Archive | 2011

Tags:

Velika nagradna igra Pampersa i Metro-a!


Dobitnik glavne nagrada godišnja zaliha Pampers Pelena je:

  • 1.  Kortina, Ankica Fabijanić, Čepin.

Dobitnici dnevnih  utješnih nagrada šator Pricess su:

  • 1.    Momcilov Mirjana d.o.o.,Momcilov Mirjana, Mece,
  • 2.    Numeriko doo,Josip Gabrisa, Sveta Nedelja,
  • 3.    Timont d.o.o Jerko Balajic, Osijek
  • 4.    Austrian Airlines, Mirjana Vrbanic, Velika Gorica,
  • 5.    Timont d.o.o Jerko Balajic, Osijek
  • 6.    Top dom,dragana vucic, Sinj,
  • 7.    Jonathan obrt, Alen Privrat, Labin,
  • 8.    Stolarija Haus, Krešimir Haus, Donja Stubica
  • 9.    Agronomski fakultet, Samir Hadziavdic, Varaždin
  • 10.  Hotel Marco Polo, Stjepan Milisic, Gradac,
  • 11.  OO Cafe Bar Gradina, Nino Rogosic, Dugopolje,
  • 12.  Obrt za građevinarstvo TIV,Stipe Lazeta, Vrgorac.

Dobitnici dnevnih  utješnih nagrada šator Thomas su:

  • 1.    Cont d.o.o., Slobodan Grujičić, Rijeka,
  • 2.    P.k. Križanić, Krešimir Križanić, Zagreb,
  • 3.    Ima Perokvić doo, Ima Peroković, Zagreb,
  • 4.    Granić i Cicmir doo, Nikolina Udiljak, Split,
  • 5.    Sportski objekti Osijek d.o.o.,Nenad Mayer Topalovic, Osijek,
  • 6.    Trgovački obrt Bezer, Zlatko Bezer, Osijek,
  • 7.    obrt LELY, Zvonko Kozina, Donja Pušća,
  • 8.    2.Gimnazija Osijek, Katica Nanay, Osijek,
  • 9.    Obrt za servis i prodaju mobitela g-zona, Javor Altmann, Osijek,
  • 10.  Najam soba Pešić Slavko, Mario Pešić, Biograd n/m.  

Nagradna igra za sve koji posjeduju jednu ili više stalnih METRO iskaznica za kupnju. Jednom kupnjom, tj. plaćanjem jednog računa treba kupiti najmanje jedne pelene Pampers i poslati SMS slijedećeg sadržaja na broj 60060:
pampers, broj računa, naziv tvrtke, ime i prezime nositelja kartice, adresa i grad, datum rođenja
Npr;   pampers, 123-45679991, OBLAK d.o.o., Zeljka Babic, Javorova 5, Zagreb, 01.02.1980.

Glavna nagrada:

  • 1 x godišnja zaliha Pampers Pelena* ( 25 x  Giant Pack 4 )

Utješne nagrade:   

  • 15 x šator Pricess
  • 16 x šator Thomas

Izvlačenje dobitnika:
Izvlačenja za utješne nagrade: od 02.10. do 01.11.2011.
Izvlačenje glavne nagrade: 04.11.2011.god.

Objava dobitnika: u roku od petnaest dana od izvlačenja glavne nagrade.

Trajanje nagradne igre: od  01.10.2011. do 31.10.2011. godine.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110928222530-0fa1648631b04d23a5bce476225e4e3d docname=velika_nagradna_igra_pampersa_i_metro-a username=hocuvise loadinginfotext=Velika%20nagradna%20igra%20Pampersa%20i%20Metro-a showhtmllink=true tag=i width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (1)

Tags: ,

Želiš biti u trendu?


DOBITNICI:
10 x iPad:

  • Anita Rajić
  • Manuel Kumer
  • Irena Trečić
  • Dragan Žuža
  • Marko Kesar
  • Damir Čujo
  • Boris Barić
  • Ante Stanušić
  • Radovan Zrilić
  • Dalibor Radanović

60 x iPad shuffle:

  • Dragica Kralj
  • Tihomir Pavišić
  • Roberta Krančić
  • Zoran Grujić
  • Mira Čurić
  • Sanja Siščan
  • Davor Ivšić
  • Marina Pejković
  • Pero Agotić
  • Franjo Jurković
  • Damir Škorić
  • Silvija Simčić
  • Marijan Gvozdić
  • Igor Varga
  • Barbara Velepič
  • Tomislav Močibob
  • Valter Štrkalj
  • Sandra Milotić Macan
  • Dijana Žakula
  • Alen Kovačević
  • Sanja Šaina
  • Zdravko Domitran
  • Đeni Aničić
  • Ivan Orešec
  • Aldo Koraca
  • Manuel Marečić
  • Matija Zubak
  • Žarko Kartelo
  • Ivana Pejić
  • Aleksandar Sarić
  • Srećko Bogdan
  • Ksenija Vidaček
  • Petra Podvezanec
  • Aleksandra Schill
  • Denis Vitić
  • Martin Plantak
  • Alen Smontara
  • Barbara Obrovac
  • Darinka Liber
  • Kristijan Vitez
  • Boris Špoljar
  • Marija Furnstein
  • Hrvoje Bakmaz
  • Krunoslav Ciković
  • Damir Špeka
  • Mario Lapić
  • Stjepan Jakovljević
  • Josip Zeko
  • Željko Pendelić
  • Amir Terzić
  • Cvjetka Jurković
  • Marija Babić
  • Rudolf Bareša
  • Alen Nekić
  • Martino Čulina
  • Zoran Skozrit
  • Ivica Lacković
  • Mladen Kereša
  • Zlatko Srebačić
  • Aldo Rojnić

 

 

iPad bi Vam baš dobro došao, uz malo sreće možda ga baš Vi osvojite! Potrebno je obaviti kupovinu iznad 150 kn na Petrolovim i Europetrolovim benzinskim postajama i popuniti račun sa osobnim podacima ( ime i prezime, adresa i broj mobilnog telefona) te ga ubaciti u za to označenu kutiju.

Nagrade:

  • 10x iPad
  • 60x iPad shuffle

Izvlačenje dobitnika: 08.11.2011.

Objava dobitnika: u roku od 7 dana od dana izvlačenja.

Trajanje nagradne igre: od 01.09.2011. do 31.10.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110901213655-1feac434686646e5986f0f11b31d86c8 docname=_eli__biti_u_trendu username=hocuvise loadinginfotext=%C5%BDeli%C5%A1%20biti%20u%20trendu showhtmllink=true tag=biti width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

Osjećaj se kao dama!


Dobitnica:

  • Ivana Semenski, Zabok

 

 

Nagradna igra za pripadnice nježnijeg spola! Trebate kupiti 1 Always Platinum higijenskie ili 1 Always Platinum dnevne uloške u dm-u i nakon kupovine poslati SMS poruku slijedećeg sadržaja na broj 60050:
dm, broj računa, ime i prezime, adresa i grad, datum rođenja
Npr;   dm, 9021, Zeljka Babic, Javorova 5, Zagreb, 01.02.1980.

Nagrada:

  • 1 x dobitnik osvaja slijedeće:
    haljinu dizajnerice Alex Dojčinović, savjeti stilista Nenada Korkuta koji pomaže pri odabiru haljine, frizuru Zanetti frizerskog salona, šminkanje, vožnju u limuzini, večeru za dvoje (Esplanada), ulaznice za predstavu u HNK kazalištu za dvoje (nagrada treba biti iskorištena u jednom danu – 21.11.2011.).

Izvlačenje dobitnika: 04.11.2011.

Objava dobitnika: u roku od 15 dana od dana izvlačenja dobitnika.

Trajanje nagradne igre:  01.10.-31.10.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110929110049-193b47e93ce9474b95d4ccc74a68e38c docname=osje_aj_se_kao_dama username=hocuvise loadinginfotext=Osje%C4%87aj%20se%20kao%20dama showhtmllink=true tag=dama width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (1)

Tags:

Mix&Play!


DOBITNICI:
1x Notebook HP Pavilion dv7-4110em
TURK JOSIP, BANA JELAČIĆA 27, 33520 SLATINA

5x iPhone 4, 16GB black
ANIĆ ZDENKA , KRALJA KREŠIMIRA 14A, 21214 KAŠTEL KAMBELOVAC;
VINCELJ ZDRAVKO , RAVNINSKO 95, 49225 ĐURMANEC;
GRUBEŠIĆ BOŠKO, JAŠKOVO 96 G, 47281 MALI ERJAVEC;
KREZIĆ TOMISLAV, OSJEČKA 64, 10370 DUGO SELO;

POSAVEC BRUNO , HRVATSKIH BRANITELJA 2A, 42000 VARAŽDIN

20x iPod touch 8GB
BJEGOVIĆ JULIJANA , IVANA MAŽURANIĆA 8, 10340 VRBOVEC;

KREGAR KRUNOSLAVA , 14.TROKUT 29, 10020 NOVI ZAGREB;
BOŠNJAK ANTONIJA, OSJEČKA 64, 10370 DUGO SELO;

MIHAJLOV MIHAIL, UL. RASTOČINE 1, 51000 RIJEKA;
APFENTHALER IDA, STUBIČKA 6, 10297 JAKOVLJE;
ŠVACO LORENA , BANA JELAČIĆA 107, 48350 ĐURĐEVAC;
STANKOVIĆ SANJA , NARTA 371, 43247 NARTA;
KOZARIĆ DOROTEA, 12.VRBIK 3, 10000 ZAGREB;
VINCELJ KSENIJA, PLEMENŠĆINA DONJA 21/20, 49218 PREGRADA;
BJEDOV RAVLIĆ JASNA , ZMAJ JOVINA 6A, 31000 OSIJEK;
GRUBEŠIĆ DENIS , DUBOVAC 14, 47000 KARLOVAC;
CVETKOVIĆ TAMARA, KUČAN MAROF, LJUDEVITA GAJA 29, 42000 VARAŽDIN;
RADOŠEVIĆ JAKOBINA , P.B. FILIPOVIĆA 13, 10000 ZAGREB;
MARKUŠIĆ MATEA, RESNIČKI PUT 105, 10040 ZAGREB;
RAKARIĆ DANIJEL, NOVO NASELJE 4, 44415 TOPUSKO;
DVORSKI MARIJANA , PODGORSKA 110, 10298 BISTRA;
DUNDOVIĆ INES, ČVRSNIČKA 73, 31000 OSIJEK;
VLAŠIĆ INES , BANDUREVA 7, 20000 DUBROVNIK;
ŠIMIĆ LUCA, MEDULINSKA 5, 31000 OSIJEK;
CIMERA NATALIJA , BEDEMI ZADARSKIH POBUNA 15, 23000 ZADAR

40x iPod shue 2GB plavi
MRĐENOVIĆ TATJANA , ŠET. FRANJE ŠEPERA 3, 31000 OSIJEK; KORUNEK TAMARA, M.TITA 46, 40305 NEDELIŠĆE; VAĐUNEC BORNA, VINOGRADSKA 58A, 42233 SVETI ĐURĐ; OPAČAK MARTINA, VELIKI DOL 26, 35000 SL. BROD; BARKIĆ EMA, M. P. MIŠKINE 15 D, 48363 PODR. SESVETE; STAROVEŠKI BRANKA, HUM NA SUTLI 87/1, 49231 HUM NA SUTLI; HENJAKOVIĆ ISIDORA, DUBROVAČKA 55, 52210 ROVINJ; PAVLIĆEVIĆ LUKA , GRAČKA 3, 20340 PLOČE; PETI MILAN, PODGAJEC 101, 48260 KRIŽEVCI; GRUBEŠIĆ GORDANA , DUBOVAC 14, 47000 KARLOVAC; MRAVUNAC DINKO, B.J. JELAČIĆA 37, 32232 SOTIN; HERING ANA, DUBRAVA 250, 10040 ZAGREB; BAKETA LUKA , TRPINJSKA CESTA 273, 32010 VUKOVAR; PANTIĆ MIRJANA, KRALJA ZVONIMIRA 82/9, 32010 VUKOVAR; IVANČIĆ ŠTEFANEC ANA , N. TESLE 7, 40000 ČAKOVEC; DOMAZETOVIĆ MARINA , HRVATSKE DRŽAVNOSTI 11E, 48000 KOPRIVNICA; BEKOVAC IVANDIĆ DRAGAN, G. KRIČAK 19, BRELA; SIROTANOVIĆ SLOBODAN, V. NADZORA 7, 31300 BELI MANASTIR; BILAS LJILJANA, JADRANSKA 39, 21330 GRADAC N/M; PINTER OLIVERA , KORČULANSKA 18, 31000 OSIJEK; BUDIĆ IVAN, SREBRNJAK 141, 10000 ZAGREB; KNEGO TONI, FRA BONINA 23, 21000 SPLIT; KRAŠ ARLIN, ZAVOJNA 6, 42240 IVANEC; HORVAT MAKEDONKA , UL. LJUDEVITA GAJA 14, 35000 SLAVONSKI BROD; ZMIJANAC TANJA, MATE LOVRANA 229, 43293 VELIKI ZDENCI; ROHAČOK MATEJ, ČAKOVEČKA ULICA 42, 48000 KOPRIVNICA; GUŠTIN LUNA, BUBNJARCI 2J, 47282 KAMENJE; IVANČIĆ SANDRA, BARBALIĆEVA 2, 52100 PULA; ZINAJA DARIA , BELAVIĆI 34 B, 47250 DUGA RESA; JAKŠIĆ NATALIJA , M. HRVATSKE 7, 10410 VELIKA GORICA; PEDIĆ IVICA, DOMJANOVIĆEVA 11, 10380 SV. IVAN ZELINA; KREZIĆ DANIJEL, GORIČKA 20, 10370 DUGO SELO; MATAK DRAŽEN, STANČIĆI 7, 43252 PRGOMELJE; MEŠTROVIĆ LUCIJA, NOVOSELCI 67, 34310 PLETERNICA; ROGAN TIHOMIR, HRASTELNICA 28, 44000 SISAK; OPAČAK IVANA , VELIKI DOL 26, 35000 SLAVONSKI BROD; RAGUŽ BOŽENA, ZVONIMIROVA 33, 31418 DRENJE; KENTRŽINSKI ANA , LAPOVAČKA 28, 32100 VINKOVCI; KATANIĆ JOSIPA , I.L. CROATE 28, 10020 ODRA; LJUBIĆ DUBRAVKA , KREŠIMIRA ĆOSIĆA 35, 32010 VUKOVAR

500x Lino Mix&Play majice
DUIĆ ĐURĐICA, H. D. GENSCHERA 63, 32100 VINKOVCI; GUBIĆ GORANKA, MILOVANA KOVAČEVIĆA 5, 10010 ZAGREB; ŠIROL MARIJANA, MARCANI 131 D, 52403 GRAČIŠĆE; BULJAN SLAĐANA, ZAGREBAČKA CESTA 185D, 10000 ZAGREB; DUSPARA ANKICA, M. LANOSOVIĆA 23, 35000 SLAVONSKI BROD; IVANKOVIĆ ANDRIJA, MARTINA DIVALTA 92, 31000 OSIJEK; KUNERT CVETNIĆ VLATKA, SISAČKA 128, 44250 PETRINJA; VINCELJ ANTONIO, PLEMENŠIĆINA DONJA 21/20, 49218 PREGRADA; JAKOPEC SNJEŽANA, BALOKOVIĆEVA 71, 10020 ZAGREB; KUNŠTIĆ MARTA, TRG KRALJA TOMISLAVA 6, 48000 KOPRIVNICA; ŠOBAN MARTINA, KARAŽNIK 13, 10090 ZAGREB; HUĐEK MARIJA , VESLAČKA 12, 10000 ZAGREB; FRATKOVIĆ MARIN, DR.A. STARČEVIĆA 13, 47000 KARLOVAC; STEFANOVIĆ DIJANA , ANTE KOVAČIĆA 5, 49218 PREGRADA; DŽAFERI SUZANA, J. BROZA 7, 49295 KUMROVEC; SELTHOFER ENOLA, BRAČKA 134, 31000 OSIJEK; PETRIČEVIĆ MATEA, BLAJBURŠKA 46, 21260 IMOTSKI; ANTONČIĆ BORNA, PRELOŠKA 17, 42000 VARAŽDIN; KOMOČAR JASNA, ZAGREBAČKA 59, 10340 VRBOVEC; KULCSAR IVAN, KRALJA ZVONIMIRA 20, 10000 ZAGREB; JANEČIĆ JAKOV, PAPUČKA 2, 33520 SLATINA; KORMANJOŠ DAMIR, ULICA REPUBLIKE 75, TOPOLJE, 31304 DUBOŠEVICA; VIDAKOVIĆ DUBRAVKA, VOĆARSKA 1C, 31000 OSIJEK; KUDEK DENIS, T.PAVLEKA 12, 10090 ZAGREB; HRELJAC RUŽICA, ŽIMIDER 24, 51260 CRIKVENICA; MARČIĆ TONKA, BOROJSKA 38, 22000 ŠIBENIK; KARLOVIĆ SARA , TINA UJEVIĆA 51, 35000 SLAVONSKI BROD; MATUŠENSKI DANIJELA, S.R. NJEMAČKE 217, 32000 VUKOVAR; MARKIĆ JELENA, BOGOVIĆEVA 7, 10361 SESV. KRALJEVEC; BESEK KAROLINA , ZAGREBAČKA 13/1, 42000 VARAŽDIN; PETEH MARIJA, PETEŠLJARI 23, 52341 ŽMINJ; IVANČIĆ ŠTEFANEC ANA , N.TESLE 8, 40000 ČAKOVEC; VIDOVIĆ IVANA , LJUDEVITA GAJA 30, 49000 KRAPINA; VEČANIN IVA, VJ. I. MEŠTROVIĆA 1G, 31000 OSIJEK; LONČARIĆ MATEJ, DUNAVSKA 43, 31000 OSIJEK; PAVIŠIĆ MARKO , K.Š.ĐALSKOG 66, 10290 ZAPREŠIĆ; BEKAVAC IVANDIĆ DRAGAN, G.KRIČAK 19, BRELA; LONČARIĆ FRAN, DUNAVSKA 43, 31000 OSIJEK; VINCEK DEA, VARAŽDINSKA 23, 48000 KOPRIVNICA; NOVAK DAVID, ZASADBREG 204 A, 40311 LOPATINEC; ŽIGIĆ ANAMARIA, IVANA GUNDULIĆA 3/4, 32000 VUKOVAR; REŠETAR ANDREA, M. GUPCA 22, 33523 ČAĐAVICA; VARNICA IVONA, 3. STUDENOG 1944 BR. 2, 22000 ŠIBENIK; STANKOVIĆ SEBASTIJAN, ČIKAT 2, 51550 MALI LOŠINJ; ABRANIĆ NARD VALERIJA, VALPOVAČKA 42, 31550 VALPOVO; JURIĆ JAKOV, TRG KRALJA ZVONIMIRA 12, 48000 KOPRIVNICA; SANTO DOMAGOJ, RAVNICE 52, 44320 KUTINA; ĐAPIĆ IVAN, JEROLINA MIŠE 219, 30360 SESVETE; RADIĆ IVANA , RUDINA 16, 21420 BOL; MEDIĆ MARKO , ZIDARSKA 1, 23000 ZADAR; TEPEŠ JASMINA, STRMEC HUMSKI 51, 49231 HUM NA SUTLI; GRGIĆ JASENKO, FRANKOPANSKA 69, 35400 NOVA GRADIŠKA; ĐAPIĆ IVAN , JEROLIMA MIŠE 21A, 10360 SESVETE; GRGEŠIĆ LUKA, ANDRIJE HEBRANGA 2A, 48350 ĐURĐEVAC; BARTOLOVIĆ IVA, MARINA GETALDIĆA 9, 10410 VELIKA GORICA; BAKOVIĆ IVAN , ŠTITARSKA 1A, 32276 BABINA GREDA; VIDO ŽAN, MARULIĆEVA 12, 52100 PULA; FIRŠT EMIL, TRAVNIK BR. 8, 40000 ČAKOVEC; BARKIĆ EMA, M.P.MIŠKINE 15D, 48363 PODRAVSKE SESVETE; STAVINOHA MIRA, I. TIJARDOVIĆA 62, 43000 BJELOVAR; PERIĆ JOSIPA, STANRČEVIĆEVA 23, 21251 ŽRNOVICA; RAJN IVANA , HRSOVO 25, 48214 SV. IVAN ŽABNO; BABIĆ VIKTOR, GODINJAK 115 A, 35422 ZAPOLJE; BREZOVNJAČKI SANELA , VLADIMIRA NAZORA 81, 31500 NAŠICE; STORIĆ MARIJA, V.F. GOTOVCA 8, 10000 ZAGREB; PIŽETA VLATKA, KORENJAK 35, 42243 MARUŠEVEC; MUSA IVA , HEBRANGOVA 8, 321000 VINKOVCI; BENČIĆ MILJENKA , JALKOVEČKA 160 J, 42000 VARAŽDIN; JUKIĆ MIRO, KNEZA MUTIMIRA 43, 21000 SPLIT; MIKOČEVIĆ LJILJA , PETROVEC 78 D, 44272 LEUENIK; SEVER BRANKO, RAKITOVEC 168, 10419 VUKOVINA; LISJAK EDITA , K. TOMISLAVA 173, 40319 BELICA; STANKOVIĆ STEVO, NARTA 371, 43247 NARTA; ANĐAL KRISTINA, Š. PETEFIJA 8, 31327 BILJE; KNEŽIĆ MARIJANA , VOĆARSKA 6, 10299 MARIJA GORICA; ŠAREC JELICA, MATIJE GUPCA 49, 33517 MIKLEUŠ; TRULEC IVAN, KOMUŠEVAC 48, 43240 ČAZMA; PAJKANOVIĆ NIKOLA, PLASI 30, 51000 RIJEKA; MARTINČEVIĆ ANITA, PAŠKA 4, 10000 ZAGREB; VIDAK ANDREA , SUSTJEPANSKA 6, 20000 DUBROVNIK; HALIMOVIĆ NINO, MAŽURANIČEVA OBALA 2/1, 47000 KARLOVAC; JANKOVIĆ SARA , GRADEC POKUPSKI 5, 10451 PISAROVINA; TRSTENJAK PETRA, F.ANDRAŠECA 5, 40317 PODTUREN; CVEČIĆ IBAČIĆ BORNA, FRANJE PETRIĆA 10C, 23000 ZADAR; FRKOVIĆ ALEN, MIJE BILJANA 1, 44250 PETRINJA; TRISKA MATEJ, M. FACHINETTI 24, 52210 ROVINJ; TRULEC ANTONIJA, KOMUŠEVAC 48, 43240 ČAZMA; ŽILIĆ MARINA , GACKA 19, 10000 ZAGREB; MATEKALO IVAN, DALMATINSKA 14, 35000 SLAVONSKI BROD; JURIĆ SILVIJA, M. KRLEŽE 8, 23000 ZADAR; CVJAK ALAN, BOŽE HUZANIĆA 73, 10370 DUGO SELO; KARABAIĆ LUKA, DONJA KALA 16, 51521 PUNAT OTOK KRK; BOŠNJAK ANTONIJA, OSJEČKA 64, 10370 DUGO SELO; VRDOLJAK GORAN, ĆELIJSKA 9, 31000 OSIJEK; PIŽETA SUZANA, KORENJAK 35, 42243 MARUŠEVEC; VINCEK VESNA , VARAŽDINSKA 23, 48000 KOPRIVNICA; PAVIČIĆ DAVOR, TRŠČANSKA 35, 21000 SPLIT; GRUBIŠIĆ MARKO , STJEPANA LJUBIĆA VOJ.8, 10000 ZAGREB; LEVAR LIDIJA, BARČEV TRG 15, 10010 ZAGREB; GRUBIŠIĆ LUKA, STJEPANA LJUBIĆA VOJ.8, 10000 ZAGREB; PALFI IVANA , CVJETNA 5, 40315 MURSKO SREDIŠĆE; KREGAR KRUNOSLAVA, KRALJA ZVONIMIRA 1, 53220 OTOČAC; LATINSKI VESNA , D. CESARIĆA 8 FILIPOVAC, 34551 LIPIK; ČRNAC PETRA, VLADIMIRA NAZORA 5, 52470 UMAG; MODRINIĆ DRAGANA, BARTOLA KAŠIĆA 14, 20236 MOKOŠICA; BARANAŠIĆ TIN, A. ŠENOE 13, 48326 VIRJE; BOROVINA IVANO, ŠETALIŠTE SKVAR 7, 20250 OREBIĆ; MOROŽIN IVANA , M. MARULIĆA 20, 52210 ROVINJ; MORNAR LONA, DON I. VULETINA 9, 21217 K. ŠTAFILIĆ; TOLIĆ PAKŠEL MARTINA, SUTLANSKA 24, 10370 DUGO SELO; BRLEK KUDEK BRANKA, T. PAVLEKA 12, 10090 ZAGREB; RADIVOJAC MILAN, DRAGE ŠĆITARA 3, 51000 RIJEKA; DADIĆ MARIO, BRESTOVAC 12, 10000 ZAGREB; ŠIMUNAC IVAN, GRABERSKO BRDO 116, 10313 IVANIČKO GRABERJE; ATLIJA LUKA , TRG DR. F. TUĐMANA 5, 10290 ZAPREŠIĆ; CAPAN ROMANA, VLADE GOTOVCA 19/2, 10090 ZAGREB; GREGUROVIĆ ĐURĐICA, STRAHINJE 55, 49000 KRAPINA; PEDIĆ EUGEN , B.KLAPANA 21, 23312 NOVIGRAD; NOVAKOVIĆ DAMIRA, K. ZVONIMIRA 34, 22320 DRNIŠ; JERKAN MIRJANA , UL. HRVACE BR. 13, 21233 HRVACE; DOŠENOVIĆ NIKA, KOLAROVA 18, 10000 ZAGREB; KOLONIĆ MARIO, ZELENI DOL 13 , 10000 ZAGREB; BALIĆ LEČEK LAURA, TRNAVSKA 57, 40305 NEDELIŠĆE; BARETA ŠTEFICA, NIKOLE ZRINSKOG 1, 35 212 GARČIN; ŠIMIĆ MARINA , IVANA DUKNOVIĆA 28, 21220 TROGIR; PINTAR MIRELA, M. KRLEŽE 1/1, 42000 VARAŽDIN; MARCIUŠ DRAŽEN , SAVSKA VES, RADNIČKA 23, 40000 ČAKOVEC; KOZINA LIDIJA, FRA LUJE MARUNA 8, 35000 SLAVONSKI BROD; VRANJKOVIĆ SLAVKA, TINA UJEVIĆA 1, 22320 DRNIŠ; ŽIVOLIĆ DANA , GALIŽANSKA CESTA 33, 52212 FAŽANA; ĆURUVIJA EMINA, BRANITELJA HRVATSKE 23, 48260 KRIŽEVCI; KOZIĆ IVANA ANA, BANOVINE HRVATSKE 26A, 43000 BJELOVAR; KATALENAC ANAMARIA, KOLODVORSKA 93 A, 10340 VRBOVEC; DROZDEK ANTONIJA, ŠETALIŠTE 150. BRIGADE BR. 10, 10090 ZAGREB; LESKOVAR MARTELA , KRALJA TOMISLAVA 22B, 48260 KRIŽEVCI; ZAJŠEK LANA, LISTOPADSKA 3, 10000 ZAGREB; MARKOVIĆ IVANA , A.A AUGUSTINČIĆA 14, 10000 ZAGREB; JURJEVIĆ MISLAV, VUKOVARSKA 10 G, 23000 ZADAR; NOVOSEL NIKA, V. LISINSKOG 23A, 42230 LUDBREG; VINKOVIĆ DANIJEL , LOVĆENSKA 116, 10000 ZAGREB; VUKELIĆ RANKO, HRVATSKIH BRANITELJA 19, 21220 TROGIR; RIHTAREC TOMICA, NOVA CESTA 35, 10000 ZAGREB; SERDARUŠIĆ IVAN , NOVOSELJANSKA 38, 43000 BJELOVAR; KREGAR KRUNOSLAVA, 14. TROKUT 29, 10020 NOVI ZAGREB; BOKAN IVANKA, DOVERKA 34/7, 21000 SPLIT; KOLIĆ SEJDIĆ MARIJA, MAVRIĆI 74, 51244 GRIŽANE BELGRAD; RELOTA ANGELO, TINA UJEVIĆA 40, 10370 DUGO SELO; BORKOVIĆ SANJA, SELJINE BRIGADE 52, 10410 VELIKA GORICA; JANKOVIĆ LJILJANA, VUKOVARSKA 27D, 31000 OSIJEK; BEK DRAGICA, OSJEČKA 24 A, 31431 ČEPIN; RASPAR DARINKA, BRAĆE LEVAK 10, 52100 PULA; CAPAN DOMINIK, HINKA WURTHA 6, 10000 ZAGREB; TRULEC IVAN, KOMUŠEVAC 48, 43240 ČAZMA; MATAK DRAŽEN , STANČIĆI 7, 43252 PRGOMELJE; FABIJANIĆ STEVO , J.J. STROSSMAYERA 27A, 31431 ČEPIN; OSTOVIĆ NIKOLINA, DUBRAVA 37, 10000 ZAGREB; JELIČIĆ ANTONIJA, TRG HRVATSKIH BRANITELJA 5, 43212 ROVIŠĆE; VUJKOVIĆ RADOVAN, BOŽIDARA MAGOVC
A 31, 10000 ZAGREB; HRIBERSKI MATEO, CIGROVEC 203, 49218 PREGRADA; ŽIVKOVIĆ SONJA, SV. ROKA 55, 31000 OSIJEK; VUJEVA VESNA , VINOGORSKA 29, 35000 SLAVONSKI BROD; STANKOVIĆ SANJA, NARTA 371, 43247 NARTA; VRDOLJAK KRUNOSLAV, SPLITSKA 12 A, 31000 0SIJEK ; SUKALIĆ NIKOLINA, NOVA VES 58, 10000 ZAGREB; BIOČIĆ LIDIJA, VUKOVARSKA 18, 21266 ZMIJAVCI; KOVAČEVIĆ MARKO , VUKOVARSKA 15, 34000 POŽEGA; ORLIĆ FANI , I.G. KOVAČIĆA 26, 51521 PUNAT OTOK KRK; STARČEVIĆ ŽELJKA , HEBRANGOVA 8, 31000 OSIJEK; KLJAIĆ MIRJANA , IVANA MAŽURANIĆA 4, 35000 SLAVONSKI BROD; TUREK TATJANA , KOZAREVAC P. PRERADOVIĆA 18, 48362 KL. PODRAVSKI; TRULEC MARIJA , KOMUŠEVAC 48, 43240 ČAZMA; RUSMAN SLAVICA, ČERININA 17, 10000 ZAGREB; ČRETNI JADRANKA, SLAVKA KOLARA 43 A, 10410 VELIKA GORICA; VADLJA HRVOJE, ZRINSKIH 14, 40323 PRELOG; PERANOVIĆ MARICA, V. LISINSKOG 15, 32100 VINKOVCI; FIC ALEKSANDAR, ZAGREBAČKA 2B, 42220 NOVI MAROF; FOTAK BRUNO JOSIP, FRANA SUPILA 5A, 42000 VARAŽDIN; MATOŠ GORANKA, PUSKA 79A, 44325 KRAPJE; PAVLOVIĆ BRANKA, B. RADIĆA 85, 32281 IVANKOVO; JURIĆ TATJANA , M. GUPCA 70, 22000 ŠIBENIK; IVANČIĆKAČER BLANKA, PUT RADOŠEVCA 7, 21000 SPLIT; ŽABEK IVICA, UL. ANTE STARČEVIĆA 53, 44322 LIPOVLJANI; RADOŠEVIĆ GALIĆ KATARINA, B. ANTOVIĆA 1A, 10020 ODRA NOVI ZAGREB; AMBROŠIĆ ENA , ANDRILOVEČKA 15, 10370 DUGO SELO; MATEŠA GABRIELA, MASARYKOVA 23, 47000 KARLOVAC; GRADIČEK KATARINA, ANDIGOLSKA 10, 10310 IVANIĆ GRAD; BARADA IVAN, PUT DRAGULINA 26, 21220 TROGIR; LADIŠIĆ NADA, HUTLEROVA 29, 31000 OSIJEK; KONTI DEAN, BABURICINA 22, 10020 ZAGREB; LOVOŠEVIĆ LEONARDA, HEGEDUŠIĆEVA 5, 51000 RIJEKA; PECKO IGOR, V. NADZORA 22, 44320 KUTINA; PEVEC RAJKA, J. BROZA 51, 40000 ČAKOVEC; ČAVKA DRAGA , RAMSKA 6, 21000 SPLIT; KREZIĆ DANIJELA, GORIČKA 20, 10370 DUGO SELO; PERIŠA JURKOVIĆ DRAŽEN , SVETE LUCE 8, 22000 ŠIBENIK; FORANER KARLO, VUČETINEC 71, 40311 LOPATINEC; MIJALJEVIĆ VESNA , POLJANA PLANKIT 4, 23000 ZADAR; TRULEC DANICA, KOMUŠEVAC 48, 43240 ČAZMA; CAPAN DANIELA, M.BOGOVIĆA 71, 10290 ZAPREŠIĆ; OREŠKOVIĆ ANDREA, KRALJA ZVONIMIRA 5,
53220 OTOČAC; IVANČIĆ ŽELJKO, VOĆARSKA 1C, 31000 OSIJEK; PALIKUĆA MARIO, VUKOVARSKA 103, 34308 JAKŠIĆ; VUKIĆ NIKICA, RASTOČINE 5, 51000 RIJEKA; MASLOV NADA, OSJEČKA 90, 31000 SARVAŠ OSIJEK; ROMIĆ MARIJANA, T. UJEVIĆA 62, 31550 VALPOVO; KROFLIN MARIJA , V. LISINSKOG 13, 34000 POŽEGA; TINTOR DOMINIK, VIDA DOŠENA 26, 10090 ZAGREB; DUVNJAK LOVRE, C.DR. F.TUĐMANA 834, 21216 KAŠTEL STARI; KRALIK DINKO , DUJŠINOVA 8, 10000 ZAGREB; MARKOVIĆ PETRA, NIKOLE NEIDHARDTA 1, 10360 SESVETE; KUKEC PETAR , M.P. MIŠKINE 15, 48000 KOPRIVNICA; GRUBEŠIĆ BOŠKO, JAŠKOVO 96 G, 47289 MALI ERJAVEC; RUPENOVIĆ ALEX, LUKOVICA 42, 52341 ŽMINJ; MARKOVIĆ MARTINA, NIKOLE NEIDHARDTA 1, 10360 SESVETE; CRNIČKI LIDIJA, AUGUSTA ŠENOE 29, 10290 ZAPREŠIĆ; HORVATIN PLEŠE ROMANA, KOLODVORSKA 42, 44318 VOLODER; TOVAROVIĆ MIRJANA , T. MASARYKA 9, 33000 VIROVITICA; RATKOVIĆ NEVENKA , 9. PODBREŽJE 2, 10020 ZAGREB; TRAKOŠČANEC KRUNOSLAV, V. ČOLJE 138, 42220 NOVI MAROF; LOCHERT GABRIJELA, ŠENOVA 8, 10010 ZAGREB; MEDAKOVIĆ ANAMARIA, I. KRŠNJAVI 13, 32100 VINKOVCI; TRULEC ANTONIJA, KOMUŠEVAC 48, 43240 ČAZMA; PULJIZ MIRA, A STEPINCA 37, 21000 SPLIT; LISAK INES, ŠAGUDOVEC 68, 49245 GORNJA STUBICA; JANUŠ TEA, ĐAKOVAČKA BREZNICA 60, 31416 LEV. VAROŠ; MEŠTRIĆ IGOR , HORVATOVAC 26, 10000 ZAGREB; ŠAROVIĆ DOMINIK, BATALAŠKA ULICA 74, 23275 UGLJAN; MEŠTROVIĆ MARIJANA, NOVOSELCI 67, 34310 PLETERNICA; VINCELJ ZDRAVKO, RAVNINSKO 95, 49225 ĐURMANEC; JELIĆ ANA PAULA, B. RADIĆ 138 C, 32252 OTOK; LIUČIĆ ARMANDO, KRALJA ZVONIMIRA 28, 35400 NOVA GRADIŠKA; GLAVAŠ LJUBICA, ZELENO POLJE 13, 31000 OSIJEK; ŽVORC TESSA, MATIJE GUPCA 15, 40000 ČAKOVEC; RADOŠEVIĆ DANIJELA, VL. GORTANA 104, 32100 VINKOVCI; PAULOVIĆ PATRIK, OPRTALJ 2, 52428 OPRTALJ ISTRA; DUJIĆ GORANA, KOMJATE 63A, 21215 KAŠTEL LUKŠIĆ; NOVAKOVIĆ REGINA, PAVIĆEVA 13, 40000 ČAKOVEC; MIHALINA MATIJA, TUŽNO SELSKA 2, 42242 RADOVAN; VAKANTE DAMIR, POŽEŠKA 6, 21000 SPLIT; MITROVSKI KARLO, RUŠIŠĆAK 16, 10000 ZAGREB; TKALČEVIĆ PAOLA, LJ. GAJA 58 A, 31325 ČEMINAC; KOVAČEV TOMISLAV, PUT GORIČINE 26/1, 22243 MURTER; BERTIĆ VLATKA , S. RADIĆA 13, 43500 DARUVAR; CEROVEČKI GABRIJEL, NOVA 9, 42204 TURČIN; HRŽIĆ LUIGI, ROKOVA 24, 21423 NEREŽIŠĆA BRAČ; KRTALIĆ DARKO, B.I. MAŽURANIĆA 28, 22000 ŠIBENIK; LOVREC DAMIR, VUGRIŠINEC 6, 40306 MACINEC; NARANČIĆ MINJA, DR. ANTE STARČEVIĆA 50/49, 32010 VUKOVAR; MAK PETAR , STARČEVIĆEVA 12, 42000 VARAŽDIN; JOVICA ANTE, SPLITSKA 46, 20000 METKOVIĆ; ŠPANJEVIĆ ROBERT, PLIVSKA 13, 31000 OSIJEK; HORVAT MARKO , ŠKOLSKA 17, 40324 GORIČAN; MRKONJIĆ ANA MARIA, ZADARSKA 15, 53291 NOVALJA; VAROVIĆ KSENIJA, P.MIŠKINE 21, 48322 DRNJE BOTOVO; TOPOLNJAK LUKA, VRTNA 3, 10451 PISAROVINA; RUŽIĆ LUKA, GAJEVA 62, 44250 PETRINJA; PRUGOVEČKI IVAN, BAČKI ODVOJAK 6, 10040 ZAGREB; BROČIĆ MARIJA , V. NAZORA 78, 32275 BOŠNJACI; PULJIZ IVA , DOMOVINSKOG RATA 107, 21312 PODSTRANA; PRAJDIĆ SLAVEN, BREZOVAČKA 15, 10415 NOVO ČIĆE; TASOTI CLAUDIO, E. RANDIĆA 16, 51000 RIJEKA; HAVLIČEK LIDIJA, LANGOVA 99, 10430 SAMOBOR; MATIN ANITA, K. ZVONIMIRA 69, 32100 VINKOVCI; CRNKOVIĆ ŽELJKA , A. TOMULIĆA 3, 44430 HRV. KOSTAJNICA; KOJIĆ MIA, M. GUPCA 18, 31000 OSIJEK; GRŽINČIĆ DIJANA, RUDEŠKA CESTA 158, 10010 ZAGREB; DUŠEK MARTINA, B.J.GALJUFA 1, 10000 ZAGREB; PETAK MAJA , IVANA DRAŠKOVIĆA 22, 10370 VRBOVEC; SOČO VERICA, SUPETAR, 21400 OTOK BRAČ; HLADNIĆ JASNA , F.V.ŠIGNJARA 7, 48326 VIRJE; SABOL TATJANA , M.GUPCA 17, 43211 PREDAVAC; ŽIVKOVIĆ GORDANA , B.IVANA MAŽURANIĆA 29, 22000 ŠIBENIK; RACANE LIVIO, ŽITNIČKA 11, 10000 ZAGREB; MATAK ANDREJA, STANČIĆI 7, 43252 PRGOMELJE; BRAČIĆ ADRIANA, RESNIČKI PUT 28, 10040 ZAGREB; RENIĆ EMANUELA, KRUŽNA 80, 10000 ZAGREB; ŠAFRANKO MARIJA, GORNJA PLEMENŠČINA 51, 49218 PREGRADA; KMETOVIĆ NIKA, B.ČULIG 5, 44000 SISAK; VUKIĆ NADICA, RASTOČINE 5, 51000 RIJEKA; MAJUR IVANA , ŠTRPED 19, VINKURAN , 52100 PULA; ČERINA LORENA, CEMOVIĆEVA UL. 2, 21222 MARINA; IVANIŠEVIĆ TINA, NOVAKOVA 20, 21000 SPLIT; VDOVIĆ MARTINA, NIKOLE PAVIĆA 11, 10090 ZAGREB; ĐAPIĆ MATEJ, JEROLIMA MIŠE 219, 30360 SESVETE; HORVAT HRVOJE, V.K.A.STEPINCA 14, ĐAKOVO; JAGIĆ FILIP, DR. ZDRAVKA KUČIĆA 13, 51000 RIJEKA; KALEMBER RAMONA , GRUŠKA 22, 10000 ZAGREB; TORMA DALIBOR, VOJINA BAKIĆA 10, 10000 ZAGREB; BURIĆ TATJANA , I.G. KOVAČIĆA 14, 31551 BELIŠĆE; ČRETNI ANDREA , SLAVKA KOLARA 43 A, 10410 VELIKA GORICA; MEĐIMOREC MIRTA, ILICA 137, 10000 ZAGREB; KNEŽEVIĆ BARBARA , M.ČURBEGA 2/2, 51000 RIJEKA; MIKAŠEK BARBARA , ZELENGRADSKA 146, 42209 SRAČINEC; TOMAŠEVIĆ MARKO , I.G. KOVAČIĆA 13, 20000 DUBROVNIK; GALIĆ LIDIJA, DUBROVAČKA 9, 42000 VARAŽDIN; MARČIĆ BRANKO, BORAJSKA 38, 22000 ŠIBENIK; LUKŠIĆ ANTUN, BR. RADIĆA 98, 35252 SIBINJ; ŠTROK DRAGICA, RADIČEVA 19, 44320 KUTINA; BARBARIĆ VJEKOSLAVA, TRŠĆANSKA 53, 21000 SPLIT; ŠIMUNEC SVEN, GRABERSKO BRDO 116, 10313 IVANIČKO GRABERJE; OBRATOV BRANKA, SVETOIVANSKA 27, 10000 ZAGREB; KOPJAR MARIO , ŽUTI BRIJEG 93, 10040 ZAGREB; VERŠIĆ RUDOLF, GORNJA LOMNICA, MAŽURANIĆEVA BB, 10412 DONJA LOMNICA; VIDAKOVIĆ RUDIKA, VOĆARSKA 1C, 31000 OSIJEK; SUŠA MARKO , P. ZRINSKOG 4A, 48260 KRIŽEVCI; AMBRUŠ JELENA, PLEŠKOVEC 138 A , 40311 LOPATINEC; KRANJČEVIĆ LUKA, M. KRLEŽE 3, 53220 OTOČAC; ŠKVORC JAN, CRKVENA 12, 43000 BJELOVAR; PAJKANOVIĆ MATIJA, PLASI 30, 51000 RIJEKA; NAMESNIK VALENTINA, STJEPANA RADIĆA 8, 42230 LUDBREG; FILIPIĆ BRANKO, LIVADARSKA 8, 40305 NEDELIŠĆE; DRAGANIĆ ANJA, BANI 57, 10010 ZAGREB; TREŠEK ESTERA, KARANE 13, 48260 KRIŽEVCI; MARIČIĆ ANDREJA, SKOKOV PRILAZ 8, 10010 ZAGREB; MEŠTROVIĆ NADA, NOVOSELCI 67, 34310 PLETERNICA; NOVAK VIKTOR, P. ZRINSKOG 47, 40305 NEDELIŠĆE; IVANUŠ MATEJA, MARTIČEVA 30, 10000 ZAGREB; KREZIĆ TOMISLAV, OSJEČKA 64, 10370 DUGO SELO; VINCELJ MATIJA, PLEMENŠIĆINA DONJA 21/20, 49218 PREGRADA; OPAČAK VESNA , VELIKI DOL 26, 35000 SLAVONSKI BROD; BACINGER KLOBUČARIĆ
BERTA, KORDINSKA 6, 42000 VARAŽDIN; VUKMANIĆ TINA, ŠEĆERNI II ODVOJAK 28, 10413 KRAVARSKO; JURČEVIĆ MARIO, ULICA LIPA 31, 35520 SLATINA; FILEP ANDREA , K.P.SVAČIĆA 3, 31000 OSIJEK; GRGURIĆ SANDRA, STEPINČEVA 15, 21000 SPLIT; RADIĆ FRANE, RUDINA 16, 21420 BOL; OPAČAK IVANA , VELIKI DOL 26, 35000 SLAVONSKI BROD; GALOVIĆ MARTA, OBLA 1/1, ŽUPANJA; BUTINAR BOŽIĆ MAJDA, TRINAJSTIĆI 51, 51215 KASTAV; PILAT JASNA , MAŽURANIČEVA 50, 43500 DARUVAR; BLAŽEVIĆ IGOR , JOSIPA KOSORA 19, 32100 VINKOVCI; FUCAK TEODOR, PAVLJANCI 38, 48356 FERDINANDOVAC; GRUBEŠIĆ GORDANA , DUBOVAC 14, 47000 KARLOVAC; MATOŠ STANKA, BROZOVA 12, 10000 ZAGREB; ANĐAL NEVENKA , P. BERISLAVIĆA 1, 31300 BELI MANASTIR; BUČANAC MATEA, IVANA MEŠTROVIĆA 8, 10040 ZAGREB; HOLEK NIKOLA, MIKLINOVEC 58, 48000 KOPRIVNICA; PISAČIĆ IRIS, DUBOVEČKI BREG 90, 48000 KOPRIVNICA; OPAČAK IVAN, VELIKI DOL 26, 35000 SLAVONSKI BROD; ŽUPA JERKO, CARRARINA POLJ.1, 21000 SPLIT; HERING ANA MARIA, DUBRAVA 250, 10040 ZAGREB; MEŠTROVIĆ IVAN, NOVOSELCI 67, 34310 PLETERNICA; GRUBEŠIĆ DENIS, DUBOVAC 14, 47000 KARLOVAC; TRUŠELJ KSENIJA, RADNIČKA 12 B/4, 31511 ĐURĐENOVAC; JAGAČIĆ MIRJANA , ŠPORTSKA 2, 44318 VOLODER; GOVIĆ MLADENKA, MORNARSKA 5, 22010 BRODARICA; BALIĆ MILJENKA, STRAHONINEC 128, 40000 ČAKOVEC; HRGAREK JASMINKA, ČALINEC 70, 42243 MARUŠEVEC; ŠKARA VANJA, BILOGORSKA 6, 23210 BIOGRAD; PEĐIĆ IVICA, DOMJANIĆEVA 11, 10380 SV. IVAN ZELINA; DAUTOVIĆ EDI, KRALJA TOMISLAVA 10E, 35403
REŠETARI; ALEKSIĆ SLOBODAN, PEPE POLAKA 13, 34550 PAKRAC; DŽAKULA IVAN, SV.VLAHA 2, 20000 DUBROVNIK; RASPAR NATAŠA, BRAĆE LEVAK 10, 52100 PULA; OTMAČIĆ IRIS, JOSIPA JELAČIĆA 47 A , 10430 SAMOBOR; KATIĆ KRISTINA, A.STARČEVIĆA 19, 32272 CERNA; MARIN GROZDANA , NOVOGRADIŠKA 8, 23000 ZADAR; KNAJP FLINTA SANDRA, KRALJA TOMISLAVA 92, 48260 KRIŽEVCI; PERKOVIĆ NATALIJA , K. HEGEDUŠIĆA 44, 10360 SESVETE; ŠIMUNDIĆ ANIMIRA, DOBRILINA 10, 21000 SPLIT; PULJIZ DRAGICA, STEPINČEVA 37, 21000 SPLIT; BASTIJANIĆ TAMARA, RUDEŠKA 142, 10000 ZAGREB; ŠKROBAK ANA MARIA, BJELIŠEVAC 3, 34340 KUTJEVO; DUŠEVIĆ JOSIPA, ŠIBENSKA 11F, 23000 ZADAR; MAČINKOVIĆ LAURA, B.RADIĆA 245, 31410 STRIZIVOJNA; BLAGAIĆ LJILJANA, VRANČIĆEVA 7, 21000 SPLIT; PETRIĆ LUKA, FRANJE RAČKOG 47, 31431 ČEPIN; ĆEMAN NENSI, VELEBITSKA 12 A, 23000 ZADAR; BURAZIN EMANUELA, REISNEROVA 157, 31000 OSIJEK; GUNDELJ ANICA, VLAŠKA 15, 31205 ALJMAŠ; ŠPOLJARIĆ MARIO, G.GRAČENICA, ZAGREBAČKA 182, 44318 VOLODER; BARIŠIĆ ZORICA, SRIJEMSKA 51, 31000 OSIJEK; JURAK MAJA , MIRKA KOLARIĆA 4, 42000 VARAŽDIN; SVALINA NATALIJA , J.J. STROSSMAYERA 76, 31000 OSIJEK; FAK BARTOL, SAVSKA CESTA 159, 10000 ZAGREB; MARINKOVIĆ OLGA , DONJA OBALA 10, 21420 OTOK BRAČ; SOKAČ MILJANA, VIDIKOVAC 61, 43000 BJELOVAR; TRLIN MARIN, RAVČA 42, 21276 VRGORAC; VARGA SANJA, PRIBISLAVEC, B.J. JELAČIĆA 33, 40000 ČAKOVEC; JOSIPOVIĆ MAJA , TRG MLADOSTI 9, 10290 ZAPREŠIĆ; RAFF RUŽICA, KRSTOVA 21 A, 31000 OSIJEK; CRNIČKI MLADEN, A.ŠENOE 29, 10290 ZAPREŠIĆ; PAVKOVIĆ ANDRO, MIROSLAVA KRLEŽE , 42230 LUDBREG; MATAS RENATA, MASARYKOVA 7, 42000 VARAŽDIN; MEŠTROVIĆ DANIJELA, NOVOSELCI 67, 34310 PLETERNICA; VINCELJ NEVENKA , RAVNINSKO 95, 49225 ĐURMANEC; DRNASIN DALIDA, A. STEPINCA 4, 32252 OTOK; ŠILJKOVIĆ DANKA, TRG IVANA KUKULJEVIĆA 6, 10000 ZAGREB; DUIĆ DANIJELA, M. GAVAZZIJA 5, 10040 ZAGREB; MAGDIĆ LJILJANA, BARANJSKA 10, 31326 DARDA; STANKOVIĆ HADRIAN, DUNAVSKA 2, 20000 DUBROVNIK; GRUBEŠIĆ IVAN, DUBOVAC 14, 47000 KARLOVAC; POSAVEC DAMIR, JOSIPA ZORIĆA 169, 10370 DUGO SELO; DUJMOVIĆ PAULO, A.K.RIKA 4A, 51000 RIJEKA; VARGA ANA MARIA, PRIBISLAVEC, B.J. JELAČIĆA 33, 40000 ČAKOVEC; BARBARIĆ ILIJA, LJUDEVITA POSAVSKOG 28, 31000 OSIJEK; FRATKOVIĆ MATEJ, DR.A. STARČEVIĆA 13, 47000 KARLOVAC; MONTAG ANTONIA, OŽUJSKA 2, 10000 ZAGREB; PREMUŽAK MARTINA, STJEPANA OSTARIJAŠA 1, 10370 DUGO SELO; PETROVIĆ ALEKSANDRA, MATIJE GUPCA 53, 31551 BELIŠĆE; PAVIĆ ZDENKA, RADNIČKA C. 76, 48000 KOPRIVNICA; GOLUB ANĐELKA , BRINJSKA 2, 53230 KORENICA; BENDJESKOV LEONID, BARTOKA BELE 16, 31300 BELI MANASTIR; PAJSKI IVANA , RADNIČKA CESTA 82, 48000 KOPRIVNICA; KOMORNIK ANA , I. TIJARDOVIĆA 64, 43000 BJELOVAR; HUĐEK IVAN , VESLAČKA 12, 10000 ZAGREB; GABAJ ANA MARIJA, RADNIČKA C. 72 B , 48000 KOPRIVNICA; ČARIJA MARIJA , PUT DRAGULINA 35, 21220 TROGIR; ZAMEČNIK DINO, T.UJEVIĆ 18, 31000 SARVAŠ OSIJEK; LUČIĆ LIDIJA, KAŠTELANSKA 6, 21000 SPLIT; PAUKNER DANIJELA, JOSIPA PAVIŠIĆA 27, 34000 POŽEGA; GALOVIĆ LUCIJA, OBALA 1/1, ŽUPANJA; VIJERAC TATJANA , TRG HRV. PAVLINA 13, 10090 ZAGREB; BENZON ANKA, DON FRANE BULIĆA 56, 21211 VRANJIC; HAMUNAJEC KATARINA, NOVO SELO ROK, RADE KONČARA 93, 40000 ČAKOVEC; MAJCENIĆ TINA, VINOGRADSKI PUT ODV. I BR 10, 33000 VIROVITICA; ŠTAJCER DAVID, ORLJAKOVO 5 A, 47282 KAMANJE; BLAŽEVIĆ ANA , VINOGRADSKA 11, 34322 BRESTOVAC; PREMEC VERICA, VINOGRADSKA 26 B, 48000 KOPRIVNICA; MILIJAŠ LJILJANA, VUKOVARSKA 1B, 42000 VARAŽDIN; PINTER OLIVERA, KORČULANSKA 18, 31000 OSIJEK; VINCELJ ANTUN, RAVNINSKO 95, 49225 ĐURMANEC; VUKOVIĆ DORA , ZAGREBAČKA 13/2, 42000 VARAŽDIN; DOBRAŠ LUKAS, PODBORSKA 76, 43500 DARUVAR; VLAHOVIĆ SINIŠA, JELICE JUG 4, 10290 ZAPREŠIĆ; CRNIČKI GORAN, A.ŠENOE 29, 10290 ZAPREŠIĆ; MESLER DARKO, B. RADIĆA 38, 32251 PRIVLAKA ; ŠPOLJARIĆ VANJA, KOPERNIKOVA 7, 10000 ZAGREB; JAKŠIĆ ŽIVALJIĆ NELICA, TEMPLARSKA 19, 21000 SPLIT; ZELENBRZ MONIKA, DRAVSKA 174, 33405 PITOMAČA; SUDAN SOFIJA, JELENJE 84, 51218 DRAŽICE; STAVINOHA DAMIR, I. TIJARDOVIĆA 62, 43000 BJELOVAR; ESTATIEV JAN, RUĐERA BOŠKOVIĆA 11A, 53220 OTOČAC; KEREŠ MARTINA, IVICE KIČMANOVIĆA 18, 10020 ZAGREB; NINKOVIĆ NINA, JURJA BEDENIKA 27, 48000 KOPRIVNICA; SEVER ALEN, A.G. MATOŠA 13, 10410 VELIKA GORICA; BENKOVIĆ MIROSLAV, ŠAŠEVO 17, 33523 ČAĐAVICA; OSTOIĆ DARIJA, FRANKOPANSKA 8, 35250 ORIOVAC; PRIBETIĆ BORNA, VIDAKOVAC 2, 51000 RIJEKA; LUBURIĆ SLAVICA, SISAČKA CESTA 2. ODVOJAK 45, 10020 ZAGREB; MONTANO PERC SVEN, PRVOMAJSKA 42 A, 40000 ČAKOVEC; TRULEC ZDRAVKO, KOMUŠEVAC 51, 43240 ČAZMA; OBADINDODLEK VLATKA , I.G. KOVAČIĆ 14, 48000 KOPRIVNICA; DOLEŽAL DAJANA, PUT USKOPLJA 7 , 20210 CAVTAT; POSPIŠ DANIJELA, BISAČKA 3, 10000 ZAGREB; ŠIMUNOVIĆ TOMISLAV, VELIKI DOL 50, 35000 SLAVONSKI BROD; CERČIĆ DUBRAVKA, F. LUGARIĆA 24, 48326 VIRJE; BALIĆ MARIJANA, ČAKOVEČKA 128, STRAHONINEC, 40000 ČAKOVEC; ZEC MIRA, SV. PETKA 27 A, 31000 OSIJEK; MITROVIĆ MILIVOJ, BARTOLIĆI 11, 10000 ZAGREB; PAVIĆ GORAN , RADNIČKA C. 76, 48000 KOPRIVNICA; SUKNAIĆ MAJA , FILIPOVIĆEVA 20, 10000 ZAGREB; DOMIJAN ANITA, M. MARULIĆA 8, 51260 CRIKVENICA; ŠEPČIĆ BIBIJANA, RASTOČINE 1, 51000 RIJEKA; IVANKOVIĆ ĐURĐICA, 11. ULICA BR 17/1, 20271 BLATO; RADOŠEVIĆ MARKO , P.B.FILIPOVIĆA 13, 10000 ZAGREB; IPŠA DRAGUTIN , OGNJENA PRKE 38, 42000 VARAŽDIN; MARETIĆ BORIS, HERCEGOVAČKA 78, 21000 SPLIT; KUZMANIĆ ANA, A.G. MATOŠA 13, 21220 TROGIR; IVOŠEVIĆ DIANA , EMANUELA VIDOVIĆA 3 H, 10360 SESVETE; HORVATIĆ ŠTEFANIJA, LJUDEVITA GAJA 11, 42214 SVETI ILIJA; KOZIĆ MARIN, BANOVINE HRVATSKE 26A, 3000 BJELOVAR; IVAS IVANKA, DONJE SVETICE 117, 10000 ZAGREB; VINCEK GORAN, VARAŽDINSKA 23, 48000 KOPRIVNICA; BLAŠKOVIĆ IVAN , KUČINIĆI 19, 47300 OGULIN; JELIĆ MIRON, B.RADIĆ 138 A , 32253 KOMLETINCI; JURIĆ ANDREA , DUBROVAČKA 6, 22202 PRIMOŠTEN; RENIĆ ANA, BISKO, 21232 TRILJ; GORŠIĆ DANIJELA, ULICA 137 BRIGADE 4, 47250 DUGA RESA; NOVOSELEC ANA, PODRUTE 2, 42220 NOVI MAROF; KNEŽEVIĆ VLADIMIR, GRAŠČICA 30A, 10000 ZAGREB; MIHALIĆ JOSIP , PIRAKOVEC 38, 10341 LONJICA; VUKASOVIĆ ANTEO , CETINSKA CESTA 32, 21310 OMIŠ; CAPAR ZORICA, GRABROVEC 43, 49210 ZABOK; MARINKOVIĆ STIPE , UL. GRGE NOVAKA 12, 21450 HVAR; INKOVEC ĐURĐICA, CERJE TUŽNO 47, 42242 RADOVAN; PAJSKI NIKOLINA , RADNIČKA CESTA 82, 48000 KOPRIVNICA; BARAČ IVANA , CVJETKOVA 10 A, 31000 OSIJEK ; KAFKA FILIP, RUŠANI 25 A, 33411 GRADINA VIROVITICA; KUDEK EMANUELA, TOMISLAVA PAVLEKA 12, 10090 ZAGREB; ZLATARPISAČIĆ MAJA , DUBOVEČKI BREG 90, 48000 KOPRIVNICA; ZORKO MATIJA, POTOČKA ULICA 32, 48260 KRIŽEVCI; BOŠNJAK KLARA, 12 REDARSTVENIKA 40, 32221
NUŠTAR; DOLEŽAL ANITA, ALOJZIJE STEPINCA 9, 33000 VIROVITICA; PAVLIČEVIĆ EUGEN , JELENGRADSKA 4, 44317 POPOVAČA; PUNEK ABERTO, I JAZBINSKI ODV. 13, 10040 ZAGREB; MRKONJIĆ DRAGICA, ZADARSKA 15, 53291 NOVALJA; ŠTEFANOVIĆ MAX, MARULIĆEV TRG 12, 10000 ZAGREB; BLAGUŠ ANA, L.VAROŠ 41, 10340 VRBOVEC; MARIĆ ZVONIMR, LIČKA 12, 32010 VUKOVAR; BARKIĆ EMANUELA, M.P.MIŠINE 15D, 48363 PODRAVSKE SESVETE; LESKOVAC BILJANA, ŠKOLSKA 54A, 31402 SEMELJCI; MIHIĆ ANITA, MIGALOVICA 9, 22211 VODICE; GREGUROVIĆ LUCIJA, STRAHINJE 55, 49000 KRAPINA; ZADRO ZDENKA, P.KREŠIMIRA IV 25, 32270 ŽUPANJA; OMANEC JASMINKA, A.ŠENOE 13, 48326 VIRJE; VIDAKOVIĆ KREŠIMIR, KRSTOVA 93, 31000 OSIJEK; ŽIVKOVIĆ MIRJANA , B.JOSIPA JELAČIĆA 38, 22000 ŠIBENIK; HORVAT PETAR , FRANKOPANSKA 48, 42230 LUDBREG; VUKASOVIĆ ŽELJKA , CETINSKA CESTA 32, 21310 OMIŠ.

 

Lino je pripremio super nagradnu igru! Potrebno je kupiti dva Lino Mix&Play proizvoda i poslati kopiju računa s osobnim podacima (ime i prezime, broj telefona, adresa elektroničke pošte te adresa stanovanja) na adresu:
Lino Mix&Play, p.p. 1111, 48 000 Koprivnica.

Nagrade:

  • 1x HP notebook
  • 5x iPhone 4 16GB
  • 20x iPod touch 8GB
  • 40x iPod shuffle 2GB
  • 500x Lino Mix&Play majice

Izvlačenje dobitnika: 4.11.2011.

Objava dobitnika: 10.11.2011.

Trajanje nagradne igre: od 10.09.2011. do 31.10.2011.

Posted in Kratki opisComments (0)

Tags: , ,

OMV i Duracell Vas nagrađuju – sa Zekom do vrijednih nagrada!


DOBITNICI:
1x iPad 2 16 Gb black

  • Draga Hrgarek

3 x iPod Touch 8 Gb

  • Stanka Matos
  • Andjelko Vrbanic
  • Ivana Radic

10 x poklon paket baterija Duracell

  • Zdravko Vincelj
  • Krunoslava Kregar
  • Milan Vnuk
  • Dragana Zlatar
  • Domagoj Loncar
  • Ines Pece
  • Dragana Zlatar
  • Dragi Raos
  • Borislav Hrgarek
  • Zeljka Knezic

Čestitamo sretnim dobitnicima!

 

Sa zekom do vrijednih nagrada! Potrebno je na bilo kojoj benzinskoj postaji OMV-a kupiti bilo koji Duracell proizvod te poslati SMS poruku na broj 60630 sljedećeg sadržaja:
OMV, broj računa, ime i prezime, adresa i grad.
Cijena slanja SMS 2,40 kuna (PDV uključen).
Račun čuvajte do kraja nagradne igre.

Nagrade:

  • 1x iPad 2 16 Gb black
  • 3 x iPod Touch 8 Gb
  • 10 x poklon paket baterija Duracell

Izvlačenje dobitnika: 07.11.2011.

Objava dobitnika: na www.hocuvise.hr u roku od 8 dana od dana izvlačenja dobitnika.

Trajanje nagradne igre: od 01.10.2011. do 31.10.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110929154928-8b182c08b3224dde81203cef09b99b7b docname=omv_i_duracell_vas_nagra_uju___sa_zekom_do_vrijedn username=hocuvise loadinginfotext=OMV%20i%20Duracell%20Vas%20nagra%C4%91uju%20%E2%80%93%20sa%20Zekom%20do%20vrijednih%20nagrada showhtmllink=true tag=do width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Napunimo ormar za cijelu obitelj!


Super prilika da obnovite graderobu uz pokon bon MANA u iznosu od 2.000,00 kuna! Potrebno je u bilo kojoj poslovnici Mane obaviti kupnju u minimalnom iznosu od 200,00 kuna i ispuniti nagradni kupon sa osobnim podacima (ime, prezime, adresa, mobilni ili fiksni telefon te potpis). Ispunjeni kupon zajedno s kopijom računa potrebno je ubaciti u kutiju za sakupljanje kupona koja se nalazi na pultu prodajnog mjesta.

Nagrade:

  • 1 x poklon bon MANA u iznosu od 2.000,00 kuna.

Izvlačenje dobitnika: 01.12.2011.

Objava dobitnika: 01.12.2011.

Trajanje nagradne igre: od 07. 11. 2011. do 25. 11. 2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=111108102846-5c3fdad0ac5e45eeac399d7a07dccd84 docname=napunimo_ormar_za_cijelu_obitelj username=hocuvise loadinginfotext=Napunimo%20ormar%20za%20cijelu%20obitelj showhtmllink=true tag=cijelu width=420 height=297 unit=px]

Posted in Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

100 GODINA NJEGE, 100 GODINA LJUBAVI!


DOBITNICI:
1x Putovanje u Pariz za 2 osobe u organizaciji Generalturista

  • Zrinka Pintar, Stjepana Radića 2, 49210 Zabok

10x Apple iPad 2 with WI-FI 16GB

  • Marijana Ercegović, Pazdigradska 8, 21000 Split
  • Aleksandra Marić, Bapska 9, 31000 Osijek
  • Nataša Matošević, A. Mihanovića 41, 31402 Semeljci
  • Martina Kudara, Šeferova 2, 10000 Zagreb
  • Krešimira Roviščanec, Sv. Duha 15, 10312 Kloštar Ivanić
  • Jurica Samardžić, Dinarski put 1f, 10000 Zagreb
  • Damir Hladnić, F.V.Signjara 7, 48326 Virje
  • Suzana Radman- Alilović, Trg 101. brigade 1, 10000 Zagreb
  • Lidija Kraljičković, I. Visina 3, 10000 Zagreb
  • Senija Kamberović, K. Kolba 13, 43000 Bjelovar

100x NIVEA poklon paket u vrijednosti 100,00 Kn

  • Marina Paukner, Josipa Paviševića 16, 34000 Požega
  • Anđelko Vrbanić, Mičevec, Velikogorička 37, 10410 Velika Gorica
  • Ines Lukač, Domzalska 20, 48000 Koprivnica
  • Daniela Ledić Drvar, Čerinina 2, 10000 Zagreb
  • Ivan Knežević, Petra Svačića 47, 22320 Drniš
  • Meri Grčić, Remetinečki gaj 2 E, 10020 Novi Zagreb
  • Ivana Mehes Jolić, K. Kosače 5, T. Markovac, 43000 Bjelovar
  • Martina Verner, A. Starčevića 8, 31 300 Beli Manastir
  • Zdravko Svrznjak, Galovićev breg 1b, Starigrad, 48000 Koprivnica
  • Zrinka Vukasović Lončar, Bencekovićeva 33, 10000 Zagreb
  • Tiana Belić, Put Stanova 63, 23000 Zadar
  • Natalija Svalina, J.J. Strossmayera 76, 31000 Osijek
  • Nataša Brajević, Fra Bonina 1, 21000 Split
  • Ivanka Miošić, Glavani 64, 51221 Kostrena
  • Danijela Kuraja, Varelovac 3, 34000 Požega
  • Bojan Novaković, Vladimira Nazora 15, 31207 Tenja
  • Zvonimirka Zakula, Frana Supila 21, 20000 Dubrovnik
  • Marija Dolenc Crnčec, R.Boškovića 3a, 42000 Varaždin
  • Blaženka Galjer, Božidarevićeva 9, 10000 Zagreb
  • Barbara Popović, Trinajstici 35, 51215 Kastav
  • Boris Antunović, Vatrogasna 124, 31000 Osijek
  • Hrvoje Ljubobratović, Vrata 1a, 51322 Fužine
  • Velimir Basek, Vrtna 49, 40305 Nedelišće
  • Katarina Holek, Miklinovec 58, 48000 Koprivnica
  • Maja Jasika Cvek, Velog Jože 16, 52100 Pula
  • Petra Hozjak, Kalmana Mesarića 8, 40323 Prelog
  • Makedonka Horvat, Ljudevit Gaja 14, 35000 Slavonski Brod
  • Stanislav Blažeković, A. Šenoe 111, 10410 Velika Gorica
  • Marina Došen, Nikole Tordinca 5, 32100 Vinkovci
  • Mihaela Bahun, Vidovečka 52, 42000 Varaždin
  • Desanka Vakante, Garma 18, 21224 Slatine
  • Neven John, Vrbani 19, 10000 Zagreb
  • Maja Bukal, Sajmišna 18, 49250 Zlatar
  • Ana Ivekić Jambrošić, Cunski 92, 51 564 Cunski
  • Melanija Juranović, Barbare Bribirske 16, 51000 Rijeka
  • Dora Draganić, Sveti Duh 4, 10000 Zagreb
  • Tina Mudrinić, Strozanačka 13, 21312 Podstrana
  • Biserka Zupičić, Gustava Krkleca 10, 51000 Rijeka
  • Milka Jagić, Petrovaradinska 1b, 10000 Zagreb
  • Ilija Barbarić, Ljudevita Posavskog 28, 31000 Osijek
  • Danjela Maleš, Istarska 3, 21000 Split
  • Davorka Tojčić, Antona Dolenca 12, 10000 Zagreb
  • Jana Sain, Murve 38, 52466 Novigrad
  • Petar Galović, Obla 1/1, 32270 Županja
  • Sara Berljavac, Kumičićeva 20, 52100 Pula
  • Tomislav Grgić, Antuna Strbana 6, 10000 Zagreb
  • Vesna Cimić, Matije Gupca 8, 49210 Zabok
  • Alenka Petras, Narta 327, 43247 Narta
  • Florijan Mikor, Varaždinska cesta 57, 48000 Koprivnica
  • Đurđica Lukačić, Jarnovičeva 17f, 10000 Zagreb
  • Biljana Čengić, 30. Svibnja 28, 43280 Garešnički Brestovac
  • Vesna Gerbin, Opatijska 29, 51000 Rijeka
  • Sanja Banić, Mavrinci, Novo naselje 4 a, 51219 Čavle
  • Mladenka Gović, Mornarska 5, 22010 Brodarica
  • Višnja Pašić, Stjepana Radića 2f, 23000 Zadar
  • Stjepan Kotris, Dugog otoka 2, 31000 Osijek
  • Arijana Andrić Uranić, Kamila Kolba 2a, 43000 Bjelovar
  • Vukica Jukić, J. J. Strossmayera 168, 31000 Osijek
  • Tanja Nikšić, Vinogradska 12, 33514 Čačinci
  • Ksenija Sambol, Trdice 30, 10090 Zagreb
  • Slađana Mijić, Bolnička 34F, 10000 Zagreb
  • Mateja Grgec, Strmec Stubički 27 A, 49244 Stubičke Toplice
  • Jelena Butorac, Zavidovička 40, 10000 Zagreb
  • Kristian Novaković, Kod pošte 11, 22321 Siverić
  • Saša Ravnik, Dolina 18, 52446 Nova Vas
  • Mirjana Svrznjak, Galovićev breg 1b, Starigrad, 48000 Koprivnica
  • Jasmina Jelić, Frana Folnegovića 19, 35000 Slavonski Brod
  • Iva Šmit, Kostanjevec 10, 10000 Zagreb
  • Ana-Marija Krznarić, Ksaverska cesta 77, 10000 Zagreb
  • Anita Marić, Glogovačka 21, 35000 Slavonski Brod
  • Katarina Sturik, M. Rešetara 19, 10090 Zagreb
  • Marija Kroflin, V.Lisinskog 13, 34000 Požega
  • Ivanka Sabadin Ferenčak, M. Reljkovića 43, 44250 Petrinja
  • Marijana Perić, Braće Radića 92a, 48321 Peteranec
  • Damir Vakante, Požeška 6, 21000 Split
  • Lorana Buljubašić, Markov put 39, 21000 Split
  • Danijela Jarčević, Školska 29, 31216 Antunovac
  • Joško Dragun, Novo Naselje bb, 21217 Kaštel Štafilić
  • Dražen Bukovčan, Mirka Račkog 1, 42220 Novi Marof
  • Snježana Pribolšan Katalinić, Jeretova 10, 10000 Zagreb
  • Sandra Kantar, Antuna Mihanovića 28, 48260 Križevci
  • Jelena Frančić, M.Tartaglia 16, 10000 Zagreb
  • Danijela Sviderek-Stalekar, Strossmayerova ul. 13, 51000 Rijeka
  • Djulzida Kavazović, Bonaci 25, 52445 Baderna
  • Antonija Radošević, Bolnička cesta 34b, 10090 Zagreb
  • Ivanka Stojanović, Josipa Kozarca 7, 32272 Černa-Šiškovci
  • Nilka Mimica, Fra Stjepana Vrlića 10, 21310 Omiš
  • Gordana Horvat Mesić, Grdenićeva 24, 48260 Križevci
  • Danijel Pobi, Prvi Vinodolski odvojak 7, 48000 Koprivnica
  • Monika Ćović, Banovićeva 8, 21300 Makarska
  • Dubravka Glavaš Babić, Kralja Zvonimira 18, 44000 Sisak
  • Antonija Probojčević, Hercegovačka 37, 32000 Vukovar
  • Mirjana Smiljanec, Macelj Donji 35a, 49225 Đurmanec
  • Ankica Mihalić, Hebranga 33, 20000 Dubrovnik
  • Tanja Popović, Istarska 16, 21000 Split
  • Karla Kuzle, Nova cesta 111, 10000 Zagreb
  • Ivan Katavić, Našićka 12, Zoljan, 31500 Našice
  • Igor Mikšić, Zvečanje bb, 21253 Gata
  • Dragutin Medvidović, Divaltova 56, 31000 Osijek
  • Dubravka Hudi, Jalkovečka 102a, 42000 Varaždin

 

Sa Niveom otputujte u Pariz! Trebate kupiti bilo koji NIVEA proizvod i poslati SMS sadržaja na broj 60023:

broj računa, naziv prodajnog mjesta, ime i prezime, adresa (ulica, poštanski broj i mjesto).
Cijena SMS poruke je 2,40 kn, PDV uključen.

Nagrade:

  • 1 x putovanje u Pariz za 2 osobe u organizaciji Generalturista (vrijednost 10.000,00 kn)
  • 10 x Apple iPad 2 with WiFi 16GB, bijeli
  • 100 x NIVEA poklon paket

Izvlačenje: 2.11.2011.

Objava dobitnika: 3.11.2011.

Trajanje nagradne igre: od 1. listopada do 31. listopada 2011. godine.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=111004143931-83967896a9d34e818a3d7829079b0ebf docname=100_godina_njege__100_godina_ljubavi username=hocuvise loadinginfotext=100%20GODINA%20NJEGE%2C%20100%20GODINA%20LJUBAVI showhtmllink=true tag=100 width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Povratak u školu!


DOBITNICI:
1 x 10.000 kuna na go! kartici Zagrebačke banke:

  • Dubravka Stepan,  Zagreb

5 x 1.000 kuna na go! kartici Zagrebačke banke:

  • Silvana Tomić Rotim, Zagreb
  • Mira Majcan Cuvaj, Bjelovar
  • Filip Dadić, Novi Zagreb
  • Mirjana Gašparić, Virovitica
  • Vlatka Lahovsky, Zagreb

 

 

Početak školske godine zadaje vam glavobolje? Ova školska godina za vas bi mogla početi s 10.000,00 kuna na Zabinoj go! kartici. Plaćajte svojom Standardnom, Zlatnom, Platinum ili go! MasterCard karticom i pošaljite SMS s imenom, prezimenom, datumom rođenja i brojem autorizacije na 60385.
Cijena poruke je 2,40 kuna (PDV uključen).

Nagrade:
1. nagrada (glavna nagrada):

  • 1 x 10.000 kn na potrošačkoj kartici Zagrebačke banke.

Ostale nagrade:

  • 5 x 1.000 kn na potrošačkoj kartici Zagrebačke banke

Izvlačenje dobitnika: 19.10.2011.

Objava dobitnika: 25.10.2011.

Trajanje nagradne igre: 22.8.do 30.9.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110830224707-a0b6c37821774a539e3bf2f7de2cfd1e docname=povratak_u__kolu username=hocuvise loadinginfotext=Povratak%20u%20%C5%A1kolu showhtmllink=true tag=povratak width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Uz CineStar Loyalty kartice uvijek dobiješ više!


Dobitnici:
2x Samsung Galaxy 19000 mobilni telefon:

  • Marijana Marinović
  • Emanuel Karlić

2x HTC mobilni telefon

  • Zoran Obrazović
  • Sara Bačić

2x HP Pavillion prijenosno računalo 3299en

  • Alen Vincetić
  • Mirjana Džinić

Toyota Yaris

  • 1x Dejan Jakovljević

3x 10 kom CineStar kuponi    

  • Željko Đurđa
  • Tihana Frančić
  • Bernard V. Franolić

 

 

Ukoliko još nemate CineStar Loyalty karticu vrijeme je da ju zatražite već danas jer je u tijeku nagradna igra sa fantastičnim nagradama! Za svaku Vašu kupovinu kino ulaznica i ugostiteljskih proizvoda Stars Club karticom na blagajnama ili koncesijama unutar kina dobivate kupon sa kojim sudjelujete u nagradnoj igri.

Nagrade:

  • 2x Samsung Galaxy 19000 mobilni telefon
  • 2x HTC mobilni telefon
  • 2x HP Pavillion prijenosno računalo 3299en
  • 1x Toyota Yaris
  • 3x 10 kom CineStar kuponi (kino ulaznice)

Izvlačenje dobitnika: 06.10.2011.

Objava dobitnika: u roku od 8 dana od dana izvlačenja.

Trajanje nagradne igre: od 02.06.2011. do 30.09.2011.

 

Pravila Nagradne igre:

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110602220243-205479e7015d46c3a3af10102af2a02e docname=blitz-cinestar_igra username=hocuvise loadinginfotext=blitz-cinestar%20igra showhtmllink=true tag=blitz width=420 height=297 unit=px]

 

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Institut za menadžment Vam daruje stipendiju!


DOBITNICA:

  • Jasna Maglov, Vladimira Gortana 38, 51550 Mali Lošinj

 

Uz malo sreće imate priliku osvojiti stipendiju u iznosu od 16.700,00 kuna! Potrebno je poslati SMS poruku sa ključnom riječi “izm”, svoju email adresu te ime i prezime na broj 60630 (cijena SMS poruke je 2,40kn, PDV uključen).
Npr; IZM, [email protected], Zeljka Babic
Sudjelovati možete neograničeni broj puta.

Nagrada:

  • 1 x stipendija u iznosu 16.700,00 kuna

Izvlačenje dobitnika: 24.10.2011.

Objava dobitnika: najkasnije 15 dana nakon izvlačenja nagrada.

Trajanje nagradne igre: od 03.10.2011. do 17.10.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110930220432-910c1443de3a40bf85c554bffdf23274 docname=institut_za_menad_ment_vam_daruje_stipendiju username=hocuvise loadinginfotext=Institut%20za%20menad%C5%BEment%20Vam%20daruje%20stipendiju showhtmllink=true tag=daruje width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

TAFT. PRAVI DAR ZA VAS I VAŠU KOSU!


DOBITNICI:
1x 5.000,00 kn na potrošačkoj kartici

  • Sanja Varga, Bana J. Jelačića 33, Pribislavec, 40000 Čakovec

5x Philips multistyler 10in1

  • Kristina Medved, J.J.Strossmayera 324, 32283 Vođinci
  • Romana Dokuzović, Sv. Valentina 6, Adžamovci, 35422 Zapolje
  • Alenka Šegrt, Trg Slobode 8, 31000 Osijek
  • Vlatka Vrbanović, Oštarije 26, 47302 Oštarije
  • Gordana Benčić, Dankovečka 1, 10000 Zagreb

10x Philips sušilo za kosu

  • Ankica Šalamon, Lopatinečka 9, 10000 Zagreb
  • Vesna Miljak, Školski prilaz 3, 10000 Zagreb
  • Ružica Prpić, P. Miškine 16b, 43000 Bjelovar
  • Bosiljka Andrijolić, Iločka 18, 21000 Split
  • Lada Ezgeta, Gundulićeva 26, 21000 Split
  • Slavica Bek, Kralja Tomislava 136, 31431 Čepin
  • Gordana Krka, Velebitska 61, 21000 Split
  • Ivana Milanović Trapo, Put brda 3, 21000 Split
  • Ivanka Benutić, Fuležina 15, 21226 Kaštel Stari
  • Stanka Strkalj, Put Jamnjaka 21, 22000 Šibenik

Prilika da osvojite 5.000,00 kn na potrošačkoj kartici ili neku drugu vrijednu nagradu…potrebno je kupiti bilo koji Taft proizvod u dm-u, te poslati SMS poruku na broj 60357 sa sljedećim sadržajem:
ime i prezime, adresa i broj računa.

Nagrade:

  • 1 x 5.000,00 kn na potrošačkoj kartici (5.000,00 kn)
  • 5 x Philips multistyler 10in1 (2.500,00 kn)
  • 10 x Philips sušilo za kosu (3.000,00 kn)

Izvlačenje dobitnika: 5.10.2011.

Objava dobitnika: 11.10.2011.

Trajanje nagradne igre: od 1.9.2011. do 30.9.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110904171009-152c893cd7a64f278d099ba691a94a41 docname=taft._pravi_dar_za_vas_i_va_u_kosu username=hocuvise loadinginfotext=TAFT.%20PRAVI%20DAR%20ZA%20VAS%20I%20VA%C5%A0U%20KOSU showhtmllink=true tag=dar width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

Brzo i neustrašivo brijanje uz Gillette i Ducati!


DOBITNIK:
1 x motor Ducati

  • 1. LIVIO RACANE, ZAGREB  

 
Volite brzinu i adrenalin? Ako je tako onda zaigrajte ovu nagradnu igru jer najsretniji će osvojiti motor Ducati! Potrebno je kupiti u jednoj kupovini na jednom računu bilo koji Gillette Blue 3 proizvod + bilo koja Gillette pjena ili gel Konzum-u  te poslati SMS poruku slijedećeg sadržaja na broj 60060:
motor, broj računa, ime i prezime, adresa i grad, datum rođenja
Npr;   motor, 123-45679991, Zeljka Babic, Javorova 5, Zagreb, 01.02.1980.   

Nagrade:

  • 1 x motor Ducati

Izvlačenje dobitnika: 06.10.2011.

Objava dobitnika: u roku od 15 dana od dana izvlačenja dobitnika.

Trajanje nagradne igre: 16.08.-30.09.2011.

 

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110823110505-01ec3b327dc64b4fa63e0dbe6f55e007 docname=brzo_i_neustra_ivo_brijanje_uz_gillette_i_ducati username=hocuvise loadinginfotext=Brzo%20i%20neustra%C5%A1ivo%20brijanje%20uz%20Gillette%20i%20Ducati showhtmllink=true tag=brijanje width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Fructal sirupi vas nagrađuju!


DOBITNICI:
Glavno izvlačenje  – 07.10.2011.
4 x 7.000 kn na American Express potrošačkoj kartici

  • Manuela Landikusic, Zagreb
  • Jadranka Grbac, Slatina
  • Mirjana Svetec, Ivanec
  • Dražen Vukelić, Kastav

 


MJESEČNA IZVLAČENJA:
Mjesečno izvlačenje – 07.10.2011.
4 x 2.000 kn na American Express potrošačkoj kartici

  • Goran Susak, Split
  • Marija Corluka, Zagreb
  • Ivan Piskac, Novigrad Podravski
  • Renata Rambousek, Daruvar

 

Mjesečno izvlačenje – 05.09.2011.
4 x 2.000 kn na American Express potrošačkoj kartici

  • Dino Dotlic, Pula
  • Mirjana Budić, Trogir
  • Marija Romic, Slavonski Brod
  • Lucija Biskup, Orehovec

Mjesečno izvlačenje – 08.08.2011.
4 x 2.000 kn na American Express potrošačkoj kartici

  • Vladimir Rakos, Ivanja Reka
  • Ana Komornik, Bjelovar
  • Gorana Dujic, Kastel Luksic
  • Narcisa Kosutic – Smiljanic, Koprivnica

TJEDNA IZVLAČENJA:
Tjedno izvlačenje  – 07.10.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Marina Kajkara, Cunski
  • Dragutin Bosak, Zagreb
  • Kristijan Kerin, Tar
  • Ana Petric, Marija Bistrica
  • Snježana Zagajski, Križ
  • Vladimira Krmpotic, Senj
  • Mira Kirac, Medulin
  • Milka Peras, Zagreb

Tjedno izvlačenje – 26.09.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Suzana Bortas, Samobor
  • Spomenka Vukovic, Bizovac
  • Ružica Mirić-Agbaba, Rijeka
  • Lidija Crnicki, Zapresic
  • Dora Bauer, Rijeka
  • Ljiljana Pacadi, Zagreb
  • Ana Eskinja, Zagreb
  • Hrvoje Benikovic, Osijek

Tjedno izvlačenje  – 19.09.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Bozidar Jalsovec, Cakovec
  • Danijela Jungic, Zagreb
  • Marko Lupetina, Matulji
  • Alenka Conar, Turčin
  • Marko Kranjcevic, Zagreb
  • Draga Sumiga, Koprivnica
  • Ivan Vukovic, Zagreb
  • Vesna Matkovic, Zagreb

Tjedno izvlačenje – 12.09.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Ljiljana Sirnik, Rijeka
  • Milena Vukasovic, Omiš
  • Skoric Durdica, Varazdin
  • Mirko Petak, Vrbovec
  • Marina Novinc, Zagreb
  • Virna Miscevic, Rijeka
  • Sofija Grgić, Zagreb
  • Danijel Djerfi, Gorjani

Tjedno izvlačenje – 05.09.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Danijel Djerfi, Gorjani
  • Virna Miscevic, Rijeka
  • Kresimir Slonjsek, Zagreb
  • Kristina Spoljar, Varazdin
  • Vladimira Krmpotic, Senj
  • Ivica Plečko, Maruševec
  • Djurdja Blazevic, Vinkovci
  • Snjezana Kralj, Zagreb

Tjedno izvlačenje – 29.08.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Antun Krajacic, Strigova
  • Dragutin Šoštar, Velika Gorica
  • Lidija Pocrnic, G.Stupnik
  • Tomislav Bozic, Vrbovsko
  • Marijana Mijic, Split
  • Ivana Grbin, Turanj
  • Maida Mutapcic, Zagreb
  • Marija Rajkovača, Čepin

Tjedno izvlačenje – 22.08.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Branka Bem, Samobor
  • Jasna Sutalo, Donji Miholjac
  • Marija Radalj, Split
  • Petra Brzuhalski, Mihouljan
  • Jadranka Maksimović, Rijeka
  • Vlatka Hrebac, Karlovac
  • Ivana Đakovic, Slavonski Brod
  • Mirela Pribudić, Split

Tjedno izvlačenje – 16.08.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Petra Culin, Split
  • Miroslav Hren, Čakovec
  • Rolando Mimica, Omiš
  • Marija Rajič, Osijek
  • Nataša Bilic, Zadar
  • Nikolina Jurisic, Zagreb
  • Majda Curjuric, Zadar
  • Slava Stolnik, Zagreb

Tjedno izvlačenje – 08.08.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Milena Vukasovic, Omis
  • Andrija Biskup, Orehovec
  • Marija Ljutić, Rijeka
  • Nino Vidrih, Zagreb
  • Barbara Tunjic, Zagreb
  • Ana Varga, Čakovec
  • Sinisa Dragicevic, Split
  • Spomenka Caljkusic, Split

Tjedno izvlačenje – 01.08.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Josipa Perići, Zagreb
  • David Dorusak, Caglin
  • Stevo Fabijanic, Cepin
  • Monika Barčan, Pitomača
  • Kristian Morovic, Sesvete
  • Andreja Malović, Sisak
  • Katarina Kantolić, Krapina
  • Marija Zvonar, Kalinovac

Tjedno izvlačenje – 25.07.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Nada Cavric, Zagreb
  • Boris Pavic, Zagreb
  • Kristina Šobak, Klenovnik
  • Katica Saric, Split
  • Miroslav Ovcar, Belica
  • Božena Kranjčec, Karlovac
  • Juraj Talaja, Osijek
  • Vedran Seric, Split

Tjedno izvlačenje – 18.07.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Milena Vukasovic, Omiš
  • Ana-Marija Boric, Sisak
  • Senka Rajn, Koprivnica
  • Sandra Banozic, Vinkovci
  • Ivana Radić, Bol
  • Andreja Ljevar, Sisak
  • Ozren Kiš, Zagreb
  • Jelena Mrkonic, Zagreb

Tjedno izvlačenje – 11.07.2011.
8 x Fructal poklon paket proizvoda

  • Gordana Grgic, Zagreb
  • Danijela Kocijan, Osijek
  • Jadranka Stipcevic, Split
  • Ana Zekanovic, Razanac
  • Dajana Zemunik, Jesenice
  • Snjezana Nogalo, Split
  • Djurdja Kolenic, Donji Vidovec
  • Josip Benutic, K. Stari


 

Osvježite se Fructal-om i sudjelujte u nagradnoj igri, jer nagrade su fantastične! Jedna od nagrada je 7.000,00 kuna na potrošačkoj kartici! Potrebno je kupiti bilo koji Fructal sirup i poslati SMS poruku na broj 60050 (2,40kn/SMS) s ključnom riječi ”SIRUP” i osobnim podacima:
ključna riječ, broj računa, ime i prezime, adresa i datum rođenja
Npr; SIRUP, 333-55256, Marin Marić, Samoborska 143, Zagreb, 13.11.1979.

Nagrade:
Glavna nagrada:

  • 4 x 7.000,00 kn na American express kartici

Mjesečne nagrade:

  • 12 x 2.000,00 kn na American Express kartici

Tjedne nagrade:

  • 104 x Fructal poklon paketa proizvoda

Izvlačenje dobitnika:

  • 1. Izvlačenje tjedno 11.07.2011.
  • 2. Izvlačenje tjedno 18.07.2011.
  • 3. Izvlačenje tjedno 25.07.2011.
  • 4. Izvlačenje tjedno 01.08.2011.
  • 5. Izvlačenje tjedno i 1.mjesečno 08.08.2011.
  • 6. Izvlačenje tjedno 16.08.2011.
  • 7. Izvlačenje tjedno 22.08.2011.
  • 8. Izvlačenje tjedno 29.08.2011.
  • 9. Izvlačenje tjedno i 2.mjesečno 05.09.2011.
  • 10. Izvlačenje tjedno 12.09.2011.
  • 11. Izvlačenje tjedno 19.09.2011.
  • 12. Izvlačenje tjedno 26.09.2011.
  • 13. Izvlačenje tjedno, 3.mjesečno i glavno izvlačenje 07.10.2011.

Objava dobitnika: najkasnije 5 radnih dana od izvlačenja.

Trajanje nagradne igre: od 01.07.2011. do 30.09.2011.

 

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110630152532-0e6a724c13ec423b835a619b178d6c65 docname=fructal_sirupi_vas_nagra_uju username=hocuvise loadinginfotext=Fructal%20sirupi%20vas%20nagra%C4%91uju showhtmllink=true tag=fructal width=420 height=297 unit=px]

 

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (2)

Tags:

Sve što djeca trebaju, sve što žele


DOBITNICI BICIKL GURALICE:

  • 1. VELKAVRH KRISTINA BRESTOVEČKA 26A 10360 SESVETE
  • 2. PREGLEJ BOJANA 3. CVJETNO NASELJE 18 10000 ZAGREB
  • 3. BABIĆ HUIĆ KATARINA HRIBAROV PRILAZ 6 10000 ZAGREB
  • 4. JEĐUD PETRA MATIJA DIVKOVIĆA 33 10090 ZAGREB
  • 5. DONEVSKI IGOR M. GANDHIA 1 10090 ZAGREB
  • 6. KNEŽEVIĆ INES ZAGREBAČKA 140 10360 SESVETE
  • 7. RUDAN VOJNIĆ NIKOLINA KAMENJAK 3 52100 PULA
  • 8. CIK FLEKOVIĆ IVANA ŠKALINOVA 37 10090 ZAGREB
  • 9. KREZIĆ TOMISLAV OSJEČKA 64 10370 DUGO SELO
  • 10. RAJNOVIĆ MARTINA GAJEVA 20 33000 VIROVITICA
  • 11. LONČAR MAJA UL. GRADA CHICAGA 19 10000 ZAGREB
  • 12. SOČO JASMINA PALMOTIĆEVA 58 10000 ZAGREB
  • 13. PTIČAR SANJA LIVADSKA 16A 31000 OSIJEK
  • 14. DOMJANOVIĆ HELENA ČITLUK 53 21230 SINJ
  • 15. ČAVKA DRAGA RATISKA 6 21000 SPLIT
  • 16. MARTINJAK DAVID UL. FINDRI 27 10382 DONJA ZELINA
  • 17. MARKOVIĆ TINA ZRINJSKO-FRANKOPANSKA 51 21000 SPLIT
  • 18. MARKUS INES DOLOVSKA 34 10090 ZAGREB
  • 19. TOMIĆ SANJA DUGA ULICA 135 32100 VINKOVCI
  • 20. BOŠNJAK BERNARDICA REMETINEČKI GAJ 21 D 10020 NOVI ZAGREB
  • 21. ĆOSIĆ ADRIAN I.B. MAŽURANIĆ 5 10000 ZAGREB
  • 22. IVANČIĆ ANA ŠTEFANEC, N. TESLE 8 40000 ČAKOVEC
  • 23. GRGIĆ ELIANA RADUNICA 24 21000 SPLIT
  • 24. LADIŠĆ LJILJANA BANOVA 10 31000 OSIJEK
  • 25. GABERŠEK MORANDINI ŠTEFICA KOLODVORSKA 16 42000 VARAŽDIN
  • 26. ANA MARIN TOŠEVSKI JOSIPA VOGRINCA 19 10000 ZAGREB
  • 27. PAJC MUHARENOVIĆ ŽELJKA PLETERNIČKA 15 31000 OSIJEK
  • 28. IVAŠKOVIĆ MARIJANA GRKINSKA 63 48350 ĐURĐEVAC
  • 29. ŠKUGOR ANDRIJANA ŠKUGORI 24 22000 DUBRAVA KOD ŠIBENIKA
  • 30. ZUBAK KAROLINA ADAMIĆEVA 13 10020 NOVI ZAGREB
  • 31. HORAK MARIJA K. PETRA KREŠIMIRA  IV, 41 44320 KUTINA
  • 32. RISTANOVIĆ RENATA MATIJE GUPCA 64 33410 SUHOPOLJE
  • 33. LAVIĆ KATARINA BRAĆE CETINA 5A 51000 RIJEKA
  • 34. POLČIK GORAN OSJEČKA 183 31207 TENJA
  • 35. RADIĆ IVANA RUDINA 16 21420 BOL
  • 36. DERNIKOVIĆ DUBRAVKA ANĐELE HORVAT 10 10000 ZAGREB
  • 37. BANOVAK MIRTA RIBARSKA 28 32000 VUKOVAR
  • 38. SOČEN NATALIJA ŠTAGLINEC 64D 48000 KOPRIVNICA
  • 39. KULJKO MARIJANA ZAGREBAČKA 136 10340 VRBOVEC
  • 40. SERTIĆ LORELA SPLITSKA 20 31400 ĐAKOVO
  • 41. IVANOVIĆ MIRELA BASTAJSKI PUT 4A 10000 ZAGREB
  • 42. TIBLJAŠ GALOVIĆ NIRVANA V. I. M. LENCA 50 51000 RIJEKA
  • 43. FLEGO OSTOVIĆ MAJA PLITVIČKA 20 10000 ZAGREB
  • 44. JOSIPOVIĆ DANIEL DUBROVAČKA 97 34000 POŽEGA
  • 45. BOSILJEVAC I PETRA SV. MATEJA 25 10010 ZAGREB
  • 46. TORBICA TEO JULIJA KNIFERA 2 10020 NOVI ZAGREB
  • 47. VARGA SANJA PRIBISLAVEC, B.J.JELAČIĆA 33 40000 ČAKOVEC
  • 48. KROFLIN MARIJA V. LISINSKOG 13 34000 POŽEGA
  • 49. PETKOVIĆ LUCIJA V. NAZORA 26 21420 BOL-BRAČ
  • 50. MIKULIČIĆ SARA ŠETALIŠTE 13. DIVIZIJE 109 51000 RIJEKA
  • 51. GABELIĆ IVANA DUBROVAČKA 5 21000 SPLIT
  • 52. BRKALO MATIJA PAZDIGRADSKA 22 21000 SPLIT
  • 53. ANDRIJOLIĆ BOSILJKA ILOČKA 18 21000 SPLIT
  • 54. BOGOVIĆ ANTONIO SLAVKA KOLARA 13 E 10410 VELIKA GORICA
  • 55. MIHALIĆ KORNELIJA CRKVENA 67 44320 KUTINA
  • 56. BURAZIN EMA REISNEROVA 157 31000 OSIJEK
  • 57. VIRAG PETRA A. ŠENOE 7 42230 LUDBREG
  • 58. ŠIPUŠIĆ KATARINA A. CVETKOVIĆA 2 10410 VELIKA GORICA
  • 59. MIŠE MARINA TRG IVANA KUKULJEVIĆA 1 10000 ZAGREB
  • 60. BARTULA-BOSANAC RENATA RASTOČINE 6 51000 RIJEKA
  • 61. MARIN GROZDANA NOVOGRADIŠKA 8 23000 ZADAR
  • 62. BOSAK VALENTINA M. GUPCA 17A 49245 GORNJA STUBICA
  • 63. BROZIČEVIĆ BORNA J. P. KAMOVA 15 51000 RIJEKA
  • 64. VLAHOVIĆ GABRIŠA ANDREJA OKIĆKA 20 10431 SVETA NEDELJA
  • 65. KOLAKOVIĆ IVA DUGI DOL 13 10000 ZAGREB
  • 66. MILKOVIĆ NIKOLINA MIHANOVIĆEVA 10 33000 VIROVITICA
  • 67. HAMEL TINA XII PODBREŽJE 23 10020 ZAGREB
  • 68. KLOBUČAR MONIKA GORNJI VIDUŠEVAC 161 44400 GLINA
  • 69. PORPORAT EMA STJEPANA ŽIŽE 1 52210 ROVINJ
  • 70. PAUKNER DANIJELA JOSIPA PAVIŠEVIĆA 27 34000 POŽEGA
  • 71. ŠKARIČIĆ TONĆI PODGRAĐE 15 21207 KOSTANJE
  • 72. ČOLIĆ IVA ČAZMANSKA 4 44320 KUTINA
  • 73. LENKEC MARINELA V. MORANDINIJA 15 40000 ČAKOVEC
  • 74. MALEK VRKLJAN TEA DUVANJSKA 10 10000 ZAGREB
  • 75. JEMBRIH MARTINA NEŽIĆEVA 2E 10010 ZAGREB
  • 76. RANOGAJEC ANDREJA BIJENIK 167 10000 ZAGREB
  • 77. NIKOLIĆ MARTINA GEROVSKA 9 51000 RIJEKA
  • 78. BUČEVIĆ TOMA POLJIČKA 64 21312 PODSTRANA
  • 79. KOBER PAVICA SV. HELENA 104 10382 DONJA ZELINA
  • 80. EREIZ MIROSLAVA ZRINSKIH FRANKOPANA 1C 20350 METKOVIĆ
  • 81. ŠIMARA ANTEA VLADIMIRA NAZORA BR. 6 33520 SLATINA

DOBITNICI BADEMANTILA:

  • 1. NEMČIĆ MATEJ MIROSLAVA KRLEŽE 14 10290 ZAPREŠIĆ
  • 2. IVEK MARIJA VARAŽDINSKA 120 42220 NOVI MAROF
  • 3. BURIĆ MARIJANA DIVALTOVA 64 31000 OSIJEK
  • 4. DUČINA MAJA PUT GOMILICE 38 21222 MARINA
  • 5. BJEDOV RAVLIĆ JASNA ZMAJ JOVINA 6 A 31000 OSIJEK
  • 6. MIJALJEVIĆ VESNA POLJANA PLANKIT 4/IV 23000 ZADAR
  • 7. MARTINJAK JAKOV ULICA FINDRI 27 10382 DONJA ZELINA
  • 8. ŠEMOVIĆ HANA VINKOVAČKA 53 21000 SPLIT
  • 9. MRKONJIĆ DRAGICA ZADARSKA 15 53291 NOVALJA
  • 10. VINCELJ IVAN PLAMENŠĆINA DONJA 21/20 49218 PREGRADA
  • 11. TAKAČ TRKEŠ MARGARETA PALIĆ 47 10000 ZAGREB
  • 12. SMAJIĆ NIKOLA LJUBUŠKA 4 21000 SPLIT
  • 13. PTIČAR DUJE LIVADSKA 16 31000 OSIJEK
  • 14. SAVIĆ MARIJA OSTROGOVIĆEVA 2 10020 ZAGREB
  • 15. VARGA SANJA B.J.JELAČIĆA 33, PRIBISLAVEC 40000 ČAKOVEC
  • 16. ŠIPUŠIĆ LEON A. CVETKOVIĆA 2 10410 VELIKA GORICA
  • 17. MODLIC NARCISA MIROGOJSKA 36, SIVICA 40317 PODTUREN
  • 18. GRGIĆ ILIJA KRAPINSKA 12 31431 ČEPIN
  • 19. KOŠUTIĆ BRANKA M. KRLEŽE 13 48000 KOPRIVNICA
  • 20. VEČENAJ MONIKA ĐURE ESTERA 15 48000 KOPRIVNICA
  • 21. GRMOJA LUKA INDUSTRIJSKA 8/2 20350 METKOVIĆ
  • 22. TRAKOŠTANEC KRUNOSLAV KLJUČ, V. ČOLJE 138 42220 NOVI MAROF
  • 23. PALINIĆ MARIJA DEKANIĆI III. ODVOJK 13 10431 KERESTINEC
  • 24. VULIĆ VOČANEC PERICA KUKULJEVIĆEVA 1 10000 ZAGREB
  • 25. SMRČEK IRMA A. HEBRANGA 3 44320 KUTINA
  • 26. GUDLIN SNJEŽANA NETRETIĆKA 40 10000 ZAGREB
  • 27. PAVIĆ GORDANA BISTRIČKA 8 10360 SESVETE
  • 28. ŠUBAŠIĆ IVAN DONJE PRILIŠĆE 52 47271 NETRETIĆ
  • 29. MIKŠIĆ ROZMERI ZVEČANJE 30 21253 GATA
  • 30. VRDOLJAK KRUNO SPLITSKA 12 A 31000 OSIJEK
  • 31. ANDRIĆ HELENA VESELIŠĆE 2C 10000 ZAGREB
  • 32. LUČIN KATE PREKO DOBREČEVA 9 21222 MARINA
  • 33. GALIĆ JASMINKA KNEZA TRPIMIRA 177 21210 SOLIN
  • 34. RAFF REBEKA KRSTOVA 21A 31000 OSIJEK
  • 35. HOLEK NIKOLA MIKLINOVEC 58 48000 KOPRIVNICA
  • 36. JEĐUD ANA KAŠINCI ODVOJAK 2A 10257 BREZOVICA
  • 37. VAROVIĆ KSENIJA P. MIŠKINE 21 48322 DRNJE-BOTOVO
  • 38. HORNJAK MAJA BRAJDE 6 52465 TAR
  • 39. ČOLOVIĆ VEDRANA SV. ĐORĐA BR. 3 20350 METKOVIĆ
  • 40. TRUMBIĆ LOVRE DOVERSKA 20 21000 SPLIT
  • 41. JOSIPOVIĆ TEA DUBROVAČKA 97 34000 POŽEGA
  • 42. PLEPELIĆ KATARINA PLEPELIĆEVA 3 10410 VELIKA GORICA
  • 43. UDILJAK DOMINIK LJUBUŠKA 4 21000 SPLIT
  • 44. PEĆARIĆ ANA JEZERANSKA 8A 10251 HRVATSKI LESKOVAC
  • 45. PEDIĆ NIKO DUBROVAČKA 97 34000 POŽEGA
  • 46. ČUČEK ELA SVETOJURSKI VRH 36 49218 PREGRADA
  • 47. RADIĆ TATJANA PUT BEDEMA 10 21222 MARINA
  • 48. DUMIČIĆ JASNA PALIT 291 51280 RAB
  • 49. BOJIĆ MAIDA OZALJSKA 73/II 10110 ZAGREB
  • 50. HORVATIN MARTINA BITOLJSKA 5 10000 ZAGREB
  • 51. IVANČIĆ ANA ŠTEFANEC, NIKOLE TESLE 8 40000 ČAKOVEC
  • 52. RUDAN ENI KAVRAN 57 52208 KRNICA
  • 53. MARKOVIĆ TINA ZRINJSKO-FRANKOPANSKA 51 21000 SPLIT
  • 54. VELINSKI MATEJ MAKSIMIRSKA 94 10000 ZAGREB
  • 55. SMRČEK ZLATKO A. HEBRANGA 3 44320 KUTINA
  • 56. JUKIĆ KORALJKA SREDNJAK 43 10000 ZAGREB
  • 57. COLARIĆ MARTINA KLENOVNIK 225 42244 KLENOVNIK
  • 58. ŽIVKOVIĆ TANJA ŠIME LJUBIĆA 13 21000 SPLIT
  • 59. TALAN JASMINKA RIVALNO 10 42232 DONJI MARTIJANEC
  • 60. VAKANTE DAMIR POŽEŠKA 6 21000 SPLIT
  • 61. BASIACO BERTOŠA KRISTINA VILANIJA, KVARNERSKA 9 52470 UMAG
  • 62. KRAMAR ŠANDL TAJANA HRGOVIĆI 77 10000 ZAGREB
  • 63. PREKRAT KREŠIMIR 3. MALEŠNICA 2. ODVOJAK 1 10090 ZAGREB
  • 64. LADIĆ SRĐANA GAJEVA 30 21000 SPLIT
  • 65. KLOBUČAR IVONA P. MIŠKINE 10/2 35000 SLAVONSKI BROD
  • 66. KOSTANJEVEČKI BABIĆ MARINA VUKOMEREC 24B 10000 ZAGREB
  • 67. ROŠČAK DANIJELA GAJEVA 45 10430 SAMOBOR
  • 68. VELINSKA JANA MAKSIMIRSKA 94 10000 ZAGREB
  • 69. PREMEC MARIJANA A. CESARCA 5 31540 DONJI MIHOLJAC
  • 70. SKRT FRAN MIKLINOVEC 50 48000 KOPRIVNICA
  • 71. KNEŽEVIĆ JAKOV MANDARINSKIH ŽRTAVA 7 22000 ŠIBENIK
  • 72. VARGA ANA B.J.JELAČIĆA 33, PRIBISLAVEC 40000 ČAKOVEC
  • 73. POPOVIĆ MARINA CIGLENICA 107 43280 GAREŠNICA
  • 74. KATUŠIĆ BOJANAC ANA ŠESTINSKI DOL 86 E 10000 ZAGREB
  • 75. SLADE NIKA PUT MULINE 11 21220 TROGIR
  • 76. GRANIĆ ANDREA HRV. KNEZOVA 36 21213 KAŠTEL GOMILICA
  • 77. JAKŠIĆ ŽIVALJIĆ NELICA TEMPLARSKA 19 21000 SPLIT
  • 78. MALIĆ ILIJA ČAKOVEČKA 29 10000 ZAGREB
  • 79. SVALINA KRISTINA OMIŠKA ULICA 22 21230 SINJ
  • 80. LUKARIĆ MARTA DRAGA 2 51516 VRBNIK

 

 

Dragi roditelji prilika da osvojite Bicikl guralicu ili Chicco bademantil! Potrebno je kupiti 10 komada Hipp soka u tetrapaku i 10 komada Hipp voćnih zabava 90g s deklaracijom na kojoj piše Uvoznik: ‘Vivera d.o.o., ul. Kralja Zvonimira bb, 44400 Glina te kopiju računa na kojima je vidljiva kupnja trebate popuniti sa osobnim podacima (ime, prezime, adresa, broj telefona i spol djeteta) i poslati na adresu:
Vivera d.o.o.; p.p. 74, 10020 Zagreb (za nagradnu igru)

Nagrade:

  • 400 x Bicikl guralica
  • 200 x Chicco bademantil

Izvlačenje dobitnika: 07. listopada 2011.

Objava dobitnika: 12. listopada 2011.

Trajanje nagradne igre: od 01. rujna do 30. rujna 2011. godine.

Pravila nagradne igre:
[issuu viewmode=presentation layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110901172827-9919eee7a2264324a9d680b87cb9ad03 docname=sve__to_djeca_trebaju__sve__to__ele username=hocuvise loadinginfotext=Sve%20%C5%A1to%20djeca%20trebaju%2C%20sve%20%C5%A1to%20%C5%BEele showhtmllink=true tag=djeca width=420 height=594 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: , ,

Persil i Silan u Konzumu!


DOBITNICI:
100 x 100,00 kn voucher za kupnju u Konzum prodavaonicama:

  •     TOMISLAV LUBURIC, SISACKA CESTA 2. ODVOJAK 45 ZAGREB
  •     MARIJA CIZMESIJA PODRAVSKA 9/1 40328 DONJA DUBRAVA
  •     DINO  ZAMECNIK, T. UJEVIC  18.   31000  SARVAS
  •     GORAN VRDOLJAK CELIJSKA 9 OSIJEK
  •     MLADENKO ZIVKOVIC, B.I.MAZURANICA 29, SIBENIK
  •     TANJA TALAJA, FRANKOPANSKA 74A, OSIJEK
  •     MILENA PETKOVIC, TRG ANDRIJE HEBRANGA BR 1. SIBENIK
  •     SANJA SUSAK, HERCEGOVACKA 110, 21000 SPLIT
  •     FERDINAND DUJIC KOMJATE 63A 21215 KASTEL LUKSIC
  •     ANA PRVCIC MIKLINOVEC 58 KOPRIVNICA
  •     ZDENKA HORVAT, BARANJSKA 37, 43000 BJELOVAR
  •     SLAVICA SERTIC SPLITSKA 20 31400 DJAKOVO
  •     DAMIR VAROVIC, P.MISKINE 21, 48322 DRNJE-BOTOVO
  •     MARIJANA MUSE POLJICKE KNEZEVINE 20 21292 SRINJINE
  •     DRAGICA STANČIĆ NARODNOG PREPORODA 4  22000  ŠIBENIK
  •     TATJANA BEDALOV,K.KAMBELOVAC, (SPLIT)
  •     MARIJANA MARGARETIC, HRASTELNICKA 1B, 10000 ZAGREB
  •     DANA ZIVOLIC,GALIZANSKA CESTA 33,FAZANA
  •     BJANKA BRAIC, GLAVICKA 19 ZRNOVNICA
  •     MARIJANA CALA,8 DALMATINSKE UDARNE BRIGADE E2,SIBENIK
  •     JADRANKA STIPCEVIC DRAGANJINA 10 21000 SPLIT
  •     STEVO STANKOVIC, NARTA 371, BJELOVAR
  •     LUCIJA MESTROVIC NOVOSELCI 67 34310 PLETERNICA
  •     DANIJELA CUCEK, SVETOJURSKI VRH 36, 49218 PREGRADA
  •     RUZICA PONGERAJTER, JELACICEV ODVOJAK 11, 10410 VELIKA GORICA
  •     SNJEZANA GNJEC, BANATSKA 5, DUBRAVA, ZAGREB
  •     NENAD BRAIC, GLAVICKA 19 ZRNOVNICA
  •     TOMISLAV SIMUNOVIC VELIKI DOL  50  SLAVONSKI BROD  35000
  •     ANTUN LUKSIC,BRACE RAD CA 98,SIBINJ 35252
  •     ANICA GUNDELJ VLASKA 15  31205 ALJMAS
  •     ANICA MIROSAVLJEVIC, PODVINJSKA 19, SLAVONSKI BROD
  •     DUNJA BOGDANOVIC, B.I. MAZURANICA 57, SIBENIK
  •     LJILJANA DADIĆ PLANČIĆEVA 8 21000 SPLIT
  •     SABINA BENIKOVIC,KNINSKA12,31000 OSIJEK
  •     DANIJELA MALES ISTARSKA 3 SPLIT
  •     BAHRA KADIC, 1.SAVICA 98  ZAGREB  10 000
  •     ANA MARIN TOSEVSKI, JOSIPA VOGRINCA 19, 10000 ZAGREB
  •     SUZANA SABOLIC , GORNJE BAZJE 137,  33407 GORNJE BAZJE.
  •     MARIJA LUCIC, DUBROVACKA 30, VISNJEVAC
  •     GORAN SIMIC, BERNARDA VUKASA 9, ZAGREB
  •     LORENA JURSIC, 1.MAJA 11, VODNJAN
  •     SONJA GALIC TABLE 14 21000 SPLIT
  •     LJILJANA ZIGROVIC PRETOKI 32 SVETI IVAN ZELINA
  •     IVAN HUDJEK, VESLACKA 12, ZAGREB
  •     JASNA BJEDOV RAVLIC ZMAJ JOVINA 6A OSIJEK
  •     RUZICA CORLUKA, MESNICKA 32,ZAGREB
  •     RAJ_I_ JELENA I. MEŠTROVIĆA 60 ŠIBENIK
  •     ANKICA TALAN,   MARETICEVA 10,   ZAGREB
  •     SANJA STANKOVIC, NARTA 371, BJELOVAR
  •     GORANA DUJIC KOMJATE 63A 21215 KASTEL LUKSIC
  •     ANITA IVANKOVIC, MARTINA DIVALTA 92, 31000 OSIJEK
  •     ADRIANA VUKELJA, BERGAM DRAGUTINA 6, 22010 BRODARICA
  •     IVANA KARLOVIC,PAVLA STOOSA 12,GORNJA LOMNICA,10412 DONJA LOMNICA
  •     MARTINA KLANJCEC PLANINA DONJA PRIGORSKA 15 10362 KASINA
  •     JASNA HLADNIC F.V.SIGNJARA 7 48326 VIRJE
  •     SLAVICA LUBURIC, SISACKA CESTA 2. ODVOJAK 45, 10020 ZAGREB
  •     KATARINA BIOCIC ZASACA 26 20240 TRPANJ
  •     BARBARA LAVRNJA, 51000 RIJEKA, D.GERVAISA 64
  •     ANA ZEKANOVIC, KRNEZA 21, 23248 RAZANAC
  •     VEDRANA KATANIC DJALSKOG 66 ZAPRESIC
  •     SNJEZANA STANSA, OSJECKA 82, BJELOVAR.
  •     ROBERT RAFF KRSTOVA 21A OSIJEK
  •     IVAN KATAVIC, NASICKA 12, ZOLJAN, 31500 NASICE
  •     NOVAKOVIC VESNA VUKOVAR LIJEVA BARA 2
  •     ALEN IVANKOVIC, MARTINA DIVALTA 92, 31000 OSIJEK
  •     ROMINA  JANECIC PAPUCKA 2 SLATINA 33520
  •     ANITA BATIC,ANICE BOSKOVIC 16,20000 DUBROVNIK
  •     NADA SOLDO GLAVNA 41 DOMITROVEC 4205 VIDOVEC
  •     DANIELA BRUKETA, DRIVENIK 8B, 51242 DRIVENIK
  •     VESNA MIJALJEVIC, P.PLANKIT 4, POLUOTOK- 23000 ZADAR
  •     NELICA JAKISIC ZIVALJIC TEMPLARSKA 19 SPLIT
  •     NADA KRALIK, BISTRICKA 29, JELISAVAC, 31500 NASICE
  •     ERZEBET BODRIG MLADENA PALINKASA 15  31205 ALJMAS
  •     LJILJANA SUSANJ, RUDESKA 166, ZAGREB 10000
  •     LUKA PETRIC FRANJE RACKOG 47  31431 CEPIN
  •     MLADEN     MARCIC,B.I.MAZURANICA 47,SIBENIK
  •     JURAJ TALAJA FRANKOPANSKA 74A OSIJEK
  •     KSENIJA VAROVIC, P.MISKINE 21, 48322 DRNJE-BOTOVO
  •     DANKA SILJKOVIC TRG IVANA KUKULJEVICA 6 ZAGREB
  •     IVAN  BLAŽIC        IVANA  ŠIBLA
  •     IVA TALAJA, POZESKA 23, OSIJEK
  •     TONKA MARCIC BORAJSKA 38 22000 SIBENIK
  •     ŽELJKO STRUNJAK, TRG ANTUNA BARCA 15, ZAGREB
  •     NATAŠA KEZELE, ODAKOVA 5, ZAGREB
  •     KATARINA KATAVIC, NASICKA 12, ZOLJAN, 31500 NASICE
  •     GORAN POLCIK OSJECKA 183  31207 TENJA
  •     LILIJANA MATAK ISTARSKA 24C UMAG
  •     VINKO  OPACAK,   VELIKI DOL 26,     SLAVONSKI BROD, 35000
  •     ANTONIJA RADAN, B.MAGOVCA 64, ZAGREB
  •     HRVOJE ZLOMISLIĆ, SELČINSKA 16, SESVETE
  •     LIDIJA BIOCIC, 21266 ZMIJAVCI, VUKOVARSKA 18
  •     STEFICA BARETA,NIKOLE ZRINSKOG 1,GARCIN 35212
  •     NIKOLINA KALINSKI,ALEJA BLAZA JURISICA 9,10040 ZAGREB
  •     KATARINA HOLEK, MIKLINOVEC 58, KOPRIVNICA
  •     MIRJANA ZIVKOVIC,B.J.JELACICA 38,SIBENIK
  •     ROBERT ZIVKOVIC, B.J.JELACICA38 SIBENIK
  •     SASA SOSE,REBRO 38/5,10360 SESVETE
  •     NIKOLINA SOSE,REBRO 38/5,10360 SESVETE
  •     ALMIDA KRNIC,DANILO BIRANJ-NOVA UL. 16, 22000 SIBENIK
  •     ANITA SEVER A.G.MATOSA 13 VELIKA GORICA

Kupnjom u Konzumu imate priliku osvojiti voucher za kupnju u iznosu od 100,00 kn! Potrebno je kupiti bilo koje pakiranje Persil-a 2kg/30tableta ili veće u kombinaciji sa Silan-om 1L/0,9L ili većim u bilo kojem Konzumu. Nakon kupovine potrebno je sačuvati račun te poslati SMS na broj 60147 (2,40kn/SMS; sa PDV-om) sljEdećeg sadržaja:
broj računa, ime i prezime, adresa.

Nagrade:

  • 100 x 100,00 kn voucher za kupnju u Konzum prodavaonicama

Izvlačenje dobitnika: 11.10.2011.

Objava dobitnika: 14.10.2011.

Trajanje nagradne igre: od 05.09.2011. do 30.09.2011. godine.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110909094445-9b668a2c2a314433bcaaaa47995acbf7 docname=persil_i_silan_u_konzumu username=hocuvise loadinginfotext=Persil%20i%20Silan%20u%20Konzumu showhtmllink=true tag=i width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

S FAKSOM OSTVARITE PUTOVANJE IZ SNOVA!


Zaigrajte i osvojite putovanje u Egipat, wellnes vikend za dvoje, perilicu rublja ili neku drugu nagradu. Potrebno je kupiti Faks helizim Pro-Active F8 (Exotic Dream, Superaktiv, Aquamarine, Violet Fantasy 2 in 1, Natural & Sensitive, White Magic, Color Plus) u pakiranju od 2 kg ili većem, te izrezati s ambalaže deterdženta markicu, staviti ju u kovertu i zajedno s osobnim podacima ( ime i prezime, adresa, tel. broj ), dostaviti na adresu:

Saponia d.d. Osijek
Za nagradnu igru „ S Faksom ostvarite putovanje iz snova“
p.p. 364
31000 Osijek

Nagrade:

  • 1x putovanje na Novu Godinu u Egipat za 2 osobe
  • 10x apartman za 4-6 oosoba u sloveniji, Australiji, Italiji ili Francuskoj prema izboru dobitnika
  • 5x wellnes vikend u Opatiji za 2 osobe
  • 50x perilica rublja Zanussi
  • 10x haljina Linea Exclusive
  • 20x komplet posteljine Svilanit

Izvlačenje dobitnika: 13.12.2011.

Objava dobitnika: u roku od 8 dana izvlačenja.

Trajanje nagradne igre: od 01.10.2011. do 10.12.2011.

Posted in Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Ljeto mi je, vruće mi je, Ultra gros se meni smije!


DOBITNICI:
1x VW GOLF 1.4 Trendline:

  • VINCELJ, KSENIJA, Plemenščina Donja 21/20,Pregrada

25x iPhone:

  • 1.BAJIĆ, MARIJANA, Iznad lokve 1. Vrpolje
  • 2.GLIGORA ,MILENA, M. Krleže 32, Pula
  • 3.ISKRA, TEREZIJA, Gornji Kraj, Donji Kraljevac
  • 4.SABIN, DANIJEL, Letovanički vrh, Letovanić
  • 5.DIKOVIĆ, NADA, 43. Istarske divizije 75, Pula
  • 6.IGNOTO,LARA, Konceta 5, Bale
  • 7.GORIČANEC, STJEPAN, Hlapičina 100,Varaždin
  • 8.VRBNJAK, MARINA, Lj. Gaja 31, Vratno D. Vinča
  • 9.HUŠNJAK, VJEKOSLAV, Varaždinska 14,Vinica
  • 10.MASLAVAC, ZVONKO, Rusanova 152,Virovitica
  • 11.KEZELE, MARIJA, Malin 23, Mali Lošinj
  • 12.VUJAKLIJA, NATALIJA, Dubravci 47 E, Duga Resa
  • 13.KROLO, NADA, Križanićeva 11 A, Zagreb
  • 14.HRIBAR, JANEZ, Donja Hlapa 37, Dobrinj
  • 15.HOGGE, INES, Ratarska 35, Zagreb
  • 16.ZENKIĆ, DALIBOR, J.J.Strossmayera 31, Mošćenica
  • 17.MILAKOVIĆ, ALEN, Lekenička poljana 62, Lekenik
  • 18.GORETA, ANKA, Dračevica 14, Čavoglave
  • 19. VRBANIĆ, ANĐELKO V elikogorička 37, V. Gorica
  • 20. ŽIC, DRAGUTIN Buka 26, Punat
  • 21. ANDRIĆ,MILAN Dubrovačka 33,Rovinj
  • 22. ROGLIĆ, MARKO Vučevica 17, Podstrana
  • 23. VODELIĆ, ANA MARIJA Krležina 39, Pula
  • 24. CAROVIĆ, FRANJO Dravska 1 C, Totovec
  • 25. LALIĆ, RADMILA Nad lipom 11, Zagreb

 

 

Rashladite se Ledo sladoledima i osvajajte super nagrade! Potrebno je u maloprodajnim objektima članica „Ultra gros“-a kupiti bilo koji sladoled „Ledo“, minimalna vrijednost ukupne kupovine „Ledo“ proizvoda treba biti 40 kn.
Sudjelovati možete na dva načina:
1. Ispunjavanjem kupona koji ćete dobiti kod plaćanja,a na kupon potrebno je upisati slijedeće podatke:
ime i prezime, adresa stanovanja, kontakt telefon, godinu rođenja,broj računa.
Kupon ubacite u za to predviđenu kutiju na prodajnom mjestu.
2. Slanjem SMS poruke na broj 60010 sadržaja:
Ultra gros, ime i prezime, adresa stanovanja, godina rođenja, broj računa.
Cijena svake SMS poruke je 2.40kn (PDV uključen).
Nagrade:

  • 1x VW Golf 1.4 Trendline
  • 25x iPhone

Izvlačenje dobitnika: 30.09.2011.

Objava dobitnika: najkasnije 8 dana nakon izvlačenja dobitnika.

Trajanje nagradne igre: od 01.07.2011. do 31.8.2011.

 

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110711211510-a861e0470ae84449a16289d2af008345 docname=ljeto_mi_je__vru_e_mi_je__ultra_gros_se_meni_smije username=hocuvise loadinginfotext=Ljeto%20mi%20je%2C%20vru%C4%87e%20mi%20je%2C%20Ultra%20gros%20se%20meni%20smije showhtmllink=true tag=gros width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (6)

Tags:

Najsretniji početak školske godine!


DOBITNICI:
3.KOLO:
ŠKOLSKA TORBA – DECKI

  • Marko Pavlovic, Selcinska 28, 10360 Sesvete
  • Josip Matasic, P.F. Benickog 11, 53201 Licki Osik

ŠKOLSKI PRIBOR RAM3

  • Igor Pejnovic, Livadarski odvojak 5, 10360 Sesvete
  • Nada Buci, Bucijeva 2, Glavnica D. 10363 Bjelovar
  • Sanja Nola, Gracanska cesta 18, 10000 Zagreb
  • Sven Rotim, Zadarska 65, 10000 Zagreb
  • Marica Bebek, Vinogorska 16, 10362 Kašina

PRIJENOSNO HP RACUNALO

  • Katica Srdoc, Bakarac 69, 51261 Bakarac

BON VRTULJAK U VRIJEDNOSTI 400 KN

  • Dominik Puljic, Kerestineckih žrtava 38, 10090 Zagreb

PERNICA EASTPACK

  • Sara Gizdulic, Buzdohanj 8, 51219 Cavle

TORBA EUROCOM – jedno rame

  • Ivan Vanja Hajdukovic, Savska c. 17, 10000 Zagreb

ŠKOLSKA TORBA – DECKI

  • Marko Pavlovic, Selcinska 28, 10360 Sesvete
  • Josip Matasic, P.F. Benickog 11, 53201 Licki Osik

ŠKOLSKI PRIBOR RAM3

  • Igor Pejnovic, Livadarski odvojak 5, 10360 Sesvete
  • Nada Buci, Bucijeva 2, Glavnica D. 10363 Bjelovar
  • Sanja Nola, Gracanska cesta 18, 10000 Zagreb
  • Sven Rotim, Zadarska 65, 10000 Zagreb
  • Marica Bebek, Vinogorska 16, 10362 Kašina
  • Jasminka Pjevic, M. Bogovica 93, 10290 Zaprešic
  • Marijo Baburic, Kanarinska 24, 10000 Zagreb
  • Diana Zalar, Lj. Jonkea 12, 10000 Zagreb
  • Ivica Ištuk, Olajnica 17/22, 32000 Vukovar
  • Gordana Kovac, B. Podgorje 356, 49246 Marija Bistrica
  • Mika Belušic, Tkalciceva 70, 10000 Zagreb

RUKSAK EUROCOM

  • Andrijana Vajdic, Kunovecka 8, 10040 Zagreb

RUKSAK + PERNICA TOP TEAM

  • Ivana Maric, Marka Marulica 1, 33520 Slatina
  • Andreja Ivanda, Kneza Višeslava 50a, 43000 Bjelovar

GODIŠNJA PRETPLATA NA CASOPIS MODRA LASTA

  • Bejtula Zekiri, Cvrsnicka 5, 10000 Zagreb

POKLON BON ŠKOLSKE KNJIGE U VRIJEDNOSTI 300 KN

  • Danko Debeljak, Pavla Štoosa 29, 10360 Sesvete
  • Mario Brckovic, Radoišce 99b, 10383 Komin

TORBA TOP TEAM

  • Katarina Bašic, Selnica 34b, 49246 Marija Bistrica
  • Valentina Zrinjanin, Medsave 5a, 10430 Samobor

PERNICA ROTRING

  • Maja Osrecak, Milekovo selo 41, 49240 Donja Stubica

TOZ – DRVENE PASTELNE BOJICE

  • Ksenija Daka, Ilica 231, 10000 Zagreb
  • Jasenka Bogojevic, Hecimoviceva 15, 10000 Zagreb
  • Arifa Landic, Pian 21, 52215 Vodnjan
  • Ivana Krajnovic, Šaškovecka 114, 10370 Dugo Selo
  • Karlo Barta, Vida Došena 38, ?
  • Marija Kožinec, Lašcinska 79b, 10000 Zagreb
  • Jadranka Dragaš, Prelošcica 285, 44202 Topolovac
  • Stjepan Pelesk, Pustodol 91, 49240 Donja Stubica
  • Ružica Perovic, Maracici 15, 51221 Kostrena
  • Helena Miletic, Aleja Javora 49, 10040 Zagreb

ONE2PLAY – DRUŠTVENA IGRA

  • Hermina Parac, Travarsko 30a, 10251 Hrvatski Leskovac
  • Ana Marija Buic, Mala Gorica 268, 44250 Petrinja
  • Gordana Kobali, Ilica 147, 10000 Zagreb
  • Joško Bilandžic, Nalješkoviceva 39, 10000 Zagreb
  • Ivan Cilic, I Kucar 12, 10020 Zagreb
  • Natali Smerke, Latišce 52, 10253 Donji Dragonožec
  • Andrea Josip Ivanic, Rudavac 187, 51211 Matulji
  • Danijela Cuckovic Deronja, V. Ruždjaka 18, 10000 Zagreb
  • Andrea Pilepic, Glavani 8, 51221 Kostrena
  • Zrinka Kostelic, B. Zorinšcaka 8, Ika, 51414 Icici

CONVERSE POJASNA TORBICA

  • Tanja Djakovic, J. F. Domina 17/3, 10090 Zagreb

TOPTEAM RUKSAK

  • Mirjana Vuckovic, Marofska 67, Kucan Marof, 42000 Varaždin
  • Zoran Benko, Varaždinska 7, 42232 Donji Martijanec

EUROCOM- ŠKOLSKA TORBA ZA DJEVOJCICE

  • Dorotea Petrinjak, Pavla Štosa 19, 10360 Sesvete
  • Snježana Skok, Ilica 147, 10000 Zagreb

TEHNOCENTAR – X-MINI ZVUCNIK

  • Marica Komosal-Cvetkovic, Marinici Straža 32, 51216 Viškovo
  • Nives Aleric, Hvarska 10, 10000 Zagreb
  • Mijo Zvirotic, M. Ivanica 27, 35000 Slavonski Brod
  • Pavo Jelinic, Perjasicka 21, 10000 Zagreb
  • Kristijan Juric, Vida Došena 36, 10090 Zagreb

VELJAŠ – ROTRING GEOMETRIJSKI KOMPLET

  • Ante Avasan, Cucerska cesta 295, 10000 Zagreb

VELJAŠ – NICI KOMPLET BILJEŽNICA

  • Vesna Baric, Lipovecka 12, 10000 Zagreb

VELJAŠ – IQ slagalica

  • Vladimir Dananic, Velika Gora 29, 10380 Sv. Ivan Zelina


2.KOLO:
PRIJENOSNO HP RACUNALO

  • Ivan Pelivan, Glavarska 11, 21217 Kaštel Novi

BON VRTULJAK U VRIJEDNOSTI 400 KN

  • Riccardo Fajdetic, Ožujska 21, 10000 Zagreb

PERNICA EASTPACK

  • Irena Kokijer, Ul. Hrvatskih branitelja 4c, 42000 Varaždin

TORBA EUROCOM – jedno rame

  • Benjamin Burger, Tomislavova 1,10430 Hrastina Samoborska

ŠKOLSKA TORBA – DECKI

  • Nives Koncic, Trnsko 20/4, 10020 Novi Zagreb
  • Bernarda Murgic, Potocna 4A, 10251 Hrvatski Leskovac

ŠKOLSKI PRIBOR RAM3

  • Daria Medic, Dr. Jurja Dobrile 32, 10410 Velika Gorica
  • Suzana Vidovic, Vrlešcica 2, 10360 Sesvete/Soblinec
  • King Meri, II Ferenšcica 31, 10000 Zagreb
  • Damir Plavšic, Palinovecka 35, 10000 Zagreb
  • Kristijan Kekez, A.B.Šimica 13, 32221 Nuštar
  • Irena Peroj Grgos, Ehrlichova 11, 10000 Zagreb
  • Branka Mašala, J. Gotovca 23, 10360 Sesvete
  • Barbara Didovic, I.G.Kovacica 6, 32100 Vinkovci
  • Kristina Hrubik, J.Maliaka 43, 32236 Ilok
  • Branko Novoselec, Bana Jelacica 119, 42201 Beretinec
  • Filip Lemaic, Jana Sibeliusa 2,10000 Zagreb

RUKSAK EUROCOM

  • Ivanka Maras, K.Brkljacica 26, 53000 Gospic

RUKSAK + PERNICA TOP TEAM

  • Nataša Sablic, Sv.Križa 22, 51000 Rijeka
  • Valentina Dobrincic, Strmec Bukevski 8, 10410 Velika Gorica

GODIŠNJA PRETPLATA NA CASOPIS MODRA LASTA

  • Mina Hodžic, Antuna M. 25, 51000 Rijeka

POKLON BON ŠKOLSKE KNJIGE U VRIJEDNOSTI 300 KN

  • Goran Sikiric, B. Domany 6, 10000 Zagreb
  • Ena Vuckovic, Lanište 9, 10000 Zagreb

TORBA TOP TEAM

  • Vlado Devic, Kobiljacka 50, 10361 Sesvetski Kraljevec

PERNICA ROTRING

  • Mirela Dobiš, B.P.Berislavica 6, 34000 Požega

TOZ – DRVENE PASTELNE BOJICE

  • Anica Cvetkovic, J.J.Štrossmayera 149, 32283 Vođinci
  • Ema Švajgert Sjenjak 32, 31000 Osijek
  • Sanja Obad, Vinka Sedinica 13, 10361 Sesvetski Kraljevec
  • Štefica Đurševic, Matice Hrvastke 16, 43000 Bjelovar
  • Anita Cosic, Stjepana Radica 8, 42500 Petrinja
  • Ante Šaric, Domobranska 27, 47000 Karlovac
  • Snježana Krupilnicki, Tešanjska 41, 31000 Osijek
  • Nataša Tuzlak, Tiha 70 Briješce 31000 Osijek
  • Aleksandra Jarcevic, N.Š.Zrinskog 19, 31216 Antunovac
  • Jelica Pejnovic, Odra cesta 115, 44000 Sisak

ONE2PLAY – DRUŠTVENA IGRA

  • Vito Krizmanic, I.G:Kovacica 37, 10000 Zagreb
  • Vesna Starešinic, Vincenta iz Kastva 16, 10000 Zagreb
  • Gordana Gluic, Ban Mladenova 21, 21000 Split
  • Dubravka Nebergoj, Ivana Zajca 11, 20000 Dubrovnik
  • Edita Magaš, Marinici 68, 51216 Viškovo
  • Antoneta Tomljenovic, Vinogradaska 58, 10000 Zagreb
  • Mira Petkovic, Ulica grada Mainza 26a, 10000 Zagreb
  • Sandra Peric, Ladislava Šabana 8, 10360 Sesvete
  • Igor Paro, Kukuljevicev trg 14, 10090 Zagreb
  • Leda Rucevic, Marticeva 71, 10000 Zagreb

CONVERSE POJASNA TORBICA

  • Anita Golac, Lađarska 15, 44000 Sisak

TOPTEAM RUKSAK

  • Mladenko Fabac, Sajmište 4, 44250 Petrinja
  • Jadranka Galovic, Mikulic Gornji 37, 10000 Zagreb

EUROCOM- ŠKOLSKA TORBA ZA DJEVOJCICE

  • Pave Kurteš, Perušicka 9, 53000 Gospic
  • Plamenka Marunic, J.Žerjavica 5, 10000 Zagreb

TEHNOCENTAR – X-MINI ZVUCNIK

  • Karolina Horvat, Crecan 69, 40306 Macinec
  • Gordana Kurtovic, Dragutina Žanica Karle 119, 32100 Vinkovci
  • Miroslav Corak, Vedro Polje 27, 44210 Sunja
  • Ankica Curcin, V.Gotovca 17, 10090 Zagreb
  • Antonio Volf, Štivar 8, 51000 Rijeka

VELJAŠ – ROTRING GEOMETRIJSKI KOMPLET

  • Imširovic Aleksandra, Lucinci 10, 34322 Brestovac
  • VELJAŠ – NICI KOMPLET BILJEŽNICA
  • Biserka Miloševic, Bihacka 32, 32000 Osijek

VELJAŠ – IQ slagalica

  • Daniela Doljanin, Bana Jelacica 49, 21216 K. Stari

 

1.KOLO:
PRIJENOSNO HP RACUNALO

  • Radmila Klašnja, Lhotkina 19, 10000 Zagreb

BON VRTULJAK U VRIJEDNOSTI 400 KN

  • Nina Šlopar, A.B. Šimica 3, 32100 Vinkovci

PERNICA EASTPACK

  • Romana Žgela, Brinjska 10, 53230 Korenica

TORBA EUROCOM – jedno rame

  • Nikola Vinko, Gradišcak 52 C, 40313 SVETI MARTIN NA MURI

ŠKOLSKA TORBA – DECKI

  • Tatjana Dubovcak, Ludbreška 33, 42202 TRNOVEC BARTOLOVECKI
  • Antonija Mihaljevic, Martina Divalta 92, Osijek

ŠKOLSKI PRIBOR RAM3

  • Kristijan Želježnjak, Zbelava Jaraždinska 74, 42202 TRNOVEC BARTOLOVECKI
  • Andrea Aleks, Brace cvijica 3, 10000 Zagreb

RUKSAK EUROCOM

  • Irena Prpic, Ivanicgradska 64, 10000 Zagreb

RUKSAK + PERNICA TOP TEAM

  • Diana Hršak, Brune Bušica 22, 10000 Zagreb
  • Rosanda Vrus, S.Radica 17, 40000 Cakovec

GODIŠNJA PRETPLATA NA CASOPIS MODRA LASTA

  • Suzana Đuricic, S.Radica 6, 31431 Cepinski Martinci

POKLON BON ŠKOLSKE KNJIGE U VRIJEDNOSTI 300 KN

  • Ljiljana Šuker, Lapovacka 4, 32000 Vinkovci
  • Andro Vucetio, Glavani 5c, 51221 Kostrena

TORBA TOP TEAM

  • Ivan Skalicic, Bosutska obala 21, 32245 Nijemci
  • Tino Begedin, Marka Marulica 60, 44000 Sisak

PERNICA ROTRING

  • Marina Vladimir, Industrijska 3/4, 20350 Metkovic

TOZ – DRVENE PASTELNE BOJICE

  • Branka Marijanovic, Kralja Tomislava 53, Podgrae, 32245 Nijemci
  • Marija Vidovic, Luja Bezeredija 1, 40000 Cakovec
  • Tamara Kajkio, Kneza Domagoja 16, 32000 Vinkovci
  • Dario Agnezovic, E. Kumicica 57, 42000 Varaždin
  • Monika Bradaric, Kralja P. Svacica 20, 31221 Josipovac
  • Kristina Matoric, I. Meštrovica 15, 32271 Andrijaševci
  • Krunoslav Gašpar, Mostarska 104, 31000 Osijek
  • Gordana Ilic, V. Maceka 34, 40000 Cakovec
  • Klaudija Kolarevic, M. Gupca 33, 32248 Ilaca
  • Alen Marinovic, Putine 5A, 10000 Zagreb

ONE2PLAY – DRUŠTVENA IGRA

  • Lovre Cošic, Ive Senjanina 10B, 23000 Zadar
  • Božica Laktašic, 3. desni odvojak 1A, 44000 Odra Sisak
  • Blanka Volarevic, Prud 38, 20352 Vid
  • Ivana Kružic, Zdravka Kucica 41, 51000 Rijeka
  • Andreja Draganic, Ciglenica zagorska 124, 49223 Zacretje
  • Andrijana Cipot, Zelena 3, 40000 Cakovec
  • Andreja Baumann-Slanovic, Vatrogasna 140, 31000 Osijek
  • Nikolina Zorica, Hrvace 8, 21233 Hrvace
  • Danijela Trepšic, W.Wilsona 87, 31000 Osijek
  • Dolores Muk-Vida, Cvjetna 4, Livana, 31431 Cepin

CONVERSE POJASNA TORBICA

  • Dražan Gagula, Mikulini 15, 10250 Lucko

TOPTEAM RUKSAK

  • Đurđica Ravlija, B.Bartoka 26, 31000 Osijek
  • Blaženka Živkovic, Sveti Križ 12, 51000 Rijeka

EUROCOM- ŠKOLSKA TORBA ZA DJEVOJCICE

  • Marijana Gudicek, J.J.Strossmayera 98d, 32282 Retkovci
  • Gordana Klaric, Dubljevicka 31, 10040 Dubrava-Zagreb

TEHNOCENTAR – X-MINI ZVUCNIK

  • Marija Smiljanic, Pavlin Kloštar 85, 43203 Kapela
  • Nataša Šimicic, Ive Senjanina 10B, 23000 Zadar
  • Slađana Zmiša, Paukovecka 56, 10382 Donja Zelina
  • Dinka Miholjcanin, Vijece Europe 2/6, 32000 Vukovar
  • Suzana Burazor Rendulic, Matice Hrvatske 6, 10410 V. Gorica

VELJAŠ – ROTRING GEOMETRIJSKI KOMPLET

  • Darko Polic, Kršiniceva 16, 51000 Rijeka

VELJAŠ – NICI KOMPLET BILJEŽNICA

  • Nikola Sertic, Srednjak 20, 10453 Sv. Jana

VELJAŠ – IQ slagalica

  • Natalija Gulan, Kornatska 4, 44000 Sisak

 

 

Dragi roditelji bliži se početak školske godine, a sa njime rastu i financijski troškovi…uz malo sreće troškove možete srezati tako da osvojite 30.000,00 kn na potrošačkoj kartici ili brojne druge nagrade! Potrebno je obaviti kupovinu u iznosu večem od 300,00 kn u bilo kojoj prodavaonici “Školske knjige” i uz obavljenu kupnju na blagajni dobiti ćete kupon na koji je potrebno upisati sljedeće podatke: ime i prezime, adresu i telefon te broj računa te ispunjeni kupon ubaciti u za to označenu kutiju.

 

Nagrade:
GLAVNE NAGRADE:

  • 1. 30.000 kn na potrošackoj kartici
  • 2. Vaucher za putovanje u vrijednosti od 10.000 kn
  • 3. Apple racunalo – Macbook

TJEDNE NAGRADE:

  •  50 x društvena igra One2Play
  •  50 x školski pribor TOZ
  •  5 x laptop Megatrend
  •  5 kupona x 400 kn Vrtuljak
  •  10 x 300 kn bon ŠK-a
  •  11 x školski pribor = RAM3
  •  5 x IQ igra slagalica kocka Veljaš
  •  5 x Converse pojasna torbica Veljaš
  •  5 x Nici paket od 5 bilježnica Veljaš
  •  5 x Rotring geometrijski set Veljaš
  •  5 x Rotring pernica Veljaš
  •  5x Eastpak pernica Veljaš
  •  5 X ruksak školski Eurocom
  •  5 x torba na jedno rame Eurocom
  •  10 x školska torba cure Eurocom
  •  10 x školska torba decki Eurocom
  •  10 ruksak TOP team
  •  10 torbi TOP team
  •  5 x godišnja pretplata na Modru lastu
  •  25 x Xmini zvucnik Tehnocentar
  •  10 x ruksaka + pernica TOP team

Nagradna igra sastoji se od 5 kola:

  • 1. kolo – 22. kolovoza do 27. kolovoza
  • 2. kolo – 29. kolovoza do 3. rujna
  • 3. kolo – 5. rujna do 10. rujna
  • 4. kolo – 12. rujna do 17. rujna
  • 5. kolo – 19. rujna do 24. rujna

Izvlačenje dobitnika:
Izvlacenje dobitnika tjednih nagrada održat ce se:

  • 1. kolo – 5. rujna 2011.
  • 2. kolo – 12. rujna 2011.
  • 3. kolo – 19. rujna 2011.
  • 4. kolo – 26. rujna 2011.
  • 5. kolo – 3. listopada 2011.

Izvlacenje dobitnika glavnih nagrada održat ce se 3. listopada 2011.

Objava dobitnika: roku od 8 dana od dana izvlacenja.

Trajanje nagradne igre: od 22.8. do 24.9.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110830152445-2473ab9dab1842ae9f051804751b7c5e docname=najsretniji_pocetak__kolske_godine username=hocuvise loadinginfotext=Najsretniji%20pocetak%20%C5%A1kolske%20godine showhtmllink=true tag=godine width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Mercator nagradna školica!


Dobitnici:
1x Poklon bon Mercatora od 10.000,00 kn

  • Nada Zuber, Zagreb

2x Poklon bon Mercatora od 5.000,00 kn

  • Marinela Kozlović, Buje
  • Elis Licul, Pula

1x Stolno računalo

  • Mihaela Čurin, Selnica

1x Bicikl Nakamura Cliff Runner

  • Nikolina Benčić Lončarić, Pula

1x Poklon bon INTERSPORTA od 1.000,00 kn

  • Iva Lukić Ćuže, Zagreb

1x Poklon bon Modiane od 1.000,00 kn

  • Mine Malekin, Biograd na Moru

Čestitamo sretnim dobitnicima!

 

Mercator nagrađuje svoje vjerne kupce poklon bonovima u iznosu od 10.000,00 kn, 5.000,00 kn,….Potrebno je u Mercatoru obaviti kupnju u vrijednosti od minimalno 50 kn poslati SMS na broj 60045 sljedećeg sadržaja:
MERCATOR, broj računa, ime, prezime, ulica i mjesto stanovanja
(npr. MERCATOR, 12345678, Ivan Ivić, Ivićeva 2, Ivanec)
ili prijaviti broj računa sa navedenim osobnim podacima pozivom na govorni automat 065 800 700.
Svi koji jednokratno obave kupovinu u vrijednosti od 100 kn mogu poslati 2 SMS-a, za jednokratnu kupovinu u vrijednosti od 150 kn 3 SMS-a, za jednokratnu kupovinu u vrijednosti od 200 kn 4 SMS-a za jednokratnu kupovinu u vrijednosti od 250 kn 5 SMS-a, za jednokratnu kupovinu u vrijednosti od 300 kn 6 SMS-ova. za jednokratnu kupovinu u vrijednosti od 350 kn 7 SMS-ova, itd., odnosno sukladno navedenom prijaviti broj računa sa navedenim osobnim podacima na govorni automat.
Cijena SMS-a 2,40 kn (PDV uključen).
Cijena poziva na govorni automat 065 800-700 iz fiksne mreže 1,50 kn s PDV-om, a iz mobilne mreže 2,40 kn s PDV-om.

Nagrade:

  •  1x POKLON BON MERCATORA OD 10.000 kn
  •  2x POKLON BON MERCATORA OD 5.000 kn
  •  1x STOLNO RAČUNALO (računalo, tipkovnica, miš)
  •  1x BICIKL NAKAMURA CLIFF RUNNER
  •  1x POKLON BON INTERSPORTA OD 1.000 kn
  •  1x POKLON BON MODIANA OD 1.000 kn

Izvlačenje dobitnika: 22.9.2011.

Objava dobitnika: 23.9.2011.

Trajanje nagradne igre: od 11.8.2011. do 18.9.2011.  

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110828095901-8d32e672ca3d460380d87be3aafddeb6 docname=mercator_nagradna__kolica username=hocuvise loadinginfotext=Mercator%20nagradna%20skolica showhtmllink=true tag=mercator width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Bistra i Zagrebačka žbica!


22.9.2011 dođite na Cvjetni trg i prijavite se za sudjelovanje u biciklijadi jer nagrada je bicikl! Prije početka biciklijade potrebno je u posebno označenu kutiju na polazištu na Cvjetnom trgu u Zagrebu ubaciti oznaku s imenom i prezimenom te brojem koji je jednak polazišnom broju pod kojim ste prijavljeni kao sudionik na biciklijadi.
Sponzori su pripremili još nekoliko dodatnih nagrada i iznenađenja.
Biciklijada počinje u 18.00 sati, a u 17.00 sati počinje okupljanje gdje će vam podijelti osvježenje, majice i startne brojeve.

Nagrade:
1x bicikl u vrijednosti od 2.220,00 kn
i dodatne nagrade iznenađenja

Javno izvlačenje 22.09.2011. u 19.00 sati na Cvjetnom trgu u Zagrebu.

Objava dobitnika: u roku od 8 dana od dana izvlačenja.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110921111141-6809366e6c8d42c28bb84a6d55628ea4 docname=bistra_i_zagreba_ka__bica username=hocuvise loadinginfotext=Bistra%20i%20Zagreba%C4%8Dka%20%C5%BEbica showhtmllink=true tag=bistra width=420 height=297 unit=px]

Posted in Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Početak škole je lak ako si Emmezeta đak!


DOBITNICI:
2x Notebook Lenovo

  • Alen Benković, Osijek
  • Duje Bezina, Split

1x PC stolić

  • Suzana Vrtarić

3x Bežična tipkovnica Lenovo

  • Helena Vidović,
  • Marina Bulić
  • Agneza Oršić

1x Anatomska školska torba 2u1

  • Sanja Erceg

1x Anatomska školska torba

  • Ivica Mačković

5x Optički miš Lenovo N30

  • Suzana Čičak,
  • Elizabet Nemet,
  • Monika Bubanović,
  • Dijana Nađ
  • Ana Lukšić-Čubrić

1x Pernica Explore

  • Tea Radić

1x Stolna svjetiljka

  • Zorica Vujanović

1x Pernica Smile

  • Irena Bilić

 

 

Ispunite nagradnu anketu, odgovorite što kreativnije na pitanje “Zašto misliš da si idealan kandidat za osvajanje Lenovo prijenosnog računala?” i osvojite vrijedne nagrade”.
Nagradnu anketu možete ispuniti OVDJE!

Nagrade:

  • 2x Notebook Lenovo G575GI
  • 1x Function pisaći stol
  • 3x Bežična tipkovnica Lenovo N5901A
  • 1x Anatomska školska torba 2u1
  • 1x Anatomska školska torba
  • 5x Optički miš Lenovo N30
  • 1x Pernica Explore
  • 1x Stolna svjetiljka
  • 1x Pernica Smile

Trajanje natječaja: od 9. kolovoza do 11. rujna.
Objava dobitnika: 15.9.2011.

Pravila:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110818183237-f966c41a983c4fa1a757a9c2cdcff908 docname=po_etak__kole_je_lak_ako_si_emmezeta__ak username=hocuvise loadinginfotext=Po%C4%8Detak%20%C5%A1kole%20je%20lak%20ako%20si%20Emmezeta%20%C4%91ak showhtmllink=true tag=ako width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, NAGRADNE IGRE, Pravilnik IgreComments (0)

Tags:

Osvoji nezaboravan vikend u Parizu za 3 osobe!


DOBITNICI:
1. Nagrada :
Tri karte za Pariz na letovima zrakoplovne kompanije Air France te dva noćenja s doručkom u hotelu All Seasons za tri osobe u trokrevetnoj sobi.

  • Vesna Bulić

2. – 26. Nagrada:
25 bonova u vrijednosti od 30 EUR koji se mogu iskoristiti za popust prilikom kupnje karte na letovima zrakoplovne kompanije Air France za Pariz, Madrid, Barcelonu, Dublin i Lisabon.

  • 1.Silvije Jakolić
  • 2.Sanja Horvat
  • 3.Flavijan Marković
  • 4.Zoran Pajić
  • 5.Nikolina Šarić
  • 6.Tomislav Vrabec
  • 7.Maja Golik
  • 8.Stipe Radan
  • 9.Zvjezdana Boric
  • 10.Marija Kunac
  • 11.Josip Crnoja
  • 12.Silvio Altarac
  • 13.Dejan Odobaša
  • 14.Ksenija Kralj
  • 15.Elena Beletić
  • 16.Dina Rajić
  • 17.Ivanka Šarac
  • 18.Katarina Vrnoga
  • 19.Nadica Šipušić
  • 20.Dalida Mladenić
  • 21.Ana Sučec
  • 22.Mirjana Jurić
  • 23.Monika Ivandić
  • 24.Nino Ćosić    
  • 25.Mirjana Antić

Oduvijek ste željeli otputovati u Pariz? Onda je ovo prilika za Vas! Trebate se prijaviti newsletter na Internet portalu Puturist.com i pozvati još dvije osobe (putem e-maila) koje ne moraju učestvovati u nagradnoj igri, te točno odgovoriti na dva postavljena pitanja.
Za sudjelovanje u nagradnoj igri kliknite OVDJE.

Nagrade:

  • 1. Nagrada :
    Tri karte za Pariz na letovima zrakoplovne kompanije Air France te dva noćenja s doručkom u hotelu All Seasons za tri osobe u trokrevetnoj sobi.
  • 2. – 26. Nagrada:
    25 bonova u vrijednosti od 30 EUR koji se mogu iskoristiti za popust prilikom kupnje karte na letovima zrakoplovne kompanije Air France za Pariz, Madrid, Barcelonu, Dublin i Lisabon.

Izvlačenje dobitnika: 05.09.2011.

Objava dobitnika: osam dana od dana završetka nagradne igre.

Trajanje nagradne igre: od 01.04.2011. do 01.09.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110712125323-5b5b80c496eb43d4b13e2b52d7e5058b docname=osvoji_nezaboravan_vikend_u_parizu_za_3_osobe_ username=hocuvise loadinginfotext=Osvoji%20nezaboravan%20vikend%20u%20Parizu%20za%203%20osobe showhtmllink=true tag=3 width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

Postani Barilla chef!


Kuhanje je Vaša strast i veseli Vas kad Vaši najmiliji uživaju u Vašim kulinarskim specijalitetima? Sada Vam se pruža prilika da “izoštrite” Vaše kulinarsko znanje na Barilla Academiji u Parmi! Trebate u Mercator-u ili Getro-u kupiti bilo koja 2 proizvoda iz ponude Barilla tjestenina i umaka, od čega 1 proizvod mora biti umak. Za prijavu je potrebno poslati kopiju računa,1 omot pakiranja tjestenine i 1 čep pakiranja umaka, te svoje osobne podatke (ime, prezime, adresa i telefonski broj) na AWT International d.o.o. p.p. 6 10002 Zagreb s napomenom “Za nagradnu igru Postani Barilla chef”.

Nagrade:

  • 10x putovanje u Parmu u Barilla Akademiju za 2 osobe osobe (Predviđeni datum putovanja u Parmu je 03. – 04.02. 2012.)
  • 100x poklon bon za kupnju Barilla proizvoda

Izvlačenje dobitnika: 06.10.2011.

Objava dobitnika: 14.10.2011.

Trajanje nagradne igre: od 01.09. do 30.09.2011.

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110908101739-5893e58d29fe42fa9641c7d1b135c8ed docname=postani_barilla_chef username=hocuvise loadinginfotext=Postani%20Barilla%20chef showhtmllink=true tag=barilla width=420 height=297 unit=px]

 

Posted in Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Tags: ,

Pantene dnevno nagrađuje Cosmo cure!


Dobitnici nagrade godišnja pretplata na magazin Cosmopolitan su:

  • 1.    Andrea Oreškovic, Otočac,
  • 2.    Kristina Cvetković, Tenja,
  • 3.    Andreja Matak, Prgomelje,
  • 4.    Ivanka Stojanović, Cerna-Šiškovci,
  • 5.    Nikolina Bogović, ,Zadar,
  • 6.    Branka Ricov, Split,
  • 7.    Sonja Zablocky-Bradic, Slav. Brod,
  • 8.    Gorana Dujić, Kaštel Lukšić,
  • 9.    Karolina Kokot, Cestica,
  • 10.  Lucija Hudjek, Zagreb,
  • 11.  Lidija Klasić, Zagreb,
  • 12.  Marina Cicak, Dugo Selo,
  • 13.  Lidija Biocic, Zmijavci,
  • 14.  Pavla Aleksic, Šibenik,
  • 15.  Elvira Deriš, Zagreb,
  • 16.  Biserka Sore, Seget Donji,
  • 17.  Marijana Jaman Galekovic, Osijek,
  • 18.  Sanja Slosel, Slunj,
  • 19.  Sandra Božiček, Zagreb,
  • 20.  Vesna Mijaljevic, Zadar,
  • 21.  Željka Horvat, Osijek,
  • 22.  Sabrina Bešlić, Osijek,
  • 23.  Kristina Cato , Sl. Brod,
  • 24.  Vinko Udiljak, Split,
  • 25.  Ivana Gabelic, Split,
  • 26.  Anđela Vrdoljak, Osijek,
  • 27.  Sanja Šušnjara, Split,
  • 28.  Petra Strnišćak, Čakovec,
  • 29.  Ana Ilic Galic, Zagreb,
  • 30.  Žaklina Antolić, Varaždin,
  • 31.  Ivana Karlović, Donja Lomnica,
  • 32.  Rea Lujić, Zagreb,
  • 33.  Jasna Livada, Slavonski Brod,
  • 34.  Ankica Giljanović, Split,
  • 35.  Ivana Zelić, Zagreb,
  • 36.  Ana Zekanovic, Razanac,
  • 37.  Ana Fratar, Ičići,
  • 38.  Sanja Šušak, Split,
  • 39.  Andrea Rakosec, Zagreb,
  • 40.  Maja Vrbanek , Sunja,
  • 41.  Mirjana Delost, Rijeka,
  • 42.  Katarina Marija Tupek, Gornja Stubica,
  • 43.  Ivana Pipunić, Šibenik,
  • 44.  Sintia Kliba, Pula,
  • 45.  Miroslava Ereiz, Metković,
  • 46.  Gordana Grgić, Zagreb,
  • 47.  Nirvana Maračić, Rab,
  • 48.  Suzana Blažević, Bilje,
  • 49.  Natalija Socev, Koprivnica,
  • 50.  Josipa Maričić, Obrovac,
  • 51.  Josipa Jerković, Split,
  • 52.  Marija Babic, Runović,
  • 53.  Ivana Hudeček, Bjelovar,
  • 54.  Maja Volarić, Rijeka,
  • 55.  Mirjana Narančić, Vukovar,
  • 56.  Sabina Svat, Grubišno Polje,
  • 57.  Anja Baklaić, Gornje Bazje,
  • 58.  Marina Uzelac, Vinkovci,
  • 59.  Dubravka Vidaković, Osijek
  • 60.  Marijana Tolić, Imotski,
  • 61.  Ivana Šafran, Zagreb,
  • 62.  Ana Tarle, Šibenik,
  • 63.  Sabrina Bešlić, Osijek,
  • 64.  Jasmina Dvorsak, D.Bistra,
  • 65.  Nikolina Udiljak, Split,
  • 66.  Ivana Opačak, Trogir,
  • 67.  Ljubica Cicak, Dugo Selo,
  • 68.  Irena Frigo Haltrich, Zagreb
  • 69.  Anja Wilhelm, Osijek,
  • 70.  Ines Situm, Ivankovo,
  • 71.  Lovorka Madjarević, Zagreb,
  • 72.  Gordana Dragičević-Marin, Šibenik
  • 73.  Anita Kardoš, Slatina,
  • 74.  Željka Bendelja, Ludbreg,
  • 75.  Ivana Zupa, Split,
  • 76.  Sanja Mikec, Čakovec,
  • 77.  Romana Janosevic, Nova Gradiška
  • 78.  Ana Jelčić, Varaždin,
  • 79.  Marija Farena, Slavonski Brod,
  • 80.  Jadranka Sopta, Osijek,
  • 81.  Jadranka  Pasiček, Zagreb,
  • 82.  Kornelija Mauhar, Koška,
  • 83.  Janja Cvetković, Sesvete,
  • 84.  Vedrana Krnjić, Križevci,
  • 85.  Mirta Mornar, Zagreb,
  • 86.  Suzana Kekez, Sinj,
  • 87.  Sandra Skoki, Dražice,
  • 88.  Gordana Polanec, Čakovec,
  • 89.  Kristina  Biočić, Zmijavci,
  • 90.  Tea Kutleša, Zagreb,
  • 91.  Jasminka Klacmer, Pakrac,
  • 92.  Tereza Sajda, Osijek,
  • 93.  Branka Mlinarić, Čakovec,
  • 94.  Linda Malnar, Gerovo,
  • 95.  Marijana Omrčen, Split,
  • 96.  Michaela Horvat, Podgorač,
  • 97.  Gordana Surać, Zadar,
  • 98.  Lucija  Sorić, Bibinje,
  • 99.  Sanda Budimir, Zagreb,
  • 100. Ivana Filipec, Zabok,
  • 101. Ema Grozdanić, Šibenik,
  • 102. Roberta Dobričić, Zagreb,
  • 103. Ana Prvčić, Koprivnica,
  • 104. Sanja Ptičar, Osijek,
  • 105. Ivana Stiglec, Osijek,
  • 106. Sanja Stanković, Bjelovar,
  • 107. Luana Đurđević, Momjan,
  • 108. Ivana Duran, Bjelovar,
  • 109. Tatjana Gajić, Zagreb,
  • 110. Maja Alduk, Koprivnica,
  • 111. Lara Violić, Pelješac,
  • 112. Maja Jarebić, Trogir,
  • 113. Dora Tkalec, Zagreb,
  • 114. Petra Buljat, Zadar,
  • 115. Silvija Vidaković, Osijek,
  • 116. Marina Sekerija, Zagreb,
  • 117. Zrinka Dobra,  Zagreb,
  • 118. Ines Jancula, Djakovo,
  • 119. Sonja Bresković Balent, Zagreb,
  • 120. Sanja Medješi, Vukovar,
  • 121. Anamaria Buličić, Trogir,
  • 122. Antonia Juras, Šibenik
  • 123. Janja Cvetković, Sesvete,
  • 124. Željko Ivančić, Osijek,
  • 125. Predrag Prpic, Zagreb,
  • 126. Zeljka Bacac, Rovinj,
  • 127. Gordana Licitar, Zagreb,
  • 128. Mirjana Klokočar, Šenovec,
  • 129. Dubravka Petrović, Zagreb,
  • 130. Valentina Šarić, Privlaka kod Vinkovaca,
  • 131. Doroteja Pavletić, Buzet,
  • 132. Ivana Varjačić, Zagreb,
  • 133. Zorica Stancin, Marija Gorica,
  • 134. Ivana Galić, Lokva-Rogoznica,
  • 135. Admira Stiks, Koprivnica,
  • 136. Nada Kralik, Našice,
  • 137. Ivana Rimac, Zagreb,
  • 138. Nelica Jakišić Živaljić, Split,
  • 139. Veronika Markprekaj, Petrinja,
  • 140. Višnja Valjak , Karlovac.  

 
Drage dame osvojite godišnju pretplatu na magazin Cosmopolitan! Potrebno je kupiti 2 Pantene proizvoda u dm-u te poslati SMS poruku slijedećeg sadržaja na broj 60050:
pantene, broj računa, ime i prezime, adresa i grad, datum rođenja
Npr;   pantene, 9021, Zeljka Babic, Javorova 5, Zagreb, 01.02.1980.    
Cijena slanja SMS poruke iznosi 2,40 kn (PDV uključen u cijenu).

Nagrade:

  • 155 x godišnja pretplata na magazin Cosmopolitan ( svaki dan izvlači se 5 dobitnika)

Izvlačenje dobitnika: od 02.08. do zaključno 01.09.2011.

Objava dobitnika: u roku od 15 dana od zadnjeg dana izvlačenja dobitnika.

Trajanje nagradne igre: od 01.08. do 31.08.2011.  

 

Pravila nagradne igre:
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Fcolor%2Flayout.xml backgroundcolor=A4112B showflipbtn=true autoflip=true autofliptime=6000 documentid=110804094713-6c8e13a99b2a47e599af1fe2ad772859 docname=pantene_dnevno_nagra_uje_cosmo_cure_ username=hocuvise loadinginfotext=Pantene%20dnevno%20nagra%C4%91uje%20Cosmo%20cure! showhtmllink=true tag=cosmo width=420 height=297 unit=px]

Posted in Dobitnici, Kratki opis, Pravilnik IgreComments (0)

Facebook Aktivnosti

Kalendar

January 2011
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kategorija