3, 10000 Zagreb
  • 143. Biserka Novosel, A. Mihanovića 17, 49000 Krapina
  • 144. Blaženka Mihalić Perman, Medulinska cesta 34, 52100 Pula
  • 145. Blaženko Perić-Komsić, Hebrangova 1A, 21400 Supetar
  • 146. Bojana Cerovec, Crkvena 2 ,40316 Vratišinec
  • 147. Borinka Vučetic, Lučica B.B.,21450 Hvar
  • 148. Boris Bagadur, Varaždinska 110, 42220 Novi Marof
  • 149. Boris Antunović, Vatrogasna 124, 31000 Osijek
  • 150. Boris Bjelajac, Josipa Jelačića 68, 43500 Daruvar
  • 151. Boris Borić, Erdodska 9, 44272 Lekenik
  • 152. Boris Kućanski, B.J.Jelačića 29, 40000 Čakovec
  • 153. Boris Pavić, Vranovina 30, 10000 Zagreb
  • 154. Boris Ipsa, Zagrebačka 15, 42000 Varaždin
  • 155. Boris Bjedov, Tomislavova 12, 22300 Knin
  • 156. Boris Crnković, Školska 16, 51300 Delnice
  • 157. Boris Dujmić, Hanamanova 11, 10000 Zagreb
  • 158. Boris Grgac, Baburičina 7, 10000 Zagreb
  • 159. Boris Ladišić, Banova 10, 31000 Osijek
  • 160. Boris Smaić, Toplička 15, 10380 Sv.I.Zelina
  • 161. Boris Bernardic, Turinina 8, 10000 Zagreb
  • 162. Boris Klepo, Brodarci 3F, 47000 Karlovac
  • 163. Boris Maškarić, Gornja Cibaca Durici 7, 20207 Mlini
  • 164. Boris Posavec, Kopernikova 8, 10000 Zagreb
  • 165. Borislav Hrgarek, Calinec 70, 42243 Maruševec
  • 166. Boro Kotrljanović, A.B.Krčelića 15, 35000 Sl.Brod
  • 167. Bosa Jurić Grgić, 7 Gardijske brigade 20, 22300 Knin
  • 168. Bosiljka Jovanović, Sv. Martin 66, 21312 Podstrana
  • 169. Bosiljka Mačukatin, Vankina 29, 10020 Zagreb
  • 170. Boško Brač, Vukovarska 99, 31000 Osijek
  • 171. Blajic Boško, Gašpini 55, 21210 Solin
  • 172. Bozena Brač, Vukovarska 99, 31000 Osijek
  • 173. Bozica Ilijević, Medulićeva 18 A, 10000 Zagreb
  • 174. Bozica Juzbašić, I.Gundulića 41, 32270 Županja
  • 175. Božidar Sopta, A.Šenoe 11B, 31400 Kuševac
  • 176. Božo Anić-Antić, Zoranićeva 6, 22300 Knin
  • 177. Bozo Keckan Zbelava, Varaždinska 69, 42202 Trnovec Bartolovečki
  • 178. Bozo Stjepović, Radnička 1, 20000 Dubrovnik
  • 179. Branimir Komić, Divaltova 165A, 31000 Osijek
  • 180. Branimir Perković, Šapci 125A, 35212 Garčin
  • 181. Branimir Bukvić, Gornje Bazje 132, 33407 Gornje Bazje
  • 182. Branislava Borojević, Ivana.Franje Jukića 18, 35000 Slavonski Brod
  • 183. Kulas Branka, 8 Dalmatinske Brigade 32, 22 000 Šibenik
  • 184. Branka Košutić, M.Krleže 13, 48000 Koprivnica
  • 185. Branka Orešković, Nova Cesta 121, 10000 Zagreb
  • 186. Branka Balažić, Gornjodravska obala 88, 31000 Osijek
  • 187. Branka Ilić, Novska 2, 10000 Zagreb
  • 188. Branka Pavlovic, Braće Radića 85, 32281 Ivankovo
  • 189. Branka Plavljanić, Šibenska 25, 21000 Split
  • 190. Branko Blašković, Prilaz Kršin 7, 52220 Labin
  • 191. Branko Cukelj, I.G.Kovačića 38, Kuševac, 31400 Djakovo
  • 192. Branko Gračanin, Primorska 12, 10000 Zagreb
  • 193. Branko Trojan, Kapelska 30, 3100 Osijek
  • 194. Branko Lendarić,Turopoljska 5, 10417 Buševec
  • 195. Branko Mareković,Greda 324, 44273 Sela
  • 196. Branko Grom, Otok19, 10430 Samobor
  • 197. Branko Knežević, Kranjčevićeva 42, 33000 Virovitica
  • 198. Branko Očić, Antuna Mihanovića 16, 10290 Zaprešić
  • 199. Brigita Babić, Vozišće 61, 51216 Viskovo, Rijeka
  • 200. Budimir Pešić, Osječka 2, 23210 Biograd
  • 201. Christina Andrić, Dubrovačka 33, 52210 Rovinj
  • 202. Dajana Kos Bučar, Zlebec 1, 10090 Zagreb
  • 203. Dajana Gugo, 7Gardijske Brigade 24, 22300 Knin
  • 204. Dalibor Blašković, Sumber 33, Nedešćina 52231
  • 205. Dalibor Cindrić, Kolodvorska 8, Donja Gračenica,44318 Voloder
  • 206. Dalibor Poturica, Turanj 38, 47000 Karlovac
  • 207. Dalibor Mitrović,Lisane -tinjske 66 ,23423 Polača
  • 208. Damir Talan, Vrtljarska 8, 10298 Poljanica Bistranska
  • 209. Damir Ljubanović, III. odvojak Hrušta 4, 51260 Crikvenica
  • 210. Damir Jakopec, Branovečka cesta 48, 10040 Zagreb
  • 211. Damir Katič, Turopoljsko posavskog odreda 131, 10413 Kravarsko
  • 212. Damir Kukec, Trg Kralja Zvonimira 13, 48000 Koprivnica
  • 213. Damir Parlaj, Slavka Batušića 6, 49250 Zlatar
  • 214. Damir Petrinec, Anina 19, 10000 Zagreb
  • 215. Damir Videk, Sisačka 76, 44317 Popovača
  • 216. Damir Fodor, Slakovec 85, 40315 Nedelišće
  • 217. Damir Fudurić ,T.Goljaci, 47000 Karlovac
  • 218. Damir Jelenković, Jelenkovići 101, 52000 Pazin
  • 219. Damir Požeg, Milovana Gavazzija 25, 10040 Zagreb – Dubrava
  • 220. Damir Sever, P. Sokolića 22, 10090 Zagreb
  • 221. Damir Slibar,Jelasička 4, 10090 Zagreb
  • 222. Damir Matulić Vrbanovec, Rudolfa krušca 24, 42232 Martijanec
  • 223. Damir Saravanja,Hercegovačka 10, 32281 Ivankovo
  • 224. Damir Ciko, Sv.Vinka Paulskog 14, 34000 Požega
  • 225. Damir Harmina, Borongajska cesta 86, 10000 Zagreb
  • 226. Damir Kosanović, Rapska 37 C, 10000 Zagreb
  • 227. Matušin Damir, Makoišće donje 62, 4222O Novi Marof
  • 228. Damira Buzov, Bregovita 4, 22320 Drniš
  • 229. Dane Mikulandra, Kralja Zvonimira 130, 22000 Šibenik
  • 230. Dani Dominić, Pločanska 2, 10000 Zagreb
  • 231. Danica Lagator, Kralja Tomislava 49, 314O1 Viskovci
  • 232. Daniela Zajsek, Listopadska 3, 10000 Zagreb
  • 233. Danijel Vratović, Podgaće 40, 52422 Lanišće
  • 234. Danijel Cakija, Miholec 30, 48267 Orehovec
  • 235. Danijel Gregov, Plitvička 5A, 23 000 Zadar
  • 236. Danijel Merkaš, Kalnička 20, 42220 Novi Marof
  • 237. Danijel Nedeljko, Selnička 53, 10360 Sesvete
  • 238. Danijel Baruškin, Mosna 4A, 48000 Koprivnica
  • 239. Danijel Đerfi, Ritvara 2, 31422 Gorjani
  • 240. Danijel Megla, Buzovečka 61/A, 40000 Čakovec
  • 241. Danijela Prokopec, Ivane Brlić Mažuranić 58, 10000 Zagreb
  • 242. Danijela Duić, M. Gavazzija 5, 10040 Zagreb
  • 243. Danijela Premus, Av.Dubrava 222, 10040 Zagreb
  • 244. Danijela Rajhl, Zatišje 12, 10000 Zagreb
  • 245. Danijela Udovčić, Matije Gupca 28, 44330 Novska
  • 246. Danijela Kević, Petra Svačića 78, 22 320 Drniš
  • 247. Danijela Matušenski, S.R.Njemačke 217, 32000 Vukovar
  • 248. Daniela Baranić, Čakovečka 33, 40313 Sv. Martin na Muri
  • 249. Danijela Kocijan, Ul.Bagrema 7, 31000 Osijek
  • 250. Danijela Maleš, Istarska 3, 21000 Split
  • 251. Danijela Matošić, Hrv.Mornarice 1D, 21000 Split
  • 252. Danijela Radošević, Vl.Gortana 104, 32100 Vinkovci
  • 253. Danka Perica, Put Plovanije 119, 23000 Zadar
  • 254. Danka Siljković, Trg Ivana Kukuljevića 6, 10000 Zagreb
  • 255. Danko Atijas, Srebrenska 14, 20000 Dubrovnik
  • 256. Danko Mance, Tuška 6, 51311 Skrad
  • 257. Darija Aganović, 1.Gard.Brigade Tigrovi 25, 10000 Zagreb
  • 258. Darija Gorički ,Petrinjska 21, 44000 Sisak
  • 259. Darija Gubijan, Livadarska 11C, 10340 Vrbovec
  • 260. Darinka Dadić, Varaždinska 30, 40305 Nedelišće
  • 261. Darinka Pokupec, Petina 15/4, 10410 Velika Gorica
  • 262. Dario Vnuk, Šetaliste D.Švagelja 2, 32100 Vinkovci
  • 263. Dario Branilović,Braće Radića 31 A, 40305 Nedelišće
  • 264. Dario Lozančić, Wilsonova 23, 31000 Osijek
  • 265. Dario Moritz, Radnička cesta 282 H/2, 10000 Zagreb
  • 266. Dario Cerovečki, Nova 9, 42204 Turčin
  • 267. Dario Novaković, Gajeva 10, 21000 Split
  • 268. Dario Tomić, Vinogradska 7, 32281 Ivankovo
  • 269. Darko Potočki, Radoboj 61, 49232 Radoboj
  • 270. Darko Kompari, Križevačka 16, 48000 Koprivnica
  • 271. Darko Košćec, Sajmište 23, 40305 Nedelišće
  • 272. Darko Panovski, Trg Dr. Franje Tudmana 1, 43500 Daruvar
  • 273. Darko Udovčić, E.Kvaternika 41, Višnjevac 31220
  • 274. Darko Krušelj, Krušljevo selo 72, 49243 Oroslavje
  • 275. Darko Lazar, Natkrižovljan 68, 42208 Cestica
  • 276. Darko Skrljač, Ferde Hefelea 2, 44000 Sisak
  • 277. Darko Matošević, Huge Badalića 23, 35000 Slavonski Brod
  • 278. Darko Mičanović, Prepustovečki odv. 14, 10360 Soblinec
  • 279. Darko Vitasović, Boduleri 51, 52206 Marčana
  • 280. David Ibrisimović, Lokvini 39, 52470 Umag
  • 281. Davor Cesarec, Zbjeg 59, 35254 Bebrina
  • 282. Davor Cvok, Barutanski Jarak 15A, 10000 Zagreb
  • 283. Davor Dujmović, Vučetićev prilaz 3, Zapruđe, 10020 Zagreb
  • 284. Davor Fabijanić, Gorica 10, 23249 Povljana
  • 285. Davor Jelušić, Ilica 129, 10000 Zagreb
  • 286. Davor Pavoković, Antunovac 25, 33000 Virovitica
  • 287. Davor Pavičić, Dubrava 232, 10040 Zagreb
  • 288. Davor Skender ,Kanovačka 21, 32100 Vinkovci
  • 289. Davorin Cimperšak, Sveti Križ 3, 49215 Tuhelj
  • 290. Davorka Meić-Sidić, Obala Rtine 5, 22213 Pirovac
  • 291. Davorka Sever, Rakitovec 198, 10419 Vukovina
  • 292. Davorka Zimbrek, Dalmatinska 3, 42000 Varaždin
  • 293. Davorka Posavac ,Franje Vidovića 57A, 43240 Čazma
  • 294. Davorko Vrus, Mihalića 9D, 47000 Karlovac
  • 295. Dejan Babić, Put k igralištu 4 ,51000 Rijeka
  • 296. Dejan Biskup, Trg Kralja Tomislava 3, 42250 Lepoglava
  • 297. Dejan Detić, Kucan Marof, Marofska 81 ,42000 Varaždin
  • 298. Dejan Gizdavec, Vinogradi Ludbreski 67B, 42230 Ludbreg
  • 299. Denis Mrazović, D.Domjanica 2, 43000 Bjelovar
  • 300. Denis Bare, Palinovečka 39, 10000 Zagreb
  • 301. Denis Premec, Vinogradi Ludbreski 72, 42230 Ludbreg
  • 302. Denis Paulić, Kralja Zvonimira 10, 47000 Karlovac
  • 303. Denis Kvakan, M.Tita 9, Senkovec, 40000 Čakovec
  • 304. Diana Gračin, Trg A.Hebranga 6, 22000 Šibenik
  • 305. Diana Bulas Cvjetković, Put Stjepana Radića BB, 20207 Mlini
  • 306. Diana Gračin, Trg.A.Hebranga 4, 22000 Šibenik
  • 307. Dijana Leverda, Trg 101. brigade 2, 10090 Zagreb
  • 308. Dijana Matošević, Petra Zrinskog 15, 10410 Velika Gorica
  • 309. Dijana Volejnik, Vinogradski put 47, 33000 Virovitica
  • 310. Dijana Barišić, Barišíćí 79, 21210 Solin
  • 311. Dijana Bejić, Savska 1, Odvojak 30, 10291 Brdovec
  • 312. Dijana Sertić, Splitska 20, 31400 Đakovo
  • 313. Dinka Kušanović, ul. BB, 21424 Praznica otok Brač
  • 314. Dinko Delaš, Marice Barić 21, 10000 Zagreb
  • 315. Dinko Leović, Strossmajerova 200, 31000 Osijek
  • 316. Dino Gačina, Valpovačka 5, 21000 Split
  • 317. Dino Dotlić, Mate Balote 9, 52100 Pula
  • 318. Dino Zamečnik, Tina Ujevića 18, 31204 Sarvaš
  • 319. Dobrivoj Solaja, Krstova 5, 31000 Osijek
  • 320. Dolores Pavičić, Papandopulova 17, 21000 Split
  • 321. Dolores Rečić-Vragović, Mađarevo 177, 42220 Novi Marof
  • 322. Dolores Vlačić, Prilaz Vetva 16, 52220 Labin
  • 323. Domagoj Kalaica, Bošnjaci 180, 32281 Ivankovo
  • 324. Domagoj Kralj, Dubrovačka 27, 31000 Osijek
  • 325. Domagoj Lovrić, Kraljice Jelene 39, 35000 Slavonski Brod
  • 326. Domagoj Palčić, Trg Josipa Juraja Strossmayera 28, 48260 Križevci
  • 327. Domagoj Tatalović, Mose Albaharija 2, 51000 Rijeka
  • 328. Dominik Rozić Močnik, Debanićeva 3, 10090 Zagreb
  • 329. Dominik Sabljar, Franje Račkog 100, 31400 Đakovo
  • 330. Dora Štrkalj, Lukovo 44, 10340 Vrbovec
  • 331. Dorica Vanek, odvojak Frana Šupila 2, 33515 Orahovica
  • 332. Dorijan Vukšević, Zaton, 23232 Nin
  • 333. Draga Mišeljić, Domagojeva 10, 10000 Zagreb
  • 334. Draga Hrgarek, Čalinec 70, 42243 Maruševec
  • 335. Dragan Ćelap, Josipa Kozarca 11, 31327 Bilje
  • 336. Dragan Kralj, Uz Jadransku Cestu 64, 20236 Mokošica
  • 337. Dragan Vlainić, Sv. Roka 91, 35404 Cernik
  • 338. Dragan Bekavac-Ivandić, G.Kričak 19, 21255 Brela
  • 339. Dragan Petrović, Dovičići 27, 51216 Viskovo
  • 340. Dragana Modrinić, Bartola Kašića 14, 20236 Mokošica
  • 341. Dragica Branilović, Braće Radića 31 A, 40305 Nedelišće
  • 342. Dragica Matak, Stančići 7, 43252 Prgomelje
  • 343. Dragica Lazar Marčan, Vinička 28, 42207 Vinica
  • 344. Dragica Mrkonjić, Zadarska 15, 53291 Novalja
  • 345. Dragica Vesović, Petra i Tome Erdody 2, 10000 Zagreb
  • 346. Dragica Vidović, Ul.Papuka 56, 31431 Čepin
  • 347. Dragica Lazar Kolarovec, 8.Maja 10, 42208 Cestica
  • 348. Drago Matak, Stančići 7, 43252 Prgomelje
  • 349. Drago Markanjević, Fažanska 1, 10000 Zagreb
  • 350. Drago Misir, Sunčana 9, 31000 Osijek
  • 351. Dragoljub Konstantinović, Šestinski dol 8D, 10000 Zagreb
  • 352. Dragutin Magdalenić, N.Tesle 6, 40000 Pribislavec
  • 353. Dragutin Bregar, Poljanička 4, 10290 Zaprešić
  • 354. Dragutin Čavlek, Martina Pusteka 9, 40000 Čakovec
  • 355. Dragutin Mikulin, Starogradska 32, 10412 D. Lomnica, Lukavec
  • 356. Dragutin Sambolec, Zelendvor, Gajeva 52, 42206 Petrijanec
  • 357. Dragutin Vrtar, M.Magdalenica 1, 40000 Čakovec
  • 358. Drazen Strbad, Trate 16, 40000 Čakovec
  • 359. Dražen Matak, Stančići 7, 43252 Prgomelje
  • 360. Dražen Zagoranski, Kamenica 35D, 42250 Lepoglava
  • 361. Dražen Kolar, Medvrti 32, 48327 Molve
  • 362. Dražen Brizar, Josipa Kozarca 50, 35209 Bukovlje
  • 363. Dražen Imbričić, Prelozna 13, 48000 Koprivnica
  • 364. Draženka Jelić, Karela Zahradnika 21, 10010 Novi Zagreb
  • 365. Dubravka Božičević, Mihaljevići 98A, 47302 Ostarije
  • 366. Dubravka Mirković, Matije Gupca 44, 35000 Slavonski Brod
  • 367. Dubravka Prvonožac, Mlinovac 47G, 43000 Bjelovar
  • 368. Dubravka Opačić, Laszowskog 35, 10410 Velika Gorica
  • 369. Dubravka Perić, Juraja Dobrile 8, 35000 Slavonski Brod
  • 370. Dubravka Vujić, Topolovac 190, 44000 Sisak
  • 371. Dubravka Bašić Vidović, Prikrajska 15, 10000 Zagreb
  • 372. Dubravka Labik, Hrv.vitezova 28, Misinka, 44320 Kutina
  • 373. Dubravka Žulj, Savska 19, 31207 Tenja
  • 374. Dubravko Sever, Rakitovec 202, 10419 Vukovina
  • 375. Dubravko Grdan, Hruščica, Savska 90,10373 Ivanja Reka
  • 376. Dunja Mikšić, Zvečanje BB , 21253 Gata
  • 377. Dušan Milić, Živogošće 140, 21329 Igrane
  • 378. Dušanka Novak, Marjanovićev pr.2, 10010 Zagreb
  • 379. Dušica Ivanković, Odakova 7, 10000 Zagreb
  • 380. Duško Nikolić, M.Hrvatske 15/4, 34550 Pakrac
  • 381. Đemila Lukac, I. Mažuranića 1, 44320 Kutina
  • 382. Džezair Abdi, Martinšćica 32, 51556 Martinšćica
  • 383. Đani Čargonja, Umole 16, 51218 Dražice
  • 384. Divo Bašić, Gornji Kono 5A, 20000 Dubrovnik
  • 385. Đurđa Kolenić, Braće Radića 84, 40327 Donji Vidovec
  • 386. Đurđa Koščak, Oštrice 130, 42220 Novi Marof
  • 387. Đurđa Ljubanović, Klekova 19, 10000 Zagreb
  • 388. Đurđica Milanović, Radnička 1, 52470 Umag
  • 389. Đurđica Kolarić-Vukotić, Ukrinska 13, 31000 Osijek
  • 390. Đurđica Prutki, naselje Kralja Tomislava 2/2, 35000 Slavonski Brod
  • 391. Đurđica Stancin, Hrženica, Ludbreska 34, 42233 Sveti Durd
  • 392. Đurđica Tomić,Josipa Torbarine 9, 10040 Zagreb
  • 393. Đurđica Čelić, Krbune 11, 52333 Potpičan
  • 394. Đurđica Udovičić, E.Kvaternika 41, Višnjevac 31220
  • 395. Đurđica Grgec, A.Šoljana 11, 10000 Zagreb
  • 396. Đurđica Živković, Školska 16, 31542 Magadenovac
  • 397. Đuro Juriščić, Ratkovića 74, 34315 Ratkovica
  • 398. Đuro Perović, Vinogradarska 18, 20236 Mokošica
  • 399. Edi Gregoret ,Getaldićeva 9, 21000 Split
  • 400. Eduard Kloss, Bana Jelačića 101, 32100 Vinkovci
  • 401. Eduard Krbavac, Sisačka 133, 44250 Petrinja
  • 402. Elvira Slavić, Mile Budaka 9, 33000 Virovitica
  • 403. Elza Mandić, Braće Domany 6, 10000 Zagreb
  • 404. Ema Barišić, Eugena Kumičića 57, 35000 Slavonski Brod
  • 405. Ena Ćavar, S.Radića 7, 10310 Ivanić Grad
  • 406. Enza Matijević, Svetog Jurja 4, 51000 Rijeka
  • 407. Eppert Jasnica, Brajkovićev prilaz 15, 10020 Zagreb
  • 408. Erard Pletikos, Vinez 126, 52220 Labin
  • 409. Erik Štucin, Kapelica 51/A, 52220 Labin
  • 410. Erika Borovac, Potočna 11 D, 48000 Koprivnica
  • 411. Erna Liker, Vinogradska 22A, 10000 Zagreb
  • 412. Erzebet Bodrig, Mladena Palinkaša 15, 31205 Aljmaš
  • 413. Fadil Dubinović, Paduljski Put 76A, 52100 Pula
  • 414. Fanica Paradina, Stepinćeva 67, 21000 Split
  • 415. Fikreta Lecek, Živice 24, 40315 Peklenica, Mursko Središće
  • 416. Fran Jagić, Ozaljska 148, 10000 Zagreb
  • 417. Frane Borić, Marka Marulića 4, 21327 Podgora
  • 418. Frane Petrinović, Vukovarska 143, 21000 Split
  • 419. Franka Andelić, Istarska 19, 52470 Umag
  • 420. Franz Raff, Mostarska 99, 31000 Osijek
  • 421. Franjo Ileković, Ferdinanda budičkog 4, 10110 Zagreb
  • 422. Franjo Solić, Derenčinova 26, 10000 Zagreb
  • 423. Franjo Raić, Pemija 50, Drnje 480322
  • 424. Franjo Novak, Prekopa 74, 40312 Strigova
  • 425. Gabrijela Venezian, Al.Bl.Jurišića 81, 10000 Zagreb
  • 426. Gabrijela Pekarik, Unska 21, 31000 Osijek
  • 427. Gabrijela Vojnović Gajec,Soblinečka 61, 10362 Kašina
  • 428. Gala Knežević, Trg Kralja Tomislava 10, 48000 Koprivnica
  • 429. Glorija Raguž Vukičević, N.Cesta 136 A, 10000 Zagreb
  • 430. Goran Holjevac, Roginina 10, 10000 Zagreb
  • 431. Goran Jasenovčanin, Vukovarska 49, 34320 Klisa
  • 432. Goran Knezović, Valdebečki put 88, 52100 Pula
  • 433. Goran Krstičević, Vojnovićeva 25, 10000 Zagreb
  • 434. Goran Lacković, Dragonjska 20, 31000 Osijek
  • 435. Goran Lapat, Kalnička 46, 40000 Čakovec
  • 436. Goran Šimić, Bernarda Vukasa 9, 10000 Zagreb
  • 437. Goran Ivančić, Žrtava Fašizma 59, Strahoninec, 40000 Čakovec
  • 438. Goran Benković, 43.Istarske divizije 12, 52220 Labin
  • 439. Goran Damjani, Vinjani donji 99, 21260 Imotski
  • 440. Goran Maligec, Brune Bušića 25, 10000 Zagreb
  • 441. Goran Vrdoljak, Ćelijska 9, 31000 Osijek
  • 442. Gorana Štefanac, Goli vrh 32D, 10450 Jastrebarsko
  • 443. Gordan Vujičić ,Veruda 52 A, 52100 Pula
  • 444. Gordana Grgić, B.Vukasa 16, 10000 Zagreb
  • 445. Gordana Licitar, Maksimirska 100, 10000 Zagreb
  • 446. Gordana Meštrović, Radgonska 49, 10090 Zagreb
  • 447. Gordana Stunić, Jurja Haulika 14 A, 43000 Bjelovar
  • 448. Gordana Šurac, Stadionska 44, 23000 Zadar
  • 449. Gordana Knežević, Glagoljaska 31C, 32100 Vinkovci
  • 450. Gordana Pavić, Bistrička 8, 10360 Sesvete
  • 451. Gordana Robotić, Koprivnička 70A, 48306 Sokolovac
  • 452. Gracijela Gabriel, Božidara Magovca 107, 10010 Zagreb
  • 453. Gregor Karabajić , Ivana Zajca 5, 44330 Novska
  • 454. Grozdana Marin, Novogradiška 8, 23000 Zadar
  • 455. Grozdana Bolčević, Radnički Dol 74, 48260 Križevci
  • 456. Hedviga Županić, J.Runjanina 23, 32221 Cerić
  • 457. Helena Kobas, D. Sudete 9, 48000 Koprivnica
  • 458. Helena Pavić, Dva bunara BB, 23206 Sukošan
  • 459. Helena Vidović, Kucan D., Zelengaj 22, 42000 Varaždin
  • 460. Hermina Milčić Cebuhar, Miroslava Krleže 27, 47000 Karlovac
  • 461. Hrvoje Galić, Republike 112A, 31208 Petrijevci
  • 462. Hrvoje Dimčevski, I.G.Kovačića 21, 10437 Bestovje, Rakitje
  • 463. Hrvoje Povijac, Trg Kralja Zvonimira 20, 48000 Koprivnica
  • 464. Hrvoje Skorak, Varaždinska 54 B, 42240 Ivanec
  • 465. Hrvoje Beniković, Kninska 12, 31000 Osijek
  • 466. Hrvoje Šegota, Banjol 24, 51280 Rab
  • 467. Hrvoje Županac, Nikole Neidhardta 7, 10360 Sesvete
  • 468. Hrvoje Vitez, Jelačićeva 11, 43000 Bjelovar
  • 469. Ida Apfenthaler, Stubička 6 , 10297 Jakovlje
  • 470. Igor Burić, Radićeva 51, 51000 Rijeka
  • 471. Igor Ćusek, Brezovljani 25, 48214 Sv. Ivan Žabno
  • 472. Igor Kučanski, T. Masaryka 6., 40000 Čakovec
  • 473. Igor Stajduhar, D. Bažjanca 5, 10124 Zagreb
  • 474. Igor Cindrić, Gornje Mrzlo polje 136, 47250 Duga Resa
  • 475. Igor Dragac, Ive Vojnovića 4, 48260 Križevci
  • 476. Igor Horvat, Samoborska Cesta 120/1,10090 Zagreb
  • 477. Igor Boras, Vidikovac 127, 43000 Bjelovar
  • 478. Igor Mikšić, Zvečanje BB, 21253 Gata
  • 479. Ilija Barbarić, Ljudevita Posavskog 28, 31000 Osijek
  • 480. Ilija Čavrić, Hotnja 77, 10414 Pokupsko
  • 481. Ilija Zaja, Antofagaste 12, 21000 Split
  • 482. Ilona Bolić, Braće Radica 4, 33520 Bakić Slatina
  • 483. Ines Jung, Željeznička 28, 52215 Vodnjan
  • 484. Ines Komić, Divaltova 165A, 31000 Osijek
  • 485. Ines Lovreković, Plitvička 48, 42000 Varaždin
  • 486. Ines Pece, Vlade Grozdanica 5, 51000 Rijeka
  • 487. Ines Cech, Kazimira Jelušića 6, 51215 Kastav
  • 488. Ines Perc, France Preserna 11D, 40000 Čakovec
  • 489. Ines Jagar, Basaričkova 48, 48350 Đurđevac
  • 490. Ines Pelzer, Vij.Gorana Zobundžije 16, 31000 Osijek
  • 491. Ingrid Gembić, Diračje 88/4, 51000 Rijeka
  • 492. Irena Pongrac, Trg mladosti 16, 48000 Koprivnica
  • 493. Irena Bahun, Stjepana Radića 74, Majerje, 42206 Petrijanec
  • 494. Irena Kekelj, Slavka Batušića 6, 10090 Zagreb
  • 495. Irena Makovac, Nas.A.Hebrang 4/8, 35 000 Slavonski Brod
  • 496. Irena Rukavina Sironja, Ribnica 10, Ribnica 10415
  • 497. Irena Rumić, Baruna Inkeya 41, 48312 Rasinja
  • 498. Irena Ivić, Sopčev prolaz 16A, 49246 Marija Bistrica
  • 499. Irena Kapović, Prilaz Fabijanica 36, 23000 Zadar
  • 500. Irena Pongrac, Trg mladosti 16, 48000 Koprivnica
  • 501. Iris Pisačić, Dubovečki breg 90, 48000 Koprivnica
  • 502. Iva Janošić, Voltino 18, 10000 Zagreb
  • 503. Iva Barić, Salska 9, 23000 Zadar
  • 504. Iva Lapat, Kalnička 46, 40000 Čakovec
  • 505. Iva Sekulić, Prilaz Gjure Deželića 47, 10000 Zagreb
  • 506. Iva Visak, Radnički dol 23, 10000 Zagreb
  • 507. Iva Ljubanović, 3 odvojak Hrusta 4, 51260 Crikvenica
  • 508. Iva Sušilović, Martina Humljana 44, 43280 Garešnica
  • 509. Iva Habdeli, Bogdani 46, 10000 Zagreb
  • 510. Iva Pavković, Omiška 4, 10000 Zagreb
  • 511. Ivan Apfenthaler, Stubička 6, 10297 Jakovlje
  • 512. Ivan Cvetko, Trnsko 1E, 10000 Zagreb
  • 513. Ivan Devčić, Pesek Sebri 19, 48260 Križevci
  • 514. Ivan Franić, Šibenska 25, 21000 Split
  • 515. Ivan Fundak, Stjepana Vukovića 8A, 42000 Varaždin
  • 516. Ivan Glavaš, X. Podbrežje 2, 10020 Zagreb
  • 517. Ivan Grgić, Bernarda Vukasa 16, 10000 Zagreb
  • 518. Ivan Huđan, Doverska 35, 21000 Split
  • 519. Ivan Hudjek, Veslačka 12, 10000 Zagreb
  • 520. Ivan Jambrošić, Čakovečka 49, 40317 Podturen
  • 521. Ivan Jožić, A. A. Augustinčića 16/1, 10000 Zagreb
  • 522. Ivan Kralik, Bistrička 29, Jelisavac, 31500 Našice
  • 523. Ivan Lukša, Siget 10, 10020 Zagreb
  • 524. Ivan Malić, Zaveščak 38B, 40314 Selnica
  • 525. Ivan Matekalo, Dalmatinska 14, 35000 Slavonski Brod
  • 526. Ivan Perko, Vukovje zelinsko, 10382 Donja Zelina
  • 527. Ivan Pleić, Trg slobode 6, 48000 Koprivnica
  • 528. Ivan Poljak, N.S.Zrinskog 114, 33520 Slatina
  • 529. Ivan Posavec, Voćarska cesta 39, 10000 Zagreb
  • 530. Ivan Požega, Bledska 18, 47000 Karlovac
  • 531. Ivan Rončević, Matije Gupca 194, 33520 Slatina
  • 532. Ivan Sanković,Vuglovec 5A, 42240 Ivanec
  • 533. Ivan Senija, Vinogradska 111, 44320 Kutina
  • 534. Ivan Sokolar, Andrije Hebranga 4/23, 35000 Slavonski Brod
  • 535. Ivan Šimić, Matije Divkovića 25, 10090 Zagreb
  • 536. Ivan Vincelj, Ravninsko 95, 49225 Đurmanec
  • 537. Ivan Vrdoljak, Ćelijska 9, 31000 Osijek
  • 538. Ivan Vujić, Hrvatskih žrtava 18, 21210 Solin
  • 539. Ivan Vuko, Kuzmanica 2, 21000 Split
  • 540. Ivan Živković, Matoševa 18, 47000 Karlovac
  • 541. Ivana Boban, Čulinečka cesta 29, 10000 Zagreb
  • 542. Ivana Buljan, Hebrangova 97, 31000 Osijek
  • 543. Ivana Filipović, Poljana R.Boškovića 4, 20000 Dubrovnik
  • 544. Ivana Gonner, Vidovići 19, 10000 Zagreb
  • 545. Ivana Greguranić, Matije Gupca 3, Vugrovec, 10360 Sesvete
  • 546. Ivana Horvat, Dubovečki breg 9, 48000 Koprivnica
  • 547. Ivana Knežević Petrinović, Baburičina 7, Zapruđe, 10000 Zagreb
  • 548. Ivana Kovač, Trg fra B.Sokola 12, 21212 Kaštel Sućurac
  • 549. Ivana Kukec, Gornji turki 24, 51215 Kastav
  • 550. Ivana Maltarić, Novi Brezanec 10A, 48000 Koprivnica
  • 551. Ivana Margeta, Osječka 59, 31225 Brežnica Nasička
  • 552. Ivana Mioć, Vankina 10, 10000 Zagreb
  • 553. Ivana Ovničević, J.J.Strossmayera 183, 31000 Osijek
  • 554. Ivana Pernjek, Hrgovići 33, 10000 Zagreb
  • 555. Ivana Petrović, Ružmarinka 21, 10000 Zagreb
  • 556. Ivana Polić, Podhum 305/4, 51218 Dražice
  • 557. Ivana Prelog, Gornji Kućan ,Varaždinska 24, 42000 Varaždin
  • 558. Ivana Radić, Rudina 16, 21420 Bol
  • 559. Ivana Sabljić, Jazavica 131, 44323 Rajić
  • 560. Ivana Sljerić, Černička 57, 34000 Požega
  • 561. Ivana Šerfezi, Orlovac zdenački 25, 43293 Veliki Zdenci
  • 562. Ivana Žužić, Gređani 87, 44415 Topusko
  • 563. Ivančica Gregurić, S. Radića 6, 10340 Vrbovec
  • 564. Ivančica Bobić, Divaltova 55, 31000 Osijek
  • 565. Ivančica Žitković, Tina Ujevića 7, 10430 Samobor
  • 566. Ivanka Mrvelj, Ulica Ivane Lang 1, 10360 Sesvete
  • 567. Ivanka Crnić, Božidara Magovca 39, 10010 Zagreb
  • 568. Ivanka Kalamari, Benkovec 30, 40321 Mala Subotica
  • 569. Ivanka Kralj, Klenovnik 290, 42244 Klenovnik
  • 570. Ivanka Matković Strahoninec, Čakovečka 118, 40000 Čakovec
  • 571. Ivanka Strukar Dujmović, Kozjača, Jerlekovići br. 7, 10413 P.Kravarsko
  • 572. Ivanka Habulin, Omladinski odv.1/6, 10310 Ivanić Grad
  • 573. Ivanka Ivas, Donje Svetice 117, 10000 Zagreb
  • 574. Ivanka Leder, Horvatova 47, 10410 Velika Gorica
  • 575. Ivica Andal, Sandora Petefija 8, 31327 Bilje
  • 576. Ivica Baćani Selnik, Glavna 75, 42230 Ludbreg
  • 577. Ivica Mačković, Ivana Fištrovića 17, 44000 Sisak
  • 578. Ivica Pribanić, 30.Svibanj 4, 10432 Bregana
  • 579. Ivica Stokić, Preradovićeva 10, 53270 Senj
  • 580. Ivica Vrbanić, Velikogorička 8, Mićevec, 10410 Velika Gorica
  • 581. Ivica Žužić, Gređani 87, 44415 Topusko
  • 582. Ivica Ćorluka, Šetalište 150. brigade 8, 10090 Zagreb
  • 583. Ivica Ivsan, Penarka 4, 10253 Dragonožec
  • 584. Ivica Orlić, D.Gervaisa 3, 10090 Zagreb
  • 585. Ivica Steinbruckner, Ul.Republike 168, 31208 Petrijevci
  • 586. Ivica Jakus, Mate Balota 16, 52440 Poreč
  • 587. Ivica Koprek, Nova Ves, 42206 Petrijanec
  • 588. Ivica Žužić, Školska 18, 44415 Topusko
  • 589. Ivka Pavlović Božičević, Vladimira Nazora 20, 48000 Koprivnica
  • 590. Ivo Perica, Obala maratusa 6, 22010 Brodarica
  • 591. Ivo Dabo, B. Kašića 3, 20236 Mokošica
  • 592. Ivo Marin, Demerčova 10, 10000 Zagreb
  • 593. Ivona Prkačin, Pujanke 73, 21000 Split
  • 594. Ivona Brničević, Poljička cesta 101, 21315 Dugi Rat
  • 595. Ivona Pierobon, Mornarska 5, 51414 Ičići
  • 596. Izabela Kralj, Ul. sv.Roka 12, 49243 Oroslavje
  • 597. Izabela Lavrnja, D.Gervaisa 64, 51000 Rijeka
  • 598. Jadranka Ban, naselje Malekovec 18, 49221 Bedekovčina
  • 599. Jadranka Brunec ,Peteranska cesta 86, 48000 Koprivnica
  • 600. Jadranka Cretni, Slavka Kolara 43A ,10410 Velika Gorica
  • 601. Jadranka Crnković Fazlija, Ante Kovačića 24, 51000 Rijeka
  • 602. Jadranka Dujmić, Hanamanova 11, 10000 Zagreb
  • 603. Jadranka Gardašević, Ruđera Boškovića 22, 21000 Split
  • 604. Jadranka Grubešić, Predovečka 17, 10110 Zagreb
  • 605. Jadranka Marković, Luščić 8, 47000 Karlovac
  • 606. Jadranka Požgaj, Vrtlarska 2, 10000 Zagreb
  • 607. Jadranka Skiljan, Radinovo Naselje 9, 51314 Ravna Gora
  • 608. Jadranka Skrlin, prilaz Gjure Deželića, 10000 Zagreb
  • 609. Jadranka Sruk, Prigorska 102, 10000 Zagreb
  • 610. Jadranka Stipčević, Draganjina 10, 21000 Split
  • 611. Jagoda Božičević, Bujska 15, 51000 Rijeka
  • 612. Jakov Babić, F. Tuđmana 15, 21265 Studenci
  • 613. Jasenka Duplančić, Manuska Poljana 4, 21000 Split
  • 614. Jasenka Sipušić, Fabijančićeva 43, 10410 Velika Gorica
  • 615. Jasenka Berek, Kneza Trpimira 17, 44010 Sisak
  • 616. Jasmina Ziljak, B.Vukasa 1, 21000 Split
  • 617. Jasminka Novina, Stubička 16, 10000 Zagreb
  • 618. Jasminka Bengez, Gundulićeva 1, 40000 Čakovec
  • 619. Jasminka Hrgarek, Čalinec 70, 42243 Maruševec
  • 620. Jasminka Kanjuh, Bana Josipa Jelacčića 24, 32241 Stari Jankovci
  • 621. Jasminka Majhen, Majurec 78, 48260 Križevci
  • 622. Jasminka Savić, Vrhovec 25A, 10000 Zagreb
  • 623. Jasminka Sirotić, Istarska 24 D, 52470 Umag
  • 624. Jasminka Stanišić, Murska 10, 31000 Osijek
  • 625. Jasminka Hozjak, D.Premusa 2, 40323 Prelog
  • 626. Jasminka Tokić, Galovac 35, 23222 Zemunik
  • 627. Jasminka Adamović, Novska 16, 10000 Zagreb
  • 628. Jasminka Grgić, Krapinska 12, 31431 Čepin
  • 629. Jasminka Lavrenčić, Srpanjska 3, 10110 Zagreb
  • 630. Jasminka Maloca , Bečka 116, 33000 Virovitica
  • 631. Jasminka Nikolić, Markov put 18, 21000 Split
  • 632. Jasna Matijašević, Bazana 2, 21230 Sinj
  • 633. Jasna Salarić, Sredanija 38, Potok, 44317 Popovača
  • 634. Jasna Ferenčić, Ciglenska 2, 48350 Đurđevac
  • 635. Jasna Hladnić, F.V.Signjara 7, 48326 Virje
  • 636. Jasna Bjedov Ravlić, Zmaj Jovina 6A, 31000 Osijek
  • 637. Jasna Bukvić, Gornje Bazje 132, 33407 Gornje Bazje
  • 638. Jasna Vrhovski, Plemenšćina Gornja 2 , 49218 Pregrada
  • 639. Jelena Erceg, Ivana Pavla II br. 5, 21238 Otok
  • 640. Jelena Šimunić, A.Mihanovića 51, 40323 Prelog
  • 641. Jelena Kekez, Katuni Polje, 21250 Šestanovac
  • 642. Jelena Orban, Magdalenska 28, 48000 Koprivnica
  • 643. Jelena Žagar, Dubovečki breg 102, 48000 Koprivnica
  • 644. Jelena Rajčić, I. Meštrovića 60, 22000 Šibenik
  • 645. Jelica Zauder, Rebrovac 21, 10000 Zagreb
  • 646. Jelka Jakovac, Antofagaste 14, 21000 Split
  • 647. Josip Antunac, 2. Ferenščica 5. odvojak br.15, 10000 Zagreb
  • 648. Josip Artner, Frana Galovića 26/C, 48000 Koprivnica
  • 649. Josip Benković, S.S.Kranjčevića 31, 33520 Slatina
  • 650. Josip Blažević, Plavnička 7, 51521 Punat
  • 651. Josip Cindrić, Mali Vukovic 60/A, 47240 Slunj
  • 652. Josip Jednar, Gradna 83, 10430 Samobor
  • 653. Josip Kohanić ,Barutanski jarak 132, 10000 Zagreb
  • 654. Josip Krčalić, I. Puđaka 7/2, 10360 Sesvete
  • 655. Josip Lukić, Medvedgradska 13 ,10000 Zagreb
  • 656. Josip Maltarić, Koce Racina 40, 40000 Čakovec
  • 657. Josip Smukavić, Brdo 12A, 47000 Karlovac
  • 658. Josip Vidović, Poljanička 6C, 10298 Donja Bistra
  • 659. Josip Zuna, Greda 170, 42243 Maruševec
  • 660. Josipa Dunaj, Brezovica petrovska 27, 49234 Petrovsko
  • 661. Josipa Broz, Širinec 54, 10314 Križ
  • 662. Josipa Bagarić ,Nikole Tesle 43, 10410 Velika Gorica
  • 663. Josipa Kos, Ružđakova 12, 10000 Zagreb
  • 664. Joze Lipus, Kamengradska 4, Starigrad, 48000 Koprivnica
  • 665. Julija Bošnjak, Podgradina 170, 20355 Opuzen
  • 666. Jure Rašić, Radnička cesta 282, 10000 Zagreb
  • 667. Novak Jurek Domaslovec, Željeznička 1, 10430 Samobor
  • 668. Jurica Radić, Kukuljevićeva 24, 21000 Split
  • 669. Karla Kuzle, Nova Cesta 111, 10000 Zagreb
  • 670. Karla Grezina, Vrhovec 6 ,10347 Rakovec
  • 671. Karmela Pozder, S.Radića 69A, 42205 Vidovec
  • 672. Karmen Bulas, Vinogradarska 12, 20000 Dubrovnik
  • 673. Karolina Petković, Trg Ljudevita Gaja 11, Batrina, 35410 Nova Kapela
  • 674. Karolina Rodak, N.Tesle 12, 40323 Prelog
  • 675. Katarina Androšević, Ivana Zajca 12, 44330 Novska
  • 676. Katarina Badinec, Vrbovečki Pavlovec 91, 10340 Vrbovec
  • 677. Katarina Bašić, don F.Bulića 66, 21210 Solin
  • 678. Katarina Crnčić, Pisarovinska 8, 10110 Zagreb
  • 679. Katarina Holek, Miklinovec 58, 48000 Koprivnica
  • 680. Katarina Katavić, Našićka 12, Zoljan, 31500 Našice
  • 681. Katarina Krnčević, Vrulje 5.Ulica 29, 23452 Karin
  • 682. Katarina Lazo, Dubrovačkog odreda 1, 20000 Dubrovnik
  • 683. Katarina Modić, Donje Svetice 119, 10000 Zagreb
  • 684. Katarina Osrečki, Kanovačka 40, 32100 Vinkovci
  • 685. Katarina Stepinac, Domovićeva 4, 10255 Gornji Stupnik
  • 686. Katarina Zdelar, K. F. Kuharića 12, 42230 Ludbreg
  • 687. Katica Krpan, Mladena Gajšaka 20, 10290 Zaprešić
  • 688. Katica Reba, Istarska 26, 31000 Osijek
  • 689. Katica Letinić Kravarščan, II. Maksimirsko naselje br.21, 10000 Zagreb
  • 690. Katica Mustapić, XI. Ravnice 4, 10000 Zagreb
  • 691. Klara Matijašević, Ohridska 8, 32100 Vinkovci
  • 692. Klara Putica, Gornji Kono 56E, 20000 Dubrovnik
  • 693. Klara Smiljanić, Tarašćice 7, 48000 Koprivnica
  • 694. Kludija Velimirović, Facchinettijeva 8, 52100 Pula
  • 695. Klaudija Brajčić, Mažuranićevo šetalište 26, 21000 Split
  • 696. Klaudio Kopita, Dajčići 99, 52404 Sv .Petar u Šumi
  • 697. Kornelija Mauhar, Kolodvorska 80, Niza, 31224 Koška
  • 698. Krešimir Primiorac, 2 Ferenčica 44A, 10000 Zagreb
  • 699. Krešimir Kordić, Hrvatskih iseljenika 1, 10000 Zagreb
  • 700. Krešimir Pivčević, Pazdigradska 70, 21000 Split
  • 701. Kristian Novaković, Kod Pošte 11, 22321 Siverić
  • 702. Kristijan Stipanićev, Trg Ivana Kukuljevića 13, 10090 ZAGREB
  • 703. Mikec Kristijan, Erdovec 11, 48260 Križevci
  • 704. Kristina Brnad, NikoleTesle 59, 10408 Velika Mlaka
  • 705. Kristina Čuljak, Šenoina 20, 10290 Zaprešić
  • 706. Kristina Dolovski, Gajeva 9, Črešnjevo, 42201 Beretinec
  • 707. Kristina Fratrović, Dr. A. Starčevića 13, 47000 Karlovac
  • 708. Kristina Golubić, Dugoratska 13a, 10000 Zagreb
  • 709. Kristina Jarnević, G.Mrzlo polje 172, 47250 Duga Resa
  • 710. Kristinka Kovačić, N.Tesle 20, 40432 Mala Subotica, Međimurje
  • 711. Kristina Kralik, Kuhačeva 25, 31000 Osijek
  • 712. Kristina Krnjaić, B. Pavičića 21b, 44000 Sisak
  • 713. Kristina Krolo, Naselje kralja Zvonimira 2,ulaz 2, 43000 Bjelovar
  • 714. Kristinka Lisičak, A.Lisičaka 10, 42201 Beretinec
  • 715. Kristina Matić, Dunavska 5/17, 32000 Vukovar
  • 716. Kristina Pliskovac, Ratka Petrovića 82, 51000 Rijeka
  • 717. Kristina Rusina, Naselje kralja Tomislava 2/2, 35000 Slavonski brod
  • 718. Kristina Raff, Kapucinska 23, 31000 Osijek
  • 719. Kristina Sklepić, Matije Gupca 6, 40315 Mursko Središće
  • 720. Kristina Serbedžić, D.Tadijanovića 96, Švajcarnica, 31326 Darda
  • 721. Kristina Udovičić, E.Kvaternika 41a, 31220 Višnjevac
  • 722. Kristina Živanović-Budić, Arzano bb, 21246 Arzano
  • 723. Krste Jaram, Obala l 49, 22231 Krapanj
  • 724. Krunislav Stojanowski, Vukovićeva 6, 10000 Zagreb
  • 725. Kruno Kučaš, Zagorska 2, 10290 Zaprešić
  • 726. Kruno Zamečnik, T. Ujević 18, 31204 Sarvaš
  • 727. Krunoslav Leljak, Tkalci 17a, 49000 Krapina
  • 728. Krunoslav Vujec, Josipa Košića 28, 10290 Zaprešić
  • 729. Krunoslav Vrdoljak, Splitska 12a, 31000 Osijek
  • 730. Krunoslava Kregar, VIII. Podbrežje 5, 10020 Novi Zagreb
  • 731. Ksenija Toth, Goričanska 10, 10000 Zagreb
  • 732. Ksenija Kralj, V.Nazora 41, 40 311 Lopatinec
  • 733. Ksenija Paradinović, Vijenac Gorana Zobundžje 13, 31000 Osijek
  • 734. Ksenija Duvnjak, M.Gupca 80, 34551 Lipik
  • 735. Ladislav Dunai, Bračka 51, 31000 Osijek
  • 736. Lana Krapljan, Kustošijanska 192, 10000 Zagreb
  • 737. Lana Komusanac, Mladenici 129, Viškovo 51216
  • 738. Lara Anđelić, Istarska 19, 52470 Umag
  • 739. Larisa Šimić Seidel, Vasaline 15, 52100 Pula
  • 740. Laura Banko, Čavle 253, 51219 Čavle
  • 741. Lea Merčep, Kornatska 1b, 10000 Zagreb
  • 742. Lela Brkić, Ivana Mažoranića 56, 31513 Donja Motičina
  • 743. Leonarda Brica, 14 Podbrežje 15, 10000 Zagreb
  • 744. Leonardo Martinović, Kneza Domagoja 11, 21218 Seget Donji
  • 745. Leonidas Lončar, Hrvojeva 12/3, 21450 Split
  • 746. Karnik Libor, Matije Gupca 96, 43500 Daruvar
  • 747. Lidija Mrakovčić, Škrpčić 33, 51500 Krk
  • 748. Lidija Juršetić, V.Nazora 14, 48000 Koprivnica
  • 749. Lidija Kozić, Banovine Hrvatske 26a, 43000 Bjelovar
  • 750. Marcan Lidija, Petrovićeva 20, 52100 Pula
  • 751. Lidija Masina, Hrvatske mornarice 20, 21000 Split
  • 752. Lidija Medvedec, V.I.Meštrovića 76, 31000 Osijek
  • 753. Lidija Pocrnić, Selište 53, 10255 Gornji Stupnik
  • 754. Lidija Skoda, Školska 96, 31216 Antunovac
  • 755. Lidija Šoštarko, Orevečki brijeg 9, 10040 Zagreb
  • 756. Lidija Turibak, Drage Gervaisa 12, 10090 Zagreb
  • 757. Lidija Korsa, Jagnedje 1, 10090 Zagreb
  • 758. Lona Mornar, Don Ivana Vuletina 9, 21217 Kaštel Štafilić
  • 759. Loredana Cvitković, Basaraičekova 4, 51260 Crikvenica
  • 760. Lorena Klarić, Škurinjskih žrtava 18, 51000 Rijeka
  • 761. Lovro Juzbasić, Miroslava Krleže 1a, 42000 Varaždin
  • 762. Ivana Kompes, Pustike 18, 10413 Kravarsko
  • 763. Luca Šimić, Medulinska 5, 31000 Osijek
  • 764. Lucija Kotarski, Lovčenska 43, 10000 Zagreb
  • 765. Lucija Vitković, B. Markovca 22, 51000 Rijeka
  • 766. Lucija Mirt, Ilije Gregorića 47, 10291 P. Brdovečko
  • 767. Lucija Meštrović, Novoselci 67, 34310 Pleternica
  • 768. Lucija Radan, Ribola 20, 21214 Kaštel Kambelovac
  • 769. Luka Blažević, Gornje Bazje 62, 33407 Gornje Bazje
  • 770. Luka Karlić, Kolodvorska 125, 31224 Koska
  • 771. Luka Marković-Duran, D.Domjanića 11, 31000 Osijek
  • 772. Ljerka Gregurek, Kvaternikov trg 12, 10000 Zagreb
  • 773. Ljerka Maričević, Točak 7, 34000 Požega
  • 774. Ljerka Rudan, Božidara Magovca 109, 10010 Zagreb
  • 775. Lilijana Matak, Istarska 24c, 52470 Umag
  • 776. Ljiljana Jelić, Dvorišće 7, 10347 Rakovec
  • 777. Ljiljana Šušnjić, Pere Biskupa 2f, 43000 Bjelovar
  • 778. Ljiljana Vešković, Vrančićeva 8, 21000 Split
  • 779. Liljana Tončić, Zagrebačka 4, 52100 Pula
  • 780. Ljiljana Ladišić, Banova 10, 31000 Osijek
  • 781. Ljuba First, Travnik 8, 40000 Čakovec
  • 782. Ljuban Maroš, 3.Vinogradski odvojak 6, 48000 Koprivnica
  • 783. Ljubica Lušičić, Barci 56, 51244 Grižane
  • 784. Ljubica Lazo, Dubrovackog odreda 1, 20000 Dubrovnik
  • 785. Ljubica Misković, A.Hebrang 4-24, 35000 Slavonski brod
  • 786. Ljubica Stanković, Kuzminački put 23, 51 000 Rijeka
  • 787. Ljubica Dejdar, Velebitska 19, 44000 Sisak
  • 788. Magdalena Vicić, Antuna Radića 72, Sveti Durad, 31552 Podravski Podgajci
  • 789. Maja Ružić, M.V.Ilirika 57, 35000 Slavonski Brod
  • 790. Maja Kožul Stojanowski, Vukovićeva 6, Zagreb 10000
  • 791. Maja Izudina Kamarić, Dugi dol 46, 10000 Zagreb
  • 792. Maja Kustura, Vrlička 4, 21000 Split
  • 793. Maja Bilonić, Put Bobana 21, 21210 Solin
  • 794. Maja Janeković, Starogradska 9, 48000 Koprivnica
  • 795. Makedonka Horvat, Ljudevita Gaja 14, 35000 Slavonski Brod
  • 796. Manuela Maltarić, Koce Račina 40, 40000 Čakovec
  • 797. Manuela Šabić, Ćilipska 15, 20000 Dubrovnik
  • 798. Manuela Tasler, Mikulićeva 7, 10000 Zagreb
  • 799. Marela Vuković, S.Ivičevića 18, 21300 Makarska
  • 800. Margita Vincek, H.N.P.35, 44103 Sisak
  • 801. Maria Koren Kunovec, Breg Kop.4, 48000 Koprivnica
  • 802. Marica Špehar, A. Stepinca 58, 32221 Cerić
  • 803. Marica Brač, Vukovarska 99, 31000 Osijek
  • 804. Marica Gelešić, Filipovac Tabor 25, 34511 Lipik
  • 805. Marija Bello, Bertelovci 1, 34308 Jakšić
  • 806. Marija Bervida, Svibanjska 80, 43500 Daruvar
  • 807. Marija Besten, Puštakovec 13, 48314 K. Ivanec
  • 808. Marija Bonačić, Mažuranićevo šet. 35, 21000 Split
  • 809. Marija Felak, Braće Radić 27a, 48322 Drnje
  • 810. Marija Filipović, Milice Turka 134, 22000 Šibenik
  • 811. Marija Gospodarić, Fra Filipa Grabovca 4, 10000 Zagreb
  • 812. Marija Kloss, Bana Jelačića 101, 32100 Vinkovci
  • 813. Marija Kojan, Od izvora 45, 20000 Dubrovni
  • 814. Marija Kovač, Kneza Trpimira 51, 21212 Kaštel Sućurac
  • 815. Marija Lovriša, Kamena gorica 85, 42220 Novi Marof
  • 816. Marija Lugarić, Brajkovićev prilaz 10, 10020 Zagreb
  • 817. Marija Makek, Marenić 11d, 10340 Vrbovec
  • 818. Marija Matijević, Popovićeva 8, 10000 Zagreb
  • 819. Marija Mladenić, Antuna Mihića 40, 51000 Rijeka
  • 820. Marija Mumlek, Vrtna 69a, 42209 Sračinec
  • 821. Marija Riplin, Vukotinovićeva 16, 10340 Vrbovec
  • 822. Marija Štrkalj, Lukovo 44, 10340 Vrbovec
  • 823. Marija Stuć, Ul. Črnomerec 111, 10000 Zagreb
  • 824. Marija Trčak, Vrapčanska 2b, 10000 Zagreb
  • 825. Marija Vučković, Drage Gervaisa 17, 10000 Zagreb
  • 826. Marija Vurušić, Franje Bučara 26, 40000 Čakovec
  • 827. Marija Zdrakić, Dragutina Lermana 19, 34330 Velika
  • 828. Marijan Razum, Lukovići 12, 51000 Rijeka
  • 829. Marijan Sušilović, Bana J.Jelačića 42c, 10290 Zaprešić
  • 830. Marijan Ferderber, Luke Ilića 3, 35250 Oriovac
  • 831. Marijan Međed, Frane Cote 7, 10040 Zagreb
  • 832. Marijan Smrečki, Matice Hrvatske 30, 10410 Velika Gorica
  • 833. Marijan Stančin, Hrženica, Ludbreška 34, 42233 Sveti Đurđ
  • 834. Marijana Libl, B.Radića 33, Ladimirevci, 31550 Valpovo
  • 835. Marijana Margaretić, Hrastelnička 1b, 10000 Zagreb
  • 836. Marijana Podrug, Prisoje 334, 21232 Dicmo
  • 837. Marijana Stupar, Mahatme Gandhia 1, 10090 Zagreb
  • 838. Marijana Blazinčić, K.Tomislava 14, Gornja Zdenčina, 10452 Donja Zdenčina
  • 839. Marijana Burić, Divaltova 64, 31000 Osijek
  • 840. Marijana Gulić, M.Balota 6, 52440 Poreč
  • 841. Marijana Henec, Hrastovsko, Ludbreška 3, 42230 Ludbreg
  • 842. Marijana Matijević, Grac 37A, 32281 Ivankovo
  • 843. Marijana Tvorić, Sidonije Rubido 1, 48260 Križevci
  • 844. Marijana Levaković, Bosutska 17, 32271 Rokovci
  • 845. Marijana Ercegović, Pazdigradska 8, 21000 Split
  • 846. Marijana Brajnović, Brajnovići 1, Kruševo, 23450 Obrovac
  • 847. Marijana Čupić, Stanka Vraza 16, Gornja Lomnica, 10412 Donja Lomnica
  • 848. Marijo Prlić, Put Kulice 8, 21300 Makarska
  • 849. Marijo Pavlić, Sjeničarska 14, 10000 Zaagreb
  • 850. Marin Klobas, Gredička 40, 10110 Zagreb
  • 851. Marina Hadrović, Jarušćica 1f, 10020 Zagreb
  • 852. Marina Hudoletnjak, Tončićev odvojak 3, 51260 Crikvenica
  • 853. Marina Karaula Landup, Jasena 46c, 10040 Zagreb
  • 854. Marina Katić, Ul. C.Iliassich 11, 51000 Rijeka
  • 855. Marina Kirinčić, Franje Candeka 23a, 51000 Rijeka
  • 856. Marina Kovačević, Trampov breg 55, 51216 Viškovo
  • 857. Marina Maoduš, Selna 88a, 35212 Garcin
  • 858. Marina Prutki, Naselje Kralja Tomislava 2/2, 35000 Slavonski Brod
  • 859. Marina Rukavina, Vijenac Dinare 10, 31000 Osijek
  • 860. Marina Svarum, Velesevec 82, 10411 Orle
  • 861. Marina Šafran, Hvarska 1, 10000 Zagreb
  • 862. Marina Vekić, Ivana Viteza Trnskog 14/2, 43000 Bjelovar
  • 863. Marina Višnjić, Skvazići 9A, 51216 Viškovo
  • 864. Marina Ziljak, I.Z. Pretočkog 21, 10380 S.I.Zelina
  • 865. Marinela Laušić, V.k Sutjeske 7 , 31000 Osijek
  • 866. Marino Jurčan, Osječka 8, 52100 Pula
  • 867. Marino Lakotić, Sušik 1a, 51243 Tribalj
  • 868. Mario Barić, Naselje Resnik bb, 21217 Kaštel Štafilić
  • 869. Mario Dubravčić, Stepinčeva 43, 21000 Split
  • 870. Mario Leventić, Biševska 27, 31000 Osijek
  • 871. Mario Milanović, Strosmajerova 16, 35400 Nova gradiška
  • 872. Mario Marušić,Jasne Crnobori 93, 52100 Pula
  • 873. Mario Župan, Banski Kovačevac 48, 47206 Lasinja
  • 874. Marita Guc, Jeretova 11, 21000 Split
  • 875. Marko Blažević, Kopernikova 3, 10020 Zagreb
  • 876. Marko Cindrić, Kolodvorska 8, Donja Gračenica, 44318 Voloder
  • 877. Marko Božić, V.Filakovca 13, 10000 Zagreb
  • 878. Marko Brlošić, V.K.A.Stepinca 4., 31400 Đakovo
  • 879. Marko Doderović, Hribarov prilaz 11, 10000 Zagreb
  • 880. Marko Elijas, 1. Ferenščica 76, 10000 Zagreb
  • 881. Marko Marinović, Šepurinska 1, 10040 Zagreb
  • 882. Marko Pavlinić, Kolarova 15, 10000 Zagreb
  • 883. Marko Radošević, Prilaz Baruna Filipovića 13, 10000 Zagreb
  • 884. Marko Martinčić, Primorska 22, 34000 Požega
  • 885. Marko Lukač Pejić, Reisnerova 30, 31000 Osijek
  • 886. Marko Nikpalj, Toksinih 4, 23000 Zadar
  • 887. Marko Tomić, Vinogradska 7, 32281 Ivankovo
  • 888. Marta Pribanić, Lanište 5d, 10000 Zagreb
  • 889. Marta Visočević, Ogulinska 15, 10000 Zagreb
  • 890. Martina Begović, Glagoljaska 41a, 32100 Vinkovci
  • 891. Martina Ceraj, Marina Tartaglie 2, 10000 Zagreb
  • 892. Martina Kačić-Movrić, Dobriše Cesarića 1, 10000 Zagreb
  • 893. Martina Rastovac, Trg 22. lipnja 2, 44000 Sisak
  • 894. Martina Filipović, Mala strana 60, 10380 Sveti Ivan Zelina
  • 895. Martina Smokrović, Otešička 32a,10000 Zagreb
  • 896. Martina Magdalenić, N.Tesle 6, 40000 Pribislavec
  • 897. Martina Dušek, B. J. Galjufa 1, 10000 Zagreb
  • 898. Martina Horvat , Ratarska 56, Starigrad, 48000 Koprivnica
  • 899. Matea Šumak, Orlečka 15, 10040 Zagreb
  • 900. Mateja Butinović, M. J. Zagorke 21, 33000 Virovitica
  • 901. Mateja Raguž, Potočka 140, 48260 Križevci
  • 902. Mateja Tomljanović, Ivana Ančića 3a, 10373 Ivanja Reka
  • 903. Matija Lazar Marčan, Vinička 28, 42207 Vinica
  • 904. Matija Golub, J.P.Kamova 74, 51000 Rijeka
  • 905. Matko Kosmat, Pustodol 85, 49240 Donja Stubica
  • 906. Matko Vlahović, Odeška 14, 21000 Split
  • 907. Mato Drmanović, Vinogradska 99, 32281 Ivankovo
  • 908. Mato Udženija, Između Dolaca 13, 20236 Mokošica
  • 909. Melita Maček, Strojarska 4, 10000 Zagreb
  • 910. Melita Radosavljević, Slavonskih graničara 11, 35400 Nova Gradiška
  • 911. Meri Vorić, Vranići 10, 52463 Višnjan
  • 912. Mersad Okić, Viškovo Gornji jugi 52 b, 51000 Rijeka
  • 913. Mihael Mikšić, V. Nazora 6, 47000 Karlovac
  • 914. Mihaela Krizmarić, Braće Radića 30, 42209 Sračinec
  • 915. Mihela Dujmović, Strossmayerova 19, 51000 Rijeka
  • 916. Mihaela Barkijević, Selčinska 4,10360 Sesvete
  • 917. Mihaela Mikić, Bolfan 223 d, 42230 Ludbreg
  • 918. Miho Maslović, Između dolaca 7, 20236 Mokošica
  • 919. Mijo Vuk, Čehovec 206, 40323 Prelog
  • 920. Mila Raff, Mostarska 99, 31000 Osijek
  • 921. Milan Bujan, Štrigina 5, 10000 Zagreb
  • 922. Milan Fišer, Branka Radičevića 5, 31207 Tenja
  • 923. Milan Horvat, B.Madera 67, 48325 Novigrad Pod.
  • 924. Milan Burić, Divaltova 64, 31000 Osijek
  • 925. Milan Krmpotić, P. Zrinskog 6, 53270 Senj
  • 926. Milanka Čuček, Lupinjaka 60, 49231 Hum na Sutli
  • 927. Milica Biskup, Karane 2, 48260 Križevci
  • 928. Milica Piškor, Virovska 33, 48325 Novigrad Podravski
  • 929. Milivoj Mitrović, Bartolići 11, 10000 Zagreb
  • 930. Milivoj Leček, Trnavska 57 PJ Varaždin magistrala, 40305 Nedelišće
  • 931. Milka Cindrić, Mali Vuković 60/a, 47240 Slunj
  • 932. Milkica Jurašić, Zegar V/4, 47300 Ogulin
  • 933. Milko Madunić, Put Plokita 3, 21000 Split
  • 934. Milorad Košutić, M.Krleže 13, 48000 Korpivnica
  • 935. Milvija Bulić, Alješijeva 6, 21000 Split
  • 936. Miljana Pšenica, Maksimirska 56, 10000 Zagreb
  • 937. Miljenka Balić, Čakovečka 128, Strahoninec, 40 000 Čakovec
  • 938. Miljenka Konc, Vinogradska cesta 14, 40314 Selnica
  • 939. Miljenka Premus, Bjelovarska 13, 48260 Križevci
  • 940. Miljenko Košutar, Antuna Branka Šimića 2, 42000 Varaždin
  • 941. Miljenko Lukačić, Ludbreška 4, 40323 Prelog
  • 942. Minka Minarik, Zečev prolaz 7, 21230 Sinj
  • 943. Mira Puljiz, Alojzija Stepinca 37, 21000 Split
  • 944. Mira Stavinoha, Tijardovića 62, 43000 Bjelovar
  • 945. Mira Miletić, Mošečka 62 ,21000 Split
  • 946. Mira Pokrajčić, Ninska 4, 10410 Velika Gorica
  • 947. Miran Mudri, Donji Meljani 24, 33520 Slatina
  • 948. Mirela Majnarić, Gornje selo 14, 51263 Šmrika
  • 949. Mirela Smukavić, Brdo 12a, 47000 Karlovac
  • 950. Mirjana Kerin, Perci 27, 52465 Tar
  • 951. Mirjana Bičanić, A. B. Šimića 10, 32100 Vinkovci
  • 952. Mirjana Bogdan, Kukuljevičeva 12, 21000 Split
  • 953. Mirjana Jagačić, Sportska 2, Donja Gračenica, 44318 Voloder
  • 954. Mirjana Krtinić, Tina Ujevića 30, 10290 Zaprešić
  • 955. Mirjana Vežnaver, Drage Gervaisa 26, 51 000 Rijeka
  • 956. Mirjana Vrbanić, Mičevec, Velikogorička 37, 10410 Velika Gorica
  • 957. Mirjana Čutura, Pete Poljanice 5, 10040 Zageb
  • 958. Mirjana Šeparović, Iva Vojnovića 91, 20000 Dubrovnik
  • 959. Mirjana Živković, Kadanovci 52a, 34310 Pleternica
  • 960. Mirjana Živković, B.J.Jelačića 38, 22000 Šibenik
  • 961. Mirjana Magdalenić, N.Tesle 6, 40000 Pribislavec
  • 962. Mirjana Perović, Vinogradarska 18, 20236 Mokošica
  • 963. Mirjana Bozinović, Put k igralištu 5, 51000 Rijeka
  • 964. Mirko Košutić,144 brigade Hrvatske vojske 2, 10360 Sesvete
  • 965. Mirko Rojčević, Športska 21, 43000 Bjelovar
  • 966. Mirko Živanović, Jasmina 2a, 10040 Zagreb
  • 967. Mirna Primorac, Cesta dr. F. Tuđmana 1004, 21216 Kaštel Stari
  • 968. Mirna Jakopović, Gradina, 20270 Vela luka
  • 969. Mirna Kladarić, Kumičićeva 101, 35000 Slavonski Brod
  • 970. Mirna Puklin Vucelić, Črnomerec 40b, 10000 Zagreb
  • 971. Mirna Šebalj, Mirna ulica 10, 44320 Kutina
  • 972. Mirna Škufca, Josipa Račića 2, 51000 Rijeka
  • 973. Miro Horvatić, Crnec 97, 42000 Varaždin
  • 974. Miro Gabela, Dražanac 16, 21000 Split
  • 975. Baranić Miroslav Vrhovljan, Čakovečka 33, 40313 Sv. Martin na Muri
  • 976. Miroslav Tomašević,Udbinja 19, 47212 Skakavac, Karlovac
  • 977. Miroslav Gerek, 2 Struge br. 2, 10000 Zagreb
  • 978. Miroslav Kuzmić, Flanatička 21, Pula 52100
  • 979. Miroslav Martinčević, M.Krleže 1/1, 42000 Varaždin
  • 980. Miroslav Topić, Leskovec 10, 10360 Sesvete
  • 981. Miroslava Ereiz, Zrinskih i Frankopana 1c, 20350 Metković
  • 982. Miroslava Katičić, Vrbik 33a, 10000 Zagreb
  • 983. Miroslava Tunjić, 9 svibnja 10, 10430 Samobor
  • 984. Mirta Krpan, Splitska 2b, 23000 Zadar
  • 985. Mirta Lovošević Šeršić, Becičeva 4, 51000 Rijeka
  • 986. Mladen Bartolić, Gorice 114b, 10000 Zagreb
  • 987. Mladen Briški, Frankopanska 70, 51300 Delnice
  • 988. Mladen Crnički, Augusta Šenoe 29, 10290 Zaprešić
  • 989. Mladen Ćuk, Gospodska 20, 10090 Zagreb
  • 990. Mladen Hohnjec, Nalješkovićeva 5, 10000 Zagreb
  • 991. Mladen Ivišić, Doverska 18, 21000 Split
  • 992. Mladen Katanić, Ivana Lackovića Croate 28, Odra, 10020 Novi Zagreb
  • 993. Mladen Kerdeš, Bulinac 48, 43273 Bulinac
  • 994. Mladen Kolman, Crečan 77, 40306 Mačinec, Čakovec
  • 995. Mladen Matokić, Vukovarska 23, Eminovci, 34308 Jakšić
  • 996. Mladen Pozaić, Borkovec 12, 49250 Zlatar
  • 997. Mladen Starman, G.Jankovića 20, 10000 Zagreb
  • 998. Mladen Strahija, Jug 1/6, 40323 Prelog
  • 999. Mladen Svornik, Komin 59, 10383 Komin
  • 1000. Mladen Štampar, M.Krleže 53, 10290 Zaprešić
  • 1001. Mladen Šverko, Istarska 21, 52220 Labin
  • 1002. Mladen Uzelac, Bedricha Smetane 10, 10000 Zagreb
  • 1003. Mladen Vugec, Brdovec, Ilije Gregorića 104, 10291 Prigorje Brdovečko
  • 1004. Mladenka Milak, Zadvorka 41, 33411 Brezovica
  • 1005. Mladenko Živković, B.I.Mažuranića 29, 22000 Šibenik
  • 1006. Monika Ravlić, Prilaz Ivana Visine 7, 10000 Zagreb
  • 1007. Monika Ferenčak, Jurja Skarpe 42, 10360 Sesvete
  • 1008. Monika Bebić, Zagrebačka Avenija 104b, 10090 Zagreb-Špansko
  • 1009. Monika Pavković, Lipa 42, 33520 Slatina
  • 1010. Nada Arbanas, B.Krnarutića 6, 23000 Zadar
  • 1011. Nada Bozinović Soldatić, Dalmatinska 64, 52450 Vrsar
  • 1012. Nada Cvetko, Trnsko 1E, 10000 Zagreb
  • 1013. Nada Jozić, Bebrina 150, 35254 Bebrina
  • 1014. Nada Krček, Miklinovec 182a, 48000 Koprivnica
  • 1015. Nada Nekić, Subotička 59a, 23000 Zadar
  • 1016. Nada Petak, Ivana Draškovića 22, 10340 Vrbovec
  • 1017. Nada Pribanić, Kraljevičeva 16,10000 Zagreb
  • 1018. Nada Salaj, Salajci 1,10345 Gradec
  • 1019. Nada Skejo, Hercegovačka 17, 10430 Samobor
  • 1020. Nahida Škreblin, Trešanja 38 f, 10000 Zagreb
  • 1021. Narcisa Košutić – Smiljanić, Taraščice 7, 48000 Koprivnica
  • 1022. Narcisa Tkalčić, Štefanje 212, 43246 Štefanje
  • 1023. Natalija Lukec, Kralja Tomislava 26, 49243 Oroslavje
  • 1024. Natalija Varga, Tome Masaryka 6, 40000 Čakovec
  • 1025. Natalija Mihaljević, Klis brdo 23, 23213 Klis
  • 1026. Natalija Vrbanić, Marinska 3, 10000 Zagreb
  • 1027. Nataša Balaško, Petrovogorska 1, 10000 Zagreb
  • 1028. Nataša Kraljić, Viktora Bubnja 23, 43000 Bjelovar
  • 1029. Nataša Rašpar, Braće Levak 10, 52100 Pula
  • 1030. Nataša Poljak, Primorska 30, 10000 Zagreb
  • 1031. Nataša Plevnik, Meštrovičev trg 3, 10020 Zagreb
  • 1032. Neda Ujević, Krivodol 16, 21263 Kriodol, Imotski
  • 1033. Nedeljka Bunić, Zdravka Kucića 37, 51000 Rijeka
  • 1034. Nediljka Projić, Ruda 291, 21242 Grab
  • 1035. Nela Tonja Karabatić, Vukovarska 127, 21000 Split
  • 1036. Nenad Karanović, Kneza Domagoja 12, 22300 Knin
  • 1037. Nenad Smiljanić, Taraščice 7, 48000 Koprovnica
  • 1038. Neno Kladarić, Kumičićeva 101, 35000 Slavonski Brod
  • 1039. Nera Marić, Tuđmanova 28, 22300 Knin
  • 1040. Neven Domljan, Franje Wolfla 2,10000 Zagreb
  • 1041. Neven John, Vrbani 19, 10000 Zagreb
  • 1042. Neven Domović, Slemenska cesta 64, Horvati, 10436 Rakov Potok
  • 1043. Neven Matutinović, 21328 Drašnice
  • 1044. Nevenka Crnković, Spinčićeva 15, 52100 Pula
  • 1045. Nevenka Mesnjak, Primišljanska 13, 10000 Zagreb
  • 1046. Nevenka Matešić, Tina Ujevića 27, 10370 Dugo Selo
  • 1047. Nevenka Morić, Srednjak 89, 10000 Zagreb
  • 1048. Nevenka Andrić, Dubrovačka 33, 52210 Rovinj
  • 1049. Nevenka Talan, Vrtljarska 8, 10298 Poljanica Bistranska
  • 1050. Nevenka Varga, B.J. Jelačić 27a, 40000 Čakovec
  • 1051. Nevenka Špiljar, Gjalskoga 60, 10000 Zagreb
  • 1052. Nevenka Zekić, Zekići b.b, 21227 Primorski Dolac
  • 1053. Nike Matana, Između dolaca 10, 20236 Mokošica
  • 1054. Nikica Sekulić, Nikole Šipuša 48, 44000 Sisak
  • 1055. Nikola Holek, Miklinovec 58, 48000 Koprivnica
  • 1056. Nikola Hrzenjak, dr. Vinka Žganca 37, 40000 Čakovec
  • 1057. Nikola Rašin, Jankolovica 3, 23210 Biograd n/m
  • 1058. Nikola Barbarić, Kod škole bb, 21450 Hvar
  • 1059. Nikola Kosmat, Pustodol 85, 49240 Donja Stubica
  • 1060. Nikolina Vlašić Dinjevac, Vladimira Nazora 127, 48362 Kloštar Podravski
  • 1061. Nikolina Dender, Visočani 9, 20231 Doli
  • 1062. Nikolina Jurišić, D.Cesarića 51, 10080 Zagreb
  • 1063. Nikolina Masar, Draškovićeva 4, 10000 Zagreb
  • 1064. Nikolina Komljenović, Bankovci 57, 33513 Zdenci
  • 1065. Nikolina Živanović, Jasmina 2a, 10040 Zagreb
  • 1066. Nikša Ercegović, Mažuranićevo šetalište 35, 21000 Split
  • 1067. Nina Obradović, Grge Novaka 3, 10000 Zagreb
  • 1068. Nina Strahija, Jug 1/6, 40323 Prelog
  • 1069. Nina Vukelić, Stara cesta 71, 53270 Senj
  • 1070. Nina Vlasnović, Miramarska 107, 10000 Zagreb
  • 1071. Nirvana Maračić, Kampor 134, 51280 Rab
  • 1072. Ognjen Trifunović, Vukovarska 168, 21000 Split
  • 1073. Olga Sabljak, Jeretova 5, 21000 Split
  • 1074. Olivera Salačan, Našićka 20, 10000 Zagreb
  • 1075. Olivera Pinter, Korčulanska 18, 31000 Osijek
  • 1076. Ornela Bolf, Vučnik 106, 51300 Delnice
  • 1077. Oskar Rajko, Marulićeva 14, 52100 Pula
  • 1078. Ozren Božić, Hrvatske Republike 40, 31226 Dalj
  • 1079. Pascal Pretner, R. Strohala 3, 51000 Rijeka
  • 1080. Paulina Peko, Od Batale 1, 20000 Dubrovnik
  • 1081. Perislava Besić-Smlatić, Balančane 2, 21220 Trogir
  • 1082. Perka Kristo, Petra Preradovica 153, 31400 Đakovo
  • 1083. Petar Strbad, Trate 16, 40000 Čakovec
  • 1084. Petar Bazina, Vele Njive 61, 21216 Kaštel Stari
  • 1085. Petar Kavelj, Doverska 13, 21000 Split
  • 1086. Petar Pavlović, Brezje 72, 49245 Gornja Stubica
  • 1087. Petar Stiglić, Zemljoradnička 16, 52470 Umag
  • 1088. Petra Strnišćak, Travnik 12, 40000 Čakovec
  • 1089. Petra Škarić, Ilica 438c, 10090 Zagreb
  • 1090. Petra Puzar, Donja Plemenščina 21.9, 49218 Pregrada
  • 1091. Pino Cossara, Pian 44, 52215 Vodnjan
  • 1092. Pino Sanković, Podpinjol 5, 51 000 Rijeka
  • 1093. Bačić Pino, Jezevac 16, 51500 Krk
  • 1094. Predrag Kralik, Daruvarska 106, 43000 Bjelovar
  • 1095. Predrag Vucetić, Lučica bb, 21450 Hvar
  • 1096. Predrag Popović, Šibenska 9, 21000 Split
  • 1097. Radivoj Jelenić, Divkovičeva 6, 52100 Pula
  • 1098. Radojka Herenda , V. Lisinskog 1, 23000 Zadar
  • 1099. Radovan Vujković, Pepelnjakova 4, 10040 Zagreb
  • 1100. Radovan Sćuri , B. J. Jelačića 7a , 40000 Čakovec
  • 1101. Rajka Capar, Grabrovec 43, 49210 Zabok
  • 1102. Ranko Vukelić, Hrv. Branitelja 19, 21220 Trogir
  • 1103. Rebeka Raff, Krstova 21a, 31000 Osijek
  • 1104. Renata Faruolo, Matije Gupca 3, Vugrovec, 10360 Sesvete
  • 1105. Renata Kirinčić, Nike Katunara 6, 51000 Rijeka
  • 1106. Renata Ramboušek, Svibanjska 54, Vrbovac, 43500 Daruvar
  • 1107. Renata Belc Krog, Samoborska 13, Kladje, 10430 Samobor
  • 1108. Renata Radoš, Staroplavnički prilaz 68,43000 Bjelovar
  • 1109. Renata Šurjan, Djalskoga 7, 49244 Stubičke toplice
  • 1110. Renato Jelčić, R. Milevoj 2/2, 52220 Labin
  • 1111. Renato Delić, Osječka 48, 10410 Velika Gorica
  • 1112. Renato Salaj , Naselje Slavonija 2 2/2 , 35000 Slavonski Brod
  • 1113. Robert Crnković, V. Nazora 33, 51311 Skrad
  • 1114. Robert Nadj, Stjepana Radića 60, 22000 Šibenik
  • 1115. Robert Živković, B.J.Jelačića 38, 22000 Šibenik
  • 1116. Robert Barač, Petrova 98, 10000 Zagreb
  • 1117. Robert Baričević, Hahlić 19, 51000 Rijeka
  • 1118. Robert Brgleš,Brezje 26,10432 Dubrava
  • 1119. Robert Citar, Fontanela 9, 52463 Višnjan
  • 1120. Robert Kovač, Dr.V.Žganca 3, Šenkovec, 40000 Čakovec
  • 1121. Robert Lahnit, Petrinjska 50, 10000 Zagreb
  • 1122. Robert Raff, Krstova 21a, 31000 Osijek
  • 1123. Robert Zaninović,Vrbanj 158, 21462 Vrbanj, O.Hvar
  • 1124. Robert Weigand, A. Stepinca 53, 31553 Crnkovci
  • 1125. Robert Radan, Hrvace bb, 21233 Hrvace
  • 1126. Romana Maradin, Primorska 21, 47000 Karlovac
  • 1127. Romana Vincetić, Trg Eugena Kumičića 14, 48000 Koprivnica
  • 1128. Rozmeri Mikšić, Zvečanje 30, 21253 Gata
  • 1129. Rudi Dolić, Slavka Kolara 43a, 10410 Velika Gorica
  • 1130. Rudika Vidaković, Voćarska 1c, 31000 Osijek
  • 1131. Rudolf Veršić, Gornja Lomnica, Mažuranićeva bb, 10412 Donja Lomnica
  • 1132. Ružica Plavljanić, Šibenska 25, 21000 Split
  • 1133. Ružica Ćorluka, Mesnička 32, 10000 Zagreb
  • 1134. Ružica Grdić, Sušine, G.Potnesila 2, 31511 Đurđenovac
  • 1135. Ružica Horvat, Katančićeva 22, 31551 Belišće
  • 1136. Sabrina Fureš, Komunela 30, 52470 Umag
  • 1137. Samir Pajić, Andrije Hearanga 1, 44010 Sisak
  • 1138. Sandra Vještica, Papandopulova 17, 21000 Split
  • 1139. Sandra Posavec, Miklinovec 78, 48000 Koprivnica
  • 1140. Sandra Rudan, Petercoli 13, 52341 Zminj
  • 1141. Sandra Vujić, Malešnica 10, 10000 Zagreb
  • 1142. Sandra Županić, A.Mihanovića 2, 42250 Lepoglava
  • 1143. Sandra Rakić, M.Celjaka 18, 44000 Sisak
  • 1144. Sandra Gagić, Poljica 119, 23235 Vrsi, Zadar
  • 1145. Sandra Gorčan, Sopaljska 78, 22000 Šibenik
  • 1146. Sandra Petrić, Franje Račkog 47, 48260 Križevci
  • 1147. Sandra Uhač Vranešić, Braće Cetina 15, 51000 Rijeka
  • 1148. Sandra Knežević, I. Meštrovića 2, 20355 Opuzen
  • 1149. Sandra Arsenić, Gornje Podotočje 55, 10419 Vukovina
  • 1150. Sanela Sekerija, Bugovara 7, 10250 Lučko
  • 1151. Sanja Cvitan, Raslinska cesta 33, 22215 Zaton
  • 1152. Sanja Čanaglić, Ivanićgradska 66, 10000 Zagreb
  • 1153. Sanja Golić, Karlovačka 20, 51000 Rijeka
  • 1154. Sanja Pervan, Ruđera Boškovića 14, 53220 Otočac
  • 1155. Sanja Ptičar, Livadska 16a, 31000 Osijek
  • 1156. Sanja Relić, P.Preradovića 3/3, 44320 Kutina
  • 1157. Sanja Stanković, Narta 371, 43247 Narta
  • 1158. Sanja Vrdoljak, Celijska 9, 31000 Osijek
  • 1159. Sanja Zekić, Primorski Dolac b.b., 21227 Primorski Dolac
  • 1160. Sara Gospodnetić, Zerjavičeva 16, 10000 Zagreb
  • 1161. Sara Gašpert, Krčevina 2, 31325 Čeminac
  • 1162. Saša Petković, Nazorova 5, 47240 Slunj
  • 1163. Saša Božić,Veronike Desiničke 3,49216 Desinić
  • 1164. Senada Valić, Pionirska 46, 51000 Rijeka
  • 1165. Senija Okić, Stankovićeva 34, 52100 Pula
  • 1166. Senka Bon, Mate Vidulića 63, 51550 Mali Lošinj
  • 1167. Senka Burić, B. Magovca 151, 10000 Zagreb
  • 1168. Senka Stipetić, Voćarska 4, 47300 Ogulin
  • 1169. Silva Tenčić Stemberger, Ulica Istarskih narodnjaka 1, 52220 Labin
  • 1170. Silvana Petrović, Dražičkih boraca 74, 51218 Dražice
  • 1171. Silvana Raspović, Ljudevita Posavskog 8c , 23000 Zadar
  • 1172. Silvana Boban, Don Frane Bulića 18, 21210 Solin
  • 1173. Silvija Gojtanić, B.Capponia 18, 51550 Mali Lošinj
  • 1174. Silvija Stubičar, Jandrićeva 38, 10000 Zagreb
  • 1175. Silvija Mesec, Rudarska2, 42240 Ivanec
  • 1176. Silvije Carin, Pavučnjak 49, 10450 Jastrebarsko
  • 1177. Silvio Grđan, Savska 90, Hrušćica, 10373 Ivanja Reka
  • 1178. Siniša Sertić, Splitska 20, 31400 Đakovo
  • 1179. Siniša Anić, Susačka 44, 10000 Zagreb
  • 1180. Siniša Dragičević, Iločka 20, 21000 Split
  • 1181. Siniša Fratrić, Trg mladosti 2, 10290 Zaprešić
  • 1182. Slađana Takac, Gredička 33, Trešnjevka, 10010 Zagreb
  • 1183. Slaven Džunja, Morganj 3b, 32275 Bošnjaci
  • 1184. Slavica Bukovinski, Miklinovec 146, 48000 Koprivnica
  • 1185. Slavica Sertić, Splitska 20, 31400 Đakovo
  • 1186. Slavica Mikulić, Matije Gupca 137, 32271 Andrijaševci
  • 1187. Slavica Alić, Ulica druga 23, 22236 Žirje
  • 1188. Slavica Bek, K. Tomislava 136, 31431 Čepin
  • 1189. Slavica Kos, Dubranec 8, 10418 Dubranec
  • 1190. Slavica Rištec, Vukasova 26, 10000 Zagreb
  • 1191. Slavko Holek, Miklinovec 58, 48000 Koprivnica
  • 1192. Slavo Vidov, Put tratice 1, 23272 Kali
  • 1193. Slobodan Lukić, 0d batale 25, 20000 Dubrovnik
  • 1194. Smilja Šabulić, Bartola Kašića 12, 23250 Pag
  • 1195. Snježana Lučić, Ilovski Klokočevac 1, 43284 Hercegovac
  • 1196. Snježana Mohenski, Ante Mike Tripala 3, 10090 Zagreb
  • 1197. Snježana Pavić, Hebrangova 65, 31000 Osijek
  • 1198. Snježana Dačnik, Mače 131d, 49251 Mače
  • 1199. Snježana Jelić, V. Nazora 16, 32100 Vinkovci
  • 1200. Snježana Bašić, Stražnička 3, 10430 Samobor
  • 1201. Snježana Botički, Širanovići 52, 10436 Rakov Potok
  • 1202. Snježana Knežević, Tuhtani 21, 51215 Kastav
  • 1203. Snježana Smolković Slivarić, Gundulićeva 45, 10000 Zagreb
  • 1204. Snježana Stanić, Kozarčeva 4, 10000 Zagreb
  • 1205. Snježana Ellersich, Gornji Sroki 127a, 51216 Viškovo
  • 1206. Snježana Jović, Damira Babuka 15, 33412 Cabuna
  • 1207. Snježana Pavičić, Ivana Rabara 42, 10000 Zagreb
  • 1208. Snježana Jagić, Mače 106, 49251 Mače
  • 1209. Snježana Radenović, Pujanke 81, 21000 Split
  • 1210. Snježana Barbarić, Ljudevita Posavskog 28, 31000 Osijek
  • 1211. Snježana Gruičić Franje Vidovića 80, 43240 Čazma
  • 1212. Snježana Janeković, Starogradska 9, 48000 Koprivnica
  • 1213. Soni Banić, Đure Marušića 1, 23000 Zadar
  • 1214. Sonja Steinbauer, Zoričićev trg 26, 10108 Zagreb
  • 1215. Sonja Dasović Miočev, Lojenov prilaz 2, 10000 Zagreb
  • 1216. Sonja Matjašec, A.Šenoe 14, Sveti Križ, 40321 Mala Subotica
  • 1217. Sonja Ognjačević, Vidrićeva 36, 10000 Zagreb
  • 1218. Sonja Rebrina, A.Starčevića 62, 31550 Valpovo
  • 1219. Spomenka Bigor, Gajeva 24, 49246 Marija Bistrica
  • 1220. Srećko Gogić, S. Bratovština 1a, 10430 Samobor
  • 1221. Srećko Kranjec, Mali Kijec 51, 51513 Omišalj
  • 1222. Sanja Kozić, Vijenac 4a, 43000 Bjelovar
  • 1223. Stanislav Asenbrener, Matije Gupca 66, 34340 Kutjevo
  • 1224. Stanka Simoković, Stare Gajnice 5, 10090 Zagreb
  • 1225. Stanka Vitlov, Julija Klovića 20, 23000 Zadar
  • 1226. Stanka Matijašić, A.Starčevića 26, 10432 Bregana
  • 1227. Stanka Žmarić,V.Dražice 25, 51218 Dražice
  • 1228. Stevica Knaus, Murtinica 14, 21215 Kaštel Lukšić
  • 1229. Stevo Stanković, Narta 371, 43247 Narta
  • 1230. Vrbanić Stevo, Ivana Gorana Kovačića 32, Niza, 31224 Koška
  • 1231. Stipe Vidalina, Brnaze 461, 21230 Sinj
  • 1232. Stipe Markotić, Tina Ujevića 41, 21276 Vrgorac
  • 1233. Stipe Matić, Filipa Grabovca 83, 21230 Sinj
  • 1234. Stipica Ercegović, Pazdigradska 8, 21000 Split
  • 1235. Stipo Kasalo, Makančeva 18, 10000 Zagreb
  • 1236. Stjepan Kotris, Dugog otoka 2, 31000 Osijek
  • 1237. Stjepan Fodor, Travnička 23, 40000 Čakovec
  • 1238. Stjepan Frinčić, S.Radića 1, 49210 Zabok
  • 1239. Suzana Berac, B.Radića 12, Šenkovec, 40000 Čakovec
  • 1240. Suzana Fičko,Imbriovec 85, 43316 Đelekovec
  • 1241. Suzana Perić Stivi, Dravska 2, 31000 Osijek
  • 1242. Šemsa Šuker Begić, Porozinska 7 ,10040 Dubrava
  • 1243. Šime Šimunović, Brnino 1, 26236 Mokošica
  • 1244. Šime Stolica, Osoje 227, 21232 Dicmo
  • 1245. Šimica Veršić, V.Lisinskog 4, Gornja Lomnica, 10412 Donja Lomnica
  • 1246. Štefanija Šimunić, A.Mihanovića 51, 40323 Prelog
  • 1247. Jelić Štefica, Srijemska 151, 31000 Osijek
  • 1248. Štefica Svornik, Komin 59, 10383 Komin
  • 1249. Štefica Šutija, Ladišina 13, 10000 Zagreb
  • 1250. Tanja Prugovečki, Zagorska 152, 31309 Grabovac
  • 1251. Tanja Talaja, Frankopanska 74a, 31000 Osijek
  • 1252. Tanja Jakovljević, 1.Ferenščica 102, 10000 Zagreb
  • 1253. Tatjana Janušić, Zagrebačka 10, 40319 Belica
  • 1254. Tatjana Sokser, A. L. Dade br. 8, 43280 Garešnica
  • 1255. Tatjana Pejković, Josipa Kozarca 51, 31220 Višnjevac
  • 1256. Tatjana Benzan, Ludvetov breg 18, 51000 Rijeka
  • 1257. Tatjana Erhatić, Labinska 8, 10000 Zagreb
  • 1258. Tatjana Gajić, Štritofova 16, 10000 Zagreb
  • 1259. Tatjana Grujoski, Jasena 13b,10040 Zagreb
  • 1260. Tatjana Huber, S. Radića 63, 33410 Suhopolje
  • 1261. Tatjana Kovačić, Vodovodna 8, 51000 Rijeka
  • 1262. Tatjana Vosten, Fažanska cesta 133, Valbandon, 52212 Fažana
  • 1263. Tatjana Žuvić, Šime Devčića 3, 10000 Zagreb
  • 1264. Tatjana Radić, Šaškovečka 54,10370 Dugo Selo
  • 1265. Tatjana Sedlar, Drašković 13, 42226 Bisag
  • 1266. Tea Durašić, Velika Kosnica 36/9 , 10410 Velika Kosnica
  • 1267. Tea Antonić, Put V. Luke 29, 21400 Supetar
  • 1268. Tea Jazić, Sv. J. Radnika 11, 31000 Osijek
  • 1269. Tea Ninčević, Put Murvice 5, 23000 Zadar
  • 1270. Tea Matijević, Zvonimirova 11, 10410 Velika Gorica
  • 1271. Tea Vrančić,Crnolaska 21, 51305 Tršče
  • 1272. Teo Delas, Kraljice Mučenika 42, 21216 Kaštel Stari
  • 1273. Tereza Lekaj, Trg Stjepana Radića 1
  • 1274. Tessa Bengez, Gundulićeva 1, 40000 Čakovec
  • 1275. Teuta Palčić, Dobri Dol 52, 10000 Zagreb
  • 1276. Ticiana Dabović, M. Jengića 7, 51000 Rijeka
  • 1277. Tihana Tanasković, S.Radića 6 F, 23000 Zadar
  • 1278. Tihomir Petrović, Put Sv.Karla 43, 21223 Okrug Gornji
  • 1279. Tihomir Hrastovščak, Zadarska 77, 10000 Zagreb
  • 1280. Tihomir Joka, Priselačka 5, 10090 Zagreb
  • 1281. Tijana Jung, Željeznička 28, 52215 Vodnjan
  • 1282. Tina Ivanišević, Novakova 20, 21000 Split
  • 1283. Tina Perković, Put Sv. Ante 3, 21220 Trogir
  • 1284. Tina Novak, M.Gupca 23a, 40305 Nedelišće
  • 1285. Tomica Tkalčević, Krčelićeva 21,10290 Zaprešić
  • 1286. Tomislav Cvitanović, P. Heruca 4, 10000 Zagreb
  • 1287. Tomislav Goleš, D.Andrijaševića 1, 10040 Zagreb
  • 1288. Tomislav Hoblaj, Štrukovec 111, 40314 Selnica
  • 1289. Tomislav Ivanek, Bukovačka 242, 10000 Zagreb
  • 1290. Tomislav Kolarević, Matije Ivanića 34, 32100 Vinkovci
  • 1291. Tomislav Kosić, Biščanov put 21, 10090 Zagreb
  • 1292. Tomislav Krstić, M. Gupca 154, 32271 Rokovci -Andrijaševci
  • 1293. Tomislav Martinuš, S.Tomaškovića 8, Jalkovec, 42000 Varaždin
  • 1294. Tomislav Pavlović, Ozaljska 87, 10110 Zagreb
  • 1295. Tomislav Simonek, S. Radića 1, 48260 Križevci
  • 1296. Tomislav Sinković, Paljetkova 10, 10000 Zagreb
  • 1297. Tomislav Torman, Vjekoslava Kocha 5, 44318 Voloder
  • 1298. Tota Tomislav, Oporovec 76, 40325 Draškovec
  • 1299. Tomislav Vidaković, Selna 82, 35212 Garčin
  • 1300. Tomislav Zegarac, Vukovarska 164, 21000 Split
  • 1301. Tonči Jakovčić, Paškinovac 39, 51000 Rijeka
  • 1302. Tonči Luketin, Kukuljevičeva 12, 21000 Split
  • 1303. Tonči Mikelin, Put Murve 26, 22202 Primošten
  • 1304. Toni Knežević, I. Meštrovića 2, 20355 Opuzen
  • 1305. Tošna Rubčić-Premec, Jukićeva 36, 10000 Zagreb
  • 1306. Umberta Stipčević, Draganjina 10, 21000 Split
  • 1307. Val Tin Martinović, Petra Krešimira IV 54, 21210 Solin
  • 1308. Valentina Bartolić Matuza, A. Mihanovića 2, 40315 M. Središće
  • 1309. Valentina Conjar, Remetinečki Gaj 18b, 10020 Novi Zagreb
  • 1310. Valentina Kljajić, Pavićeva 9g, 35210 Vrpolje
  • 1311. Valentina Perković, Slavonija II 2/2, 35000 Slavonski Brod
  • 1312. Valentina Pukec, Gorica Miholečka 29, 48267 Orehovec
  • 1313. Valerija Kreševljak, Sjeverna 17, 10040 Zagreb
  • 1314. Vedran Mihaljević, Staroselska 47, 44330 Novska
  • 1315. Vedrana Saina, Monte Baster 49, 52460 Buje
  • 1316. Labor Vedrana, Visovačka 4, 22000 Šibenik
  • 1317. Velimir Jakobović, P.Preradovića 102, 31400 Đakovo
  • 1318. Vera Ovad, Daranovci 44, 34322 Brestovac
  • 1319. Vera Bačić, Ježevac 16, 51500 Krk
  • 1320. Verica Belina, Bolnička 39, 10090 Zagreb
  • 1321. Verica Soco, 21400 Supetar, Otok Brač
  • 1322. Verica Golubić, Prešpanska 36, 10090 Zagreb
  • 1323. Verica Bel, Preloška 30, 40000 Čakovec
  • 1324. Vesna Babić, Zagrebačka 82, 10000 Zagreb
  • 1325. Vesna Božić, Pavlinovićeva 2a, 10000 Zagreb
  • 1326. Vesna Bunić, Krešimirova 4, Starigrad, 48000 Koprivnica
  • 1327. Vesna Cimić, M. Gupca 8, 49210 Zabok
  • 1328. Vesna Čaleta, Liechtensteinov put 28, 20000 Dubrovnik
  • 1329. Vesna Dragičević, Iločka 20, 21000 Split
  • 1330. Vesna Jureša, Priko 41, 5155O Mali Lošinj
  • 1331. Vesna Ključarić, Čajkovčeva 10,10090 Zagreb
  • 1332. Vesna Latinski, D. Cesarića 8, Filipovac, 34551 Lipik
  • 1333. Vesna Lihter-Adum, Torbarova 14, 10 000 Zagreb
  • 1334. Vesna Lukšić, Br.Radića 98, 35252 Sibinj
  • 1335. Vesna Markanjević, Vlatka Mačeka 9, 34000 Požega
  • 1336. Vesna Mijaljević, P. Plankit 4, 23000 Zadar
  • 1337. Vesna Miliša, Dubrovačka 43, 22202 Primošten
  • 1338. Vesna Peska, Antofagaste 12, 21000 Split
  • 1339. Vesna Pjevac, A.Cesarca 6, 47000 Karlovac
  • 1340. Vesna Sečka, Tomašičeva 4, 10000 Zagreb
  • 1341. Vesna Turčić, Novotnijeva 13, 10000 Zagreb
  • 1342. Vesna Vincek, Varaždinska 23, 48000 Koprivnica
  • 1343. Vesna Lučić-Škrlac, Kupska cesta 18, 47206 Lasinja
  • 1344. Vetma Anka, Janjinska 18, 20000 Dubrovnik
  • 1345. Vid Ozić Bebek, Splitska 66, 21300 Makarska
  • 1346. Vilijam Legović, Magrini 8, 52446 Nova Vas, Poreč
  • 1347. Vilim Tkalčić, Zvonimirova 119, 10000 Zagreb
  • 1348. Vinko Brčić, Marulićeva 20, 52100 Pula
  • 1349. Vinko Zubak, Mihovila Pavlinovića 23, 35000 Slavonski Brod
  • 1350. Virna Knez, Nikole Pavića 20, 10090 Zagreb
  • 1351. Višnja Draganić, Dobriše Cesarića 41, 10090 Zagreb
  • 1352. Višnja Klanjčić, Ilica 44, 10000 Zagreb
  • 1353. Višnja Stipetić, Braće Fučak 8, 51000 Rijeka
  • 1354. Višnja Troskot, Rendićeva 13, 21000 Split
  • 1355. Višnja Batista, Zvonimirova 83, 10371 Brckovljani
  • 1356. Vjekoslav Novak, Savska 95a, 44000 Sisak
  • 1357. Vjekoslav Radonić, Baneki 3a , 10020 Zagreb
  • 1358. Vjeran Zaninović, Gorice 108, 10000 Zagreb
  • 1359. Vjerana Sentić, Izmedu dolaca 16, 20236 N.Mokošica
  • 1360. Vladimir Gundelj, Vlaška 15, 31205 Aljmaš
  • 1361. Vladimir Kauzlarić, Bršečka 8a, 51000 Rijeka
  • 1362. Vladimir Benčik, Preloška 32, 40000 Čakovec
  • 1363. Vladimir Dlačić, Srebrenjak 21a, 10000 Zagreb
  • 1364. Vladimir Filipović, Šetalište 150.brigade 10, 10090 Zagreb
  • 1365. Vladimir Kabljanac, Ante Starčevića 21, 44320 Kutina
  • 1366. Vladimir Sabljak, Kučinici 74, 47300 Ogulin
  • 1367. Vladimir Štrbac, Aljinovića 149, 21251 Žrnovnica
  • 1368. Vladimir Matušenski, S.R.NJemačke 217, 32000 Vukovar
  • 1369. Vladimir Vušić, Horvatnića 32, 10000 Zagreb
  • 1370. Vladimir Kučaš, Zagorska 2 ,10290 Zaprešić
  • 1371. Vlado Sorola, Agatićeva 2, 51000 Rijeka
  • 1372. Vlado Varga, 1 Ferenščica 57, 10000 Zagreb
  • 1373. Vlasta Jurković, Ćire Truhelke 39, 10000 Zagreb
  • 1374. Vlatka Bertić, Radićeva 13, 43500 Daruvar
  • 1375. Novak Vlatka, Tome Masarika 5, 40000 Čakovec
  • 1376. Vlatka Zeman, Lj. Gaja 5, 10346 Slatina
  • 1377. Vlatka Vrbanec, J.Požgaja 18, 40000 Čakovec
  • 1378. Vlatko Kelemen, D. Cesarića 5, 33520 Slatina
  • 1379. Zdenka Horvat, Baranjska 37, 43000 Bjelovar
  • 1380. Zdenko Kasalo, Voćarska 12, 31000 Osijek
  • 1381. Zdenka Sašek, I. B. Mažuranić 74, 10090 Zagreb
  • 1382. Zdenko Knežić, Kralja Tomislava 36, 49243 Oroslavje
  • 1383. Zdravka Mikec, Potok 14, 10090 Zagreb
  • 1384. Zdravka Vuk, Habijanovac 13, 10343 Nova Kapela
  • 1385. Zdravko Krivec, Ferdia Galijaševića 6, 10210 Zaprešić
  • 1386. Zdravko Vincelj, Plemenščina Donja 21/20, 49218 Pregrada
  • 1387. Zdravko Seketa, Seketino brdo 24, 47250 Duga Resa
  • 1388. Zdravko Fazon, Gardinec 92, 40319 Belica
  • 1389. Zdravko Tomić, Biskupija bb, 22300 Knin
  • 1390. Zlata Marenščak, Frana Gundruma 3, 48260 Križevci
  • 1391. Zlatica Primorac, 2. Ferenščica 44a, 10000 Zagreb
  • 1392. Zlatko Cvetković, Vjekoslava Hengla 25, 31207 Tenja
  • 1393. Zlatko Golubić, Ulica 9. svibnja 14, 10430 Samobor
  • 1394. Zlatko Pandža, Frana Supila 4, 51211 Matulji
  • 1395. Zlatko Rigo, Borička 13, Prugovac, 48362 Kloštar Podravski
  • 1396. Zlatko Strlek, S.Kolara 41/b, 10410 Velika Gorica
  • 1397. Zlatko Kovač, Franje Fuisa 17, 33000 Virovitica
  • 1398. Zlatko Somodi, Zeleno Polje 27, 31000 Osijek
  • 1399. Zora Šljivar, Oktavijana Augusta 12, 44000 Sisak
  • 1400. Zoran Beck, Kalnička 54, 31431 Čepin
  • 1401. Zoran Borovec, Ludbreška 85, 42202 Trnovec
  • 1402. Zoran Čudina, Spanja Roka 72, 22010 Šibenik
  • 1403. Zoran Ferenčak, Brdovita 80, 44320 Kutina
  • 1404. Zoran Galić, Slovenska 23, 10000 Zagreb
  • 1405. Zoran Ivanković, Slavonska 78, 35000 Slavonski Brod
  • 1406. Zoran Jakešević, S.Radića 31, 31403 Vuka
  • 1407. Zoran Ježić, Hrusta 3a, 51260 Crikvenica
  • 1408. Zoran Vrsaljko, Uz Jadransku cestu 68, 20236 Mokošica
  • 1409. Zoran Majer, Dubrovačka 6, 51000 Rijeka
  • 1410. Zrinka Galetić Stipčević, Kušlanova 35, 10000 Zagreb
  • 1411. Zrinka Jerković, Zemljakova 1, 10000 Zagreb
  • 1412. Zrinka Vianelli, Prijevor 68, 20236 Mokošica
  • 1413. Zvjezdana Dubrović, Kolodvorska 42, 31554 Gat
  • 1414. Zvjezdana Kicić Magdić, Josipa Senića Pepe 9, 35400 Nova Gradiška
  • 1415. Zvjezdana Orešković, J. J.Strossmayera 287, 31000 Osijek
  • 1416. Zvonimir Križanec, Starigrad, Krešimirova 93, 48000 Koprivnica
  • 1417. Zvonimir Repac, S. Andrijevića 8, 10000 Zagreb
  • 1418. Zvonimir Stanić, Vladimira Nazora 175, 31552 Podravski Podgajci
  • 1419. Zvonimir Tomas, Kolodvorska 62, 10340 Vrbovec
  • 1420. Zvonimir Trtanj, Zagrebačka 10, 51000 Rijeka
  • 1421. Zvonimir Varjačić, Samoborska 63, 10000 Zagreb
  • 1422. Zvonimir Krapinec, Mije Simeka 46, 48000 Koprivnica
  • 1423. Zvonimirka Zakula, Frana Supila 21, 20000 Dubrovnik
  • 1424. Zvonko Moslavac, Ferde Rusana 152, 33000 Virovitica
  • 1425. Žana Martinić, Put Turna 10, 21412 Pučišća, Brač
  • 1426. Žarko Bjelić, Jurja Dobrile 5, 52000 Pazin
  • 1427. Željana Seso, K.Zvonimira 87, 22300 Knin
  • 1428. Željka Frančić, Nova Diklenica 30, 43203 Kapela
  • 1429. Željka Knežić, Kralja Tomislava 36, 49243 Oroslavlje
  • 1430. Kotromanović Željka, Kozjačka 95, 31000 Osijek
  • 1431. Željka Kovač, Trg Fra B.Sokola 12, 21212 Kaštel Sućurac
  • 1432. Željka Lipuš, Kamengradska 4, Starigrad, 48000 Koprivnica
  • 1433. Željka Rendulić, Dr.I.Grahe 45, 47000 Karlovac
  • 1434. Željka Saraja, Ljudevita Gaja 74, 33405 Pitomača
  • 1435. Željka Semialjac, K. Tomislava 97, 31222 Bizovac
  • 1436. Željka Sokol, Tamunić 18, 21212 Kaštel Sućurac
  • 1437. Željka Vladić,Bana Jelačića 7, 35210 Vrpolje
  • 1438. Željko Butier, Kralja Zvonimira 20, 21000 Split
  • 1439. Željko Buttel, V.Nazora 184, 35257 Lužani
  • 1440. Željko Čuljak, Radnička cesta 20, 10000 Zagreb
  • 1441. Željko Dastlik, Hečimovićeva 4, 10000 Zagreb
  • 1442. Željko Despotović, Slavonska 12, 21000 Split
  • 1443. Željko Ferenčić, Velebitska 95, 32010 Vukovar
  • 1444. Željko Gojak, Podvozić 63, 47250 Duga Resa
  • 1445. Željko Golubić, Lastovska 10, 10000 Zagreb
  • 1446. Željko Grdić, Kralja Zvonimira 14, 47000 Karlovac
  • 1447. Željko Jelić, 2.Bizek 3, 10090 Zagreb
  • 1448. Željko Kovač, Trg Fra B. Sokola 12, 21212 Kaštel Sućurac
  • 1449. Željko Krpan , Ulica Marija Babića 11, 10090 Zagreb
  • 1450. Željko Mihaljević, Braće Radića 108, 31500 Našice
  • 1451. Željko Picarić, Josipa bana Jelačića 2, 31216 Antunovac
  • 1452. Željko Pelan, Naselje Urije 17, 35400 Nova Gradiška
  • 1453. Željko Roca, Blata 41, 22211 Vodice
  • 1454. Željko Šćurić, Dubrava 248, 10040 Zagreb
  • 1455. Željko Sinček,Vinica Breg 64 d, 42207 Vinica
  • 1456. Željko Slivar, Zagrebačka 8, Ogulinec, 10417 Buševec
Napomena: s obzirom da preostale primljene SMS poruke nisu u skladu s Pravilima nagradne igre, dobitnici za preostale 344 majice iz nagradnog fonda nisu izvučeni.

Henkel organizira još jednu nagradnu igru za proizvode iz svog asortimana. Ovaj put se radi o ljepilima…

Ako od 16.6 do 15.8 kupite jedan od slijedećih proizvoda:

  • Loctite Super Bond tekući 3 gLoctite nagradna igra
  • Loctite Super Bond PowerGel 2 g
  • Loctite Super Attak tekući 3 g
  • Loctite Super AttakPowerGel 3 g
  • Loctite Super Attak Control 3 g
  • Loctite Super Attak Precision 5 g
  • Loctite Super Attak Precision Max 10 g

i pošaljete SMS sa ključnom riječi LOCTITE  i svojim podacima (ime prezime i adresa) te brojem računa na broj 60159 sudjelujete u izvlačenju za Opel Corsu i još 2009 nagrada (9x kućno kino, 200x poklon paket i 1800x majica).

Izvlačenje: 24.08.2010.

Objava dobitnika: 01.09.2010.

Posted in Dobitnici, Kratki opis, NAGRADNE IGREComments (1)

Tags: ,

Velika Nagrada INE


Dobitnici drugog kola:

  • 1      Marko Beber  Gornji Zbinj 14  49216 Desinić
  • 2     Milan Bočan Kralja Zvonimira 145 31431 Čepin
  • 3     Dejan Bošnjak  E. Kvaternika 16 31301 Branjin Vrh
  • 4     Bojana Brozović  Sv. Trojstvo 143 33000 Virovitica
  • 5     Ivan Bubičić Pešćićići 33 51216 Viskovo
  • 6     Sandra Časni  Severin na Kupi 25a 51329 Severin na Kupi
  • 7     Miroslav Došen  Struga 1 47300 Ogulin
  • 8     Smiljka  Golubić  Julija Klovića 4 43290 Grubišno Polje
  • 9     Zvonimir  Grgić Bujska 15 51000 Rijeka
  • 10   Hrvoje Grošelj Lokrumska 33 31000 Osijek
  • 11   Marijan Hapač Šćitarjevo 92 10410 Velika Gorica
  • 12   Edita Herceg Tušilovička 39  10090 Susedgrad- Zagreb
  • 13   Krešimir Ivaniš Medulićeva 18A 10000 Zagreb
  • 14   Martina Jeričević  Metalčeva 1 10000 Zagreb
  • 15   Slavko   Jurić Grbica 16 51551 Veli Lošinj
  • 16   Rene Kajp Derenčinova 20 10000 Zagreb
  • 17   Ivan Kardum Hlebinska 1  10000 Zagreb
  • 18   Marijan Kirin Ante Kovačića 14 44400 Glina
  • 19   Stanislav Knezić Kralja Tomislava 36 49243 Oroslavlje
  • 20   Saša Kojić Franje Jurinca 17 10310 Ivanić Grad
  • 21   Dragutin Kostanjšek Kapelica 17 43280 Garešnica
  • 22   Marijan Krnjac Mihanovićeva 2 51000 Rijeka
  • 23   Bernard Lukavečki Jure Kaštelana 8 43000 Bjelovar
  • 24   Nenad Maletić Lukin MekiŠ 20  48356 Ferdinandovac
  • 25   Marija   Marijan Vrboska  21463 otok Hvar
  • 26   Marko Mikolčić Rusanova 156 33000 Virovitica
  • 27   Ankica Mikolčić Rusanova 156 33000 Virovitica
  • 28   Ljubica Mišković Naselje Andrije Hebranga 4/24 35000 Slavonski Brod
  • 29   Renato  Moharić Nova ulica 2, Brdovec 10290 Zaprešić
  • 30   Svjetlana Moslavac Rusanova 152 33000 Virovitica
  • 31   Ina Moslavac Rusanova 152 33000 Virovitica
  • 32   Danijel Moslavac Golubovo 70  52215 Vodnjan
  • 33   Zvonko Moslavac Rusanova 152 33000 Virovitica
  • 34   Nenad Mršić Kampanja 16 51000 Rijeka
  • 35   Jurica Mucić Velebitska 12 21000 Split
  • 36   Miroslav Novak Marjanovićev prilaz 2 10000 Zagreb
  • 37   Mato Novokmet Zagorski put 85 21216 Kaštel Stari
  • 38   Tamara Peić Dramaljko selce 28 51265 Dramalj
  • 39   Ivan Pervan Domovinskog rata 31 21000 Split
  • 40   Zrinka Pintar Stjepana Radića 2 49210 Zabok
  • 41   Zoran Prodić Potočna 42 35400 Nova Gradiška
  • 42   Dinko Rogoznica Debeljak 180 23206 Sukošan
  • 43   Nermin Sahdanović Industrijska 4 52333 Potpićan
  • 44   Svjetlana Sel Jeretova 3 21000 Split
  • 45   Simon Shkreli Zvonka Vinceka 23 10290 Zaprešić
  • 46   Milena Sindičić Ante Kovačića 4 51000 Rijeka
  • 47   Boris Stančin Bednjanska 41 42230 Ludbreg
  • 48   Anita Vidović Alojzija Stepinca 67 35000 Slavonski Brod
  • 49   Nikola Zrna Belica, Kralja Zvonimira 4/A 40000 Čakovec
  • 50   Valentina Županić Donji Škrnik 3 49295 Kumrovec

Dobitnici prvog kola:

  • 1 Stjepan Kučinić, Otona Kučere 122, 44250 Petrinja
  • 2 Marino Lakotić, Sušik 1A,51243 Tribalj
  • 3 Tomislav Mamuča, Bedenica 133A, 10381 Bedenica
  • 4 Mirko Župan, Mala cesta 4, 47300 Ogulin
  • 5 Drago Blace,  Hrvatske vojske, 14 22030 Zablaće, Šibenik
  • 6 Nediljka Kovačević,  J. J. Strosmayera,  31208 Petrijevci
  • 7 Nikola Lončar,  Trg Slobode 1A,  48000 Koprivnica
  • 8 Marijan Hrženjak,  Matije Gupca 13A,  42208 Cestica
  • 9 Vedran Matijašec,  Glavna 33, Selnik,  42230 Ludbreg
  • 10 Ankica Batinić,  Vinogradarska 32,  20263 Mokošica
  • 11 Josip Kolaček,  J. Jelačića 17,  43500 Daruvar
  • 12 Ivana Ivanić,  Ul. Ivana Znike 22,  49240 Donja Stubica
  • 13 Berislav Sekulić,  Susedgradska 5,  10000 Zagreb
  • 14 Dario Lukac,  Kuna 36,  20243 Kuna-Pelješac
  • 15 Božica Palfi,  Cvijetna 7, Pekllenica,  40315 Mursko Središće
  • 16 Mira Turković,  Zrinsko Frankopana 19c,  42000 Varaždin
  • 17 Dunja Mikšić,  Zvečanje bb,  21253 Gata
  • 18 Cvita Mikšić,  Zvečanje, 30 21253 Gata
  • 19 Christian Andrić,  Dubrovačka 33,  52210 Rovinj
  • 20 Boris Kotarski,  Lovčenska 43,  10000 Zagreb
  • 21 Luca Šimić,  Medulinska 5,  31000 Osijek
  • 22 Margareta Medunić,  Drvodjelska 11,  10315 Novoselec
  • 23 Viktor Fekter,  Jakova Gotovca 34,  33000 Virovitica
  • 24 Biserka Majstorović,  Remetički gaj 21A,  10020 Zagreb
  • 25 Leonardo Holsinger,  Reljkovićeva 17,  44250 Petrinja
  • 26 Daniel Teha,j Mikulići 96,  10000 Zagreb
  • 27 Dražen Čapić,  Bedem 1i,  35400 Nova Gradiška
  • 28 Zlatko Valić,  Stjepana Radića 17,  35209 Bukovlje
  • 29 Krešimir Navračić,  Dragutina Golika 34,  10000 Zagreb
  • 30 Mirko Mandić,  Ante Starčevića 21,  32257 Drenovci
  • 31 Željko Švaljek,  Bolšićeva 25,  10010 Zagreb
  • 32 Viljan Stojšić,  Hahlić 19,  51000 Rijeka
  • 33 Mišel Ivanišić,  Josipa Kozarca 32,  31540 Donji Miholjac
  • 34 Zlatko Đođ,  Trg slobode 13,  48356 Ferdinandovac
  • 35 Ante Gašpar 7, Gardijske brigade 24,  22300 Knin
  • 36 Miljenko Burić,  Ljudevita Gaja 2,  49218 Pregrada
  • 37 Božidar Kovaček,  Vinodolska 50,  48000 Koprivnica
  • 38 Ivan Kunštek,  Cigrovec 144,  49218 Pregrada
  • 39 Tihomir Kurunić,  Slakovec 103,  40305 Nedelišće
  • 40 Anita Radnić,  Put kroz Meterize 43,  22000 Šibenik
  • 41 Marijan Smolković,  Marka Kovača 71, 40315 Mursko Središće
  • 42 Stjepan Kenjerić,  Zagrebačka 74,  33523 Čađavica
  • 43 Ignac Kišak,  Zagorska 111,  42220 Novi Marof
  • 44 Ana-Marija Pokos,  B. Papandopula 47,  43000 Bjelovar
  • 45 Barbara Pavičić,  Trg francuske republike 11,  10000 Zagreb
  • 46 Josip Ivančok,  Peruanska 2,  10090 Zagreb
  • 47 Karmen Paškvalić,  Nikole Tesle 11,  23000 Zadar
  • 48 Mario Stojan,  Put Muline 20,  21220 Trogir
  • 49 Dragica Fekter,  Jakova Gotovca 34,  33000 Virovitica
  • 50 Ivan Fekonja,  Doliće 3A,  49000 Krapina
  • 51 Zdravko Paukovac,  Braće Konfika 15,  34543 Poljana
  • 52 Ivan Pongrac,  Matije Gupca 5, Dunjkovec,  40305 Nedelišče
  • 53 Robert Čupić,  Bribirska 3,  51000 Rijeka
  • 54 Rozmeri  Mikšić,  Zvečanje 30,  21253 Gata
  • 55 Darko Matošević,  Huge Badalića 23,  35000 Slavonski Brod
  • 56 Kristijan Cajner,  Katarine Zrinski 4,  10370 Dugo Selo
  • 57 Ana Mališ,  Tina Ujevića,  42000 Varaždin
  • 58 Fabijan Miš,  Ulica V.Put brda 18a,  22234 Prvić Šepurine
  • 59 Dario Turkalj,  Cvitović 27B,  47240 Slunj
  • 60 Ljiljana Tomaić,  Črnomerec 32,  10000 Zagreb
  • 61 Bernarda Mašaberg,  Veliki Rastovac 79A,  33507 Crnac
  • 62 Boris Hnatjuk,  Antuna Nemčića,  10430 Samobor
  • 63 Alojka Tenžera,  Tina Ujevića 1,  21276 Vrgorac
  • 64 Renata Rupčić,  Brčanska 8,  32100 Vinkovci
  • 65 Mirko Kontić,  Trbounje,  22320 Drniš
  • 66 Branka Domba,  Gripole 64,  52210 Rovinj
  • 67 Bruno Birgmajer,  Prisavlje 8,  10000 Zagreb
  • 68 Snježana Petrović,  B.Magovca 31,  10000 Zagreb
  • 69 Božena Brač,  Vukovarska 99,  31000 Osijek
  • 70 Marina Sigurnjak,  Kučićki put 19,  51000 Rijeka
  • 71 Marijan Milovac,  Jurja Dalmatinca 8,  10000 Zagreb
  • 72 Zdenka Dodig,  Sjenjak 41,  31000 Osijek
  • 73 Nikša Stjepić,  Udatnoga16,  51000 Rijeka
  • 74 Miroslav Grgurić,  Jakšići 5A,  51325 Moravice
  • 75 Sanja Mikac,  Vl.Nazora 176,  42243 Ladanje Donje
  • 76 Davor Miletić,  1. maja 58,  51000 Rijeka
  • 77 Miroslav Mikolčić,  Rusanova 156,  33000 Virovitica
  • 78 Ivan Hasanec Kralja, Tomislava 170,  33410 Suhoplje
  • 79 Rajko Marciuš,  Kalnička 3, Strahoninec,  40000 Čakovec
  • 80 Sanda Kantarević,  M.Magdalenića 1,  10410 Velika Gorica
  • 81 Branka Kulas,  Petrova 163,  10000 Zagreb
  • 82 Vesna Serec,  Josipa Slavenskog 39A,  40305 Nedelišče
  • 83 Viktor Veselinović,  Rudjera Boškovića 28,  21000 Split
  • 84 Mario Zrnec,  Dobri dol 50,  10000 Zagreb
  • 85 Josip Munić,  G.Carabino 11,  51000 Rijeka
  • 86 Ena Moslavac,  Rusanova 152,  33000 Virovitica
  • 87 Matija Đanić,  B.Radića 84,  35420 Staro Petrovo Selo
  • 88 Davor Babić,  Kosirnikova 40,  10000 Zagreb
  • 89 Željko Bašić,    Ilovska 4,  43293 Veliki Zdenci
  • 90 Ante Salacan,  A.Starčevića 19,  20350 Metković
  • 91 Rudolf Petrović,  Vrata 54,  51312 Vrata
  • 92 Josip Babić,  Lučići 29,  51216 Viškovo
  • 93 Marko Marinović,  Šepurinska 1,  10000 Zagreb
  • 94 Davor Matić,  Benčani 30,  51216 Viškovo
  • 95 Igor Plejić,  Nobileova 15,  52100 Pula
  • 96 Sanja Polimac,  Milana Makanca odv. 6,  44250 Petrinja
  • 97 Marina Zadravec-Pijanec,  R.Krušeca 67, Vrbanovec,  42231 D.Martijanec
  • 98 Gordana Luketa,  Pijavičino,   20243 Kuna-Pelješac
  • 99 Zvonko Tomić,  Primorska 6,  51260 Crikvenica
  • 100 Matea Mlinarić,  Mali Otok 15,  48317 Legrad

Natočite gorivo Eurosuper BS 95, Eurodiesel BS, ili bilo koje drugo gorivo, kupite nešto iz bogate ponude robe široke potrošnje ili se osvježite na INA postajama, jer sa svakim računom od 150 kuna ili više možete sudjelovati u Velikoj  nagradnoj igri!

Nagradna igra se odvija na svim Ininim benzinskim postajama  u razdoblju od 15.06.2010. do 14.09.2010.

Nagradna igra odvijat će se u tri kola.

  • Prvo kolo održavat će se u vremenskom periodu od 15.06. – 14.07.2010. godine.
  • Drugo kolo održavat će se u vremenskom periodu od 15.07. – 14.08.2010. godine.
  • Treće kolo održavat će se u vremenskom periodu od 15.08. – 14.09.2010. godine.

U prvom krugu izvlačenja nagrada je 100 x INA A kartica za kupnju goriva u vrijednosti od 1.000,00 kn, u drugom krugu 50 x 2.000,00 kn na VISA potrošačkoj kartici, a glavna nagrada, Auto iz snova – BMW 116d, izvlači se u trećem krugu izvlačenja. Svi sudionici prvog, drugog i trećeg kola, osim dobitnika iz prvih dvaju kola, automatski sudjeluju u završnom izvlačenju.

U nagradnoj igri možete sudjelovati na dva načina: SMS porukom na 60056 s sadržajem: INA broj računa, oznaka mjesta troška benzinske postaje (MT broj), ime i prezime, adresa, grad. ili putem web-obrasca.

Nagrade: 1 x Auto iz snova – BMW 116d
50 x 2.000,00 kn na VISA potrošačkoj kartici
100 x INA A kartica za kupovinu goriva u vrijednosti od 1.000,00 kn

Pravila Nagradne Igre:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100623235112-a597c66913f846baaed88e5544a11490 docname=velika_nagrada_ine username=hocuvise loadinginfotext=VELIKA%20NAGRADA%20INE showhtmllink=true tag=velika width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Internet prijava, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

Zablistajte uz Felce Azzurra!


DOBITNICI:

Dobitnica VIKEND LJETOVANJA na Hvaru 4 dana za 2 osobe je:

  • 1.FELCE.BRANKA PAVLOVIC .BRACE RADICA 85 IVANKOVO 32281 3091

Dobitnica LEG MAGIC sprave za vježbanje je:

  • 1.FELCE.Danka Siljkovic Trg Ivana Kukuljevica 6 Zagreb 1591

Dobitnica DIGITALNOG FOTOAPARATA je:

  • 1.FELCE,Dana ŽIvolić, Galižanska 33, 52212 , Fažana, račun 3846

Dobitnica BICIKLA je:

  • 1.FELCE.BURIĆ ĐURĐA.KLAIĆEVA 18.10430 SAMOBOR.RAČUN BR.3473

Dobitnici FELCE POKLON PAKETA su:

  • 1.FELCE, Tatjana Veljanovska, Grbčić B. Ice 14 b, 51264 Jadranovo,račun 8869
  • 2.FELCE,Zrinka Erhardt,D.Golika 34,10000 Zagreb,racun 3642
  • 3.FELCE.Milenka Omrčen Doverska 7 Split.br.racuna 9238
  • 4.FELCE, Sandra Lucin, Cesta dr. F. Tudjmana 24 a, 21215 Kastel Luksic, racun 124
  • 5.FELCE.JASNA ZNAOR. HRVATSKOG PROLJECA 36.10040 ZAGREB.RACUN 4390
  • 6.FELCE, Sanja Stankovic, Narta 371, 43247 Narta, racun 3972
  • 7.FELCE, Jasna Malnar, Javorinska 28A, 10040 Zagreb, racun 941
  • 8.FELCE, Ivana Ovnicevic, J.J.Strossmayera 183, 31000 Osijek, racun 306
  • 9.FELCE.Dino Zamecnik.T Ujevic 18 31000 Sarvas racun 1406
  • 10.FELCE, Kristina Biocic, 21266 Zmijavci bb, racun 612

Zablistajte uz Felce Azzurra i osvojite vikend na Hvaru za Vas i Vama dragu osobu! Naravno ukoliko ne osvojite vikend na Hvaru tu su još druge super nagrade. Trebate kupiti bilo koji proizvod Felce Azzurra u dm od 01. do 31.07.2010., i poslati broj računa i osobne podatke SMS-om na broj 60385 (2,40 kn).

Nagrade:
vikend na Hvaru (4 dana za 2 osobe),
bicikl, digitalni fotoaparat,
LEG MAGIC spravu za vježbanje
ili jedan od 10 poklon-paketa Felce

Možete sudjelovati u nagradnoj igri neograničen broj puta, samo čuvajte račune jer će ih trebati predočiti prilikom preuzimanja nagrade.

Posted in Dobitnici, Kratki opisComments (0)

Tags: , ,

Aktiviraj se i osvoji nagrade!


DOBITNICI:

Bicikle su osvojili:

  • 1. Martina Kačić – Movrić, Zagreb,
  • 2. Mirela Levačić Cvok, Zagreb,
  • 3. Martina Banić, Rijeka,
  • 4. Gordana Šurac, Zadar,
  • 5. Blaženka Rezek Novak, Čakovec,
  • 6. Lea Grungold, Koprivnica,
  • 7. Danijela Brlek, Krapina,
  • 8. Aleksandra Bastajić, Velika Gorica,
  • 9. Romana Lucić Lavčević, Split,
  • 10. Lana Vodopija, Zagreb,
  • 11. Andreja Novosel, Zagreb,
  • 12. Iva Pereglin, Nova Gradiška,
  • 13. Marija Babić, Trogir,
  • 14. Sanja Milanović, Našice,
  • 15. Domagoj Barišić, Našice,
  • 16. Vilma Kovač, Split,
  • 17. Sabina Beniković, Osijek,
  • 18. Vlatka Borso, Zagreb,
  • 19. Karla Vukšić, Zadar,
  • 20. Branka Čuljak, Vinkovci,
  • 21. Karla Bukšić, Zadar,
  • 22. Dervišević Jadranka, Rijeka,
  • 23. Rifeta Sehić, Karlovac,
  • 24. Lidija Medved, Umag,
  • 25. Magdalena Klindić, Zadar,
  • 26. Dajana Horvat, Sisak,
  • 27. Iris Smidt Pelajić, Zagreb,
  • 28. Ines Perc, Čakovec,
  • 29. Iva Belac, Pazin,
  • 30. Gordana Marinković, Vinkovci,
  • 31. Andrea Čretni, Velika Gorica.

Dobitnici pilates lopti:

  • 1. Lila Foretić – Vuko, Split,
  • 2. Miroslava Ereiz, Metković,
  • 3. Lidija Doutlik, Jelsa,
  • 4. Edita Knezović, Drniš,
  • 5. Ines Špilj, Dubrovnik,
  • 6. Klaudija Tarabarić, Kaštel Lukšić,
  • 7. Ružica Raff, Osijek,
  • 8. Marica Trogrlić, Bistra,
  • 9. Josip Cindrić, Slunj,
  • 10. Krunoslava Kregar, Novi Zagreb,
  • 11. Meri Barić, Split,
  • 12. Anita Ivanković, Osijek,
  • 13. Nikolina Grizelj, Zagreb,
  • 14. Kristina Bošnjak, Nova Gradiška,
  • 15. Helena Tomrečaj, Bjelovar,
  • 16. Aida Kostanić, Makarska,
  • 17. Mia Runko, Pula,
  • 18. Diana Dumanić, Zagreb,
  • 19. Željka Gojsalić, Split,
  • 20. Mirela Žic, Zagreb,
  • 21. Edita Knežević, Drniš,
  • 22. Iva Čemosek, Zagreb,
  • 23. Alma Žgela, Zagreb,
  • 24. Ivka Gattin, Čakovec,
  • 25. Vedrana Katanić, Zaprešić,
  • 26. Josipa Maras Kraljević, Zagreb,
  • 27. Tonka Bartol, Veliko Trgovišće,
  • 28. Jasenka Banec, Varaždin,
  • 29. Alina Haraminčić, Velika Gorica,
  • 30. Danijala Čakarić, Nova Gradiška,
  • 31. Ivana Brunsko, Split,
  • 32. Vinka Komaić, Dubrovnik,
  • 33. Gordana Laslo, Zagreb,
  • 34. Jasminka Jeržabek, Zagreb,
  • 35. Zrinka Kozina, Zagreb,
  • 36. Dorica Vanek, Orahovica,
  • 37. Zrinka Briški, Zagreb,
  • 38. Đurđica Gržinić, Buzet,
  • 39. Branka Košutić, Koprivnica,
  • 40. Biljana Sertić, Zagreb,
  • 41. Tkalčić Ljubica, Slatina,
  • 42. Anita Pijak, Umag,
  • 43. Goranka Tomčić, Split,
  • 44. Mateja Ilić, Dugo Selo,
  • 45. Daniela Smolčić, Pula,
  • 46. Ivana Vuckov, Biograd na moru
  • 47. Tatjana Basar, Karlovac,
  • 48. Nada Petak, Vrbovec,
  • 49. Dubravka Prvonožac, Bjelovar,
  • 50. Dragana Modrinić, Mokošica,
  • 51. Ljiljana Ladišić, Osijek,
  • 52. Ana Vrban, Zagreb,
  • 53. Đurđa Klarić, Petrinja,
  • 54. Tomislav Solina, Zagreb,
  • 55. Tomislava Hostić, Zagreb,
  • 56. Anita Pastročić, Slavonski Brod,
  • 57. Sanda Staroveski, Zagreb,
  • 58. Slavko Holek, Koprivnica,
  • 59. Erzebet Bodrig, Aljmaš,
  • 60. Nikolina Staroveski, Dugo Selo,
  • 61. Sanja Vivoda, Buzet,
  • 62. Ivana Hrastović, Sesvete,
  • 63. Gordana Krsnik, Rovišće,
  • 64. Željka Somoljanski, Osijek,
  • 65. Paula Huber, Vinkovci,
  • 66. Aida Vujatović, Knin,
  • 67. Tea Kresina, Pula,
  • 68. Rudi Dolić, Velika Gorica,
  • 69. Marina Roguljić, Zagreb,
  • 70. Nada Faflja, Rab,
  • 71. Katica Zec, Virovitica,
  • 72. Suzana Kašić, Zagreb,
  • 73. Andrea Čretni, Velika Gorica,
  • 74. Nikolina Hajduk, Makarska,
  • 75. Tatjana Barić, Solin,
  • 76. Patricija Mulalić, Pula,
  • 77. Kristina Pauker, Donja bistra,
  • 78. Antonija Dretar, Zagreb,
  • 79. Željka Vrduka, Sisak,
  • 80. Dubravka Prvonožac, Bjelovar,
  • 81. Zdenka Alerić, Vinkovci,
  • 82. Marko Šurac, Zadar,
  • 83. Marijana Malenica, Nova Gradiška,
  • 84. Ilka Maras, Makarska,
  • 85. Marijana Jagić, Rijeka,
  • 86. Sandra Sokolić, Zagreb,
  • 87. Gorana Dujić, Kaštel Lukšić,
  • 88. Željka Burulić Sirec, Đurđevac,
  • 89. Kristina Marjanović, Zagreb,
  • 90. Jasna Bakić, Dugo Selo,
  • 91. Mislica Biškup, Križevci,
  • 92. Anita Lukšić Nimac, Zagreb,
  • 93. Boris Pavić, Zagreb.

JOŠ UVIJEK sjedite doma i razmišljate kako bi trebali početi vježbati jer se skidanje za plažu svakim danom bliži sve više, a Vaša forma baš i nije u najboljem izdanju? Muči Vas lova i skupe teretane zbog čega na kraju ostajete u kauču pred telkom i odgađate rekreaciju za neka bolja vremena? Onda će Vas sigurno razveseliti sljedeće:

Otiđite u DM i kupite Vanish ili Woolite, pa pošaljite SMS s ključnom riječi DM, brojem računa i osobnim podacima (DM broj računa, ime i prezime, adresa, datum rođenja) na broj 60050 (2,40 kn), i možda upravo Vi osvojite – bicikl ili pilates loptu!

Nagrade:

31xbicikl
93x pilates lopta

Izvlačenje nagrada: svaki dan izvlači se 4 dobitnika (1 dobitnik bicikla + 3 dobitnika lopte) s time da se dobitnici od subote i nedjelje izvlače ponedjeljkom

Trajanje nagradne igre: od 01.07.2010. do 31.07.2010.

Organizator: Leonardo Media d.o.o., Zagreb

Pravilnik Nagradne Igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100702173135-bbfc69eaedd44f4cbd371b64f232b3d2 docname=pravilnik_aktiviraj_se_i_osvoji_nagrade__2_ username=hocuvise loadinginfotext=pravilnik_aktiviraj%20se%20i%20osvoji%20nagrade showhtmllink=true tag=se width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: , , ,

Svaki dan ostvari san!


Poklon bon Mercatora u vrijednosti od 1.000,00 kuna osvojili su:

  • 1. Dubravka Rezić, Rijeka,
  • 2. Ines Pece, Rijeka,
  • 3. Sanja Marinković, Vinkovci,
  • 4. Marija Felak, Drnje,
  • 5. Ivana Andrić, Dubrovnik,
  • 6. Sabina Weisser, Zagreb,
  • 7. Azra Demirović, Zagreb,
  • 8. Irena Komnenović, Kastav,
  • 9. Sandra Paliska, Labin,
  • 10. Violeta Joščak, Daruvar,
  • 11. Mirna Petrić, Split,
  • 12. Anita Kalogjera, Sesvetski Kraljevec,
  • 13. Božena Andrić, Celopeci,
  • 14. Ava Nikić, Rab,
  • 15. Verica Milovski, Zagreb,
  • 16. Ines Pecoja, Zagreb,
  • 17. Ankica Ačkar, Ogulin,
  • 18. Milica Biškup, Križevci,
  • 19. Jasna Hladnić, Virje,
  • 20. Ivica Kanešić, Kunovec Breg,
  • 21. Jasminka Lavrenčić, Zagreb,
  • 22. Željko Tomica, Koprivnica,
  • 23. Cmrečki Edita, Varaždin,
  • 24. Danka Marinković, Vukovar,
  • 25. Martina Haračević, Šibenik,
  • 26. Enio Gobo, Pula,
  • 27. Dušanka Novak, Čakovec,
  • 28. Marko Surać Zadar,
  • 29. Vesna Čondić – Bijader, Solin,
  • 30. Inga Jerkin, Kostrena,
  • 31. Željka Šarić, Čakovec

PAŽNJA svim lovcima na nagrade! Svaki dan možete osvojiti 1.000,00 kn za kupovinu u Mercatoru ako u bilo kojem dućanu Mercatora kupite Wanish, Woolite ili Calgon pa pošaljite SMS s ključnom riječju MERCATOR, brojem računa i osobnim podacima na broj 60050 (2,40 kn).

Nagradna igra traje od 01.07. do 31.07.2010. Možete sudjelovati neograničeno mnogo puta, a račune čuvajte kako biste ih mogli predočiti prilikom preuzimanja nagrada.

Izvlačenje: svaki dan izvlači se jedan dobitnik poklon bona od 1.000,00 kn.

Organizator: Leonardo Media d.o.o., Zagreb.

Pravila Nagradne Igre.

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100618012727-f27fbfc5fca64c3b8477a80f3fa706a4 docname=svaki_dan_ostvari_san username=hocuvise loadinginfotext=SVAKI%20DAN%20OSTVARI%20SAN showhtmllink=true tag=svaki width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Za putovanje – briga manje!


Potencijalni dobitnici:


1x Poklon bon za putovanje po želji za 2 osobe, u vrijednosti 5.000,00 kn te 2 putna kovčega Samsonite Bright Lite (vrijednost jednog Samsonite putnog kovčega je 1.377,60 kn):


Maja Paic, Dominika Mandica iz Zagreba

5 x putni kovčeg Samsonite Bright Lite:



1. Melita Zelic, Lastovska 37, Osijek
,

2. Sanja Badanjak, Lug 277, Ostarije,

3. Mirjana Sikic, Debanicev Breg 4, Zagreb,

4. Iva Barić, Selska 9, Zadar,

5. Kristina Cvetkovic, Vjekoslava Hengla 25, Tenja.

*Potencijalni dobitnici – osobe koje su ostvarile pravo na nagradu ali ne i nagradu.


Super nagradna igra za pripadnice nježnijeg spola. Drage dame kupite u prodavaonici Konzuma bilo koje pakiranje Always uložaka, kupnju prijavite SMS porukom i sudjelujte u nagradnoj igri. SMS poruku mora biti slijedećeg sadržaja: always, broj računa, ime i prezime, adresa i grad, datum rođenja (Npr. always, 333-5565353, Zeljka Babic, Javorova 5, Zagreb, 01.02.1980.) i morate ju poslati na broj 60 630. Cijena slanja SMS poruke iznosi 2,40 kn (PDV uključen u cijenu).

Nagrade:
1x Poklon bon za putovanje po želji za 2 osobe, u vrijednosti 5.000,00 kn te 2 putna kovčega Samsonite Bright Lite (vrijednost jednog Samsonite putnog kovčega je 1.377,60 kn)
5 x putni kovčeg Samsonite Bright Lite

Izvlačenje: 6. srpanj 2010

Trajanje: od 17. svibnja 2010. do 30. lipnja 2010.

Organizator: Procter & Gamble d.o.o. Zagreb

Pravila Nagradne Igre:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true documentid=100618215019-1576c3ce308141088c1aeaeb77fcee33 docname=za_putovanje___briga_manje username=hocuvise loadinginfotext=Za%20putovanje%20%E2%80%93%20briga%20manje showhtmllink=true tag=za width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Facebook Aktivnosti

Kalendar

October 2014
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategorija